Pneurevue.cz » Profil » hohencenda

Příspěvky v diskuzích

hohencendaKšeft jak stehno dnes výměna jednoho kompletního ventilku ha ha ha
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 14. září 2020
 
hohencendaNa jaře bude krize jako prase celkově pak se uvidí kdo je pevnej v kramflecích.Spousta lidí přehodnotí priority a pak zas bude líp neboj Hroudo o tebe strach s tvým přístupem k práci nemám.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 12. září 2020
 
hohencendaHroudo a jsou sou zpátky u tebe nech je vykysat....
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 11. září 2020
 
hohencendaHroudo neboj vono je to přejde nové koště dobře mete po záruce se stroj po...e, ten kdo na něm bude dělat škubne pár patek bude mlčet ,někdo si na tom pak někde nabije hubu, rozbije jim auto.Strojek nebude mít nikdy takovou péči jako u gumaře ten kdo to tam bude dělat zjistí že z toho bolí záda a že za hrst rejže to nemá smysl ,Člověk na plný ůvazek jim bude lízt do peněz a stejně bude na tom melouchařit náklady se najednou zvednou a hele von ten Hrouda nebyl zas tak špatnej na ty gumy.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 11. září 2020
 
hohencendaKarle krásně vystižně napsáno není co řešit.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 10. září 2020
 
hohencendaRomane bez pistole u hlavy bych net stejně nepřezul,ale mám od tebe bezva návod jak slušně zakoše odpálkovat doted jsem to dělal dost drsně.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 10. září 2020
 
hohencendaJak je to teda se zárukou čistě teoreticky? U mě naprosto vyloučeno ani svoji rodině jsem pneu z netu nepřezul. Pokud bych já přezul zákazníkovi nové jím dodané pneu kdo ručí za pneu?
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 9. září 2020
 
hohencendaTak první problém vznikl když ještě na pneumatice byl slušný rabat že někteří oslové v oboru přezouvali zadarmo.Další problém je v tom že pokud platím nájem nebo jsem koupil pozemek a vybudoval na něm pneuservis zřejmě každý normální člověk předpokládá návratnost vložených peněz spolu s nějakým adekvátním výdělkem proto to šel dělat jinak by zařezával v nějaké montovně.Za další je obrovský rozdíl mezi přezutím od osla a od pneuservisáka který ví co dělá a práce ho baví či je dokonce jeho koníčkem..Pokud přijede zákazník k oslovi ten sundá kola z vozu sundá pneu z disku nazuje jiné hraje si na to že umí vyvžovat nandá zpět a hotovo bude cena vždy menší přezuto relativně rychle ale výsledek paskvil.Pokud ale přijedu do pneuservisu kde se mě nejdřív zeptají jak dlouho si budete nechávat vúz?Jakým stylem jezdíte? Co od pneumatiky očekáváte?Kolik kilometrů najedete za sezonu v jakém prostředí a provozu ?Zákazník najede do hezké dílny kde nezvedají jeho vůz za prahy heverem který má ožužlané gumové patky tak že jde kov na kov.Sundají kola kvalitně a dobře umyjí, sundají šetrným způsobem staré závaží z disků včetně zbytků lepicích pásek po starých vyvažování u oslů.Očistí dosedací plochu kola na voze.Očistí dosedací plochu disku sundají pneumatiku aniž by zdrápali disk nebo roztrhli patku očistí dosedací plochu pneumatiky na disku vymění po kontrole eventuelně celý ventil včetně vyčištění jeho dosedcích ploch,namažou pneumatiku přípravkem na pneumatiky ne olejem nebo zbytky saponátů eventuelně nasucho.Umí kolo správně nahustit a vyvážit tj. optimalizace závaží na jedné straně jedno závaží a ne jak zvykem v těchto krajích staré závaží necháme a další přidáme pak je na jedné straně disku třeba i 5, 6 celků závaží.Kolik oslů se při přezutí zákazníka zeptá Máte rezervu? Ano O.K. tak ji dofouknem.Kvalita používaných strojů k práci a používaných spotřebních materiálu hraje v ceně též významnou roli samozřejmě že pokud někdo pracuje takto nemůže přezouvat stejně rychle jako osel,Za další pneuservis musí vydělat v sezoně na zbytek roku pokud zákazník má defekt mimo sezonu taky nebude chtít čekat do další sezony,ale chce aby pneuservisák mu byl ku pomoci.Tak z mého pohledu průměrná cena by šla počítat jen z průměrně dobře odvedené práce.P.S. |Za mě mám rád řizky a chutí si je v neděli dám pokud někomu stačí párek s chlebem je to jeho věc.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 9. září 2020
 
hohencendaŽe by měli internetový obchod v opačném případě bude mít nějaký pneuservis dost problém.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 2. září 2020
 
hohencendaSakra u nás bouřka jen okrajově ale ted rána že jsem takovou ještě neslyšel tak jsem zvědav co z toho vyleze za výbuch.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 14. srpna 2020
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz