Pneurevue.cz » Profil » Hrouda

Příspěvky v diskuzích

HroudaAž bude zase nějakej ten koncert ZADARMO na Václaváku nebo na Letný, tak se tam můžeme sejít a při poslechu nějakého umělce si můžeme svobodně pobrečet v tom rachotu z reproduktorů to stejně nikdo neuslyší. Protože se do toho 89 hodně angažovali herci, tak je tohle třeba jenom nějakej film a jednou to skončí a všichni co jsme v tom filmu hrály těch 30 let dostaneme honorář. Nebo taky hovno.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 1. prosince 2019
 
HroudaKdyž v tom umíte chodit a jste trošku splachovací a magor, tak se tu u nás žije docela dobře. Jsou horší země pro život .Protože jinde by takovému parchantovi někdo vystřelil mozek z hlavy a nic by se nestalo. A to se u Nás nemůže, takže je tu vlastně dobře a klídek pro poctivé a výnosné okrádaní. Vlastně máme tu všichni stejné podmínky a to je důležité, každý může vybudovat svojí Blanku a nebo zřídit a řídit nějakou OpenCard. Chce to mít jen pořádného Rittiga pod čepicí a nebát se poctivě podnikat.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 1. prosince 2019
 
HroudaSJM To bude hukot až se to podělá. Možná začnu šetřit na horší časy a přestanu utrácet za zbytečnosti od předražených dodavatelů. A nebo je možná potřeba si ještě užít a pořídit si nějakou poslední radost než bude všemu co známe konec. Možná nějakej 4,0 l motor s 600 HP později už to nepůjde . co nás asi čeká jako evropany ???
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 23. listopadu 2019
 
HroudaDnešní hláška: dobrý den kolikatej budu dneska na přežití no 20.11 můžete bejt první hmmm tak já se zeptám u nás tam máme taky 2 nebo 3 zloděje noooo tak snad vám to klapne pane.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 8. listopadu 2019
 
HroudaDalší recenzent alaaa ukřivděny zákazník: J Fr: “Nepřijímají zpět pneumatiky, i přes to, že jsou členy Odběru Eltma. Špatný styl jednání - pokud máte pneumatiky z internetového obchodu, tak raději sem nejezděte! Mají příjemné ceny - přezutí čtyř kol Fabie za 1340kč.” _____ no co dodat pan nechtěl počkat na prázdný kontejner a to při rychlosti svozu trvá i tři týdny, tak se vyzvracel na internet a do telefonu na Eltma a dudou další protože kontejner je stále plnej , asi nemají čas mě ho vyvézt. Bořku dopravci a zemědělci jsou verbeš neplatičů lhářů a vyčůranků. Ale celí svět se jim věnuje jako nikomu - různé aplikace na sledování vozového parku hlídání stavu pneumatik a další vymoženosti za 100tisice ,ale včas zaplatit a dobře zaplatit nato není prostor. Možná to tu čte nějaký programátor co se potom vychloubá svoji apkou v odborných časopisech __ mám prosbu můžete jim tam dát nějaké zvýraznění že ty skvělé pneumatiky co už mají najeto xx tisíc nejsou stále uhrazeny.Třeba jako vyskakovaci okno to bude dost otravny to by mohlo zabrat.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 3. listopadu 2019
 
Hroudahttps://zpravy.aktualne.cz/zahranici/foto-indove-pali-ojete-pneumatiky-ze-zapadu/r~5732f698f59211e98776ac1f6b220ee8/
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 27. října 2019
 
HroudaNo a jeto Jsem rád že se vše vyřešilo : Blbeček co v sobotu přezouvá byl dopaden a potrestán. Pán co mu nikdo v sobotu nevykouřil ____ jeho pneu byl i přesto uspokojen. a zákonodárci si taky můžou v klidu o přestávce ::::: a jede se dál. Pracovat platit daně a nekecat . Jo a o svátek nejdu protože by jsem mohl zase mít problém, je to pondělí a to mám sběrný dvůr otevřený . zdarec :D
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 22. října 2019
 
Hroudaahoj všem. dam sem kousek emailové konverzace ohledně stížnosti. _____** Dobrý den. Ano byla Sobota není to provozní doba sběrného místa a hlavně byl > plný kontejner. Nejsem povinen ukládat pneu na místa k tomu neurčená a > přesto to v některých případech dělám v tomto případě jsem to neudělal a > neudělám . > > Je to pořád dokola. Ano, vy tu u toho nejste. 1 )Nechtějí pneumatiky > nakládat. Jsou čistě oblečení. > 2) odkládají je všude kde se > jim chce ve dne i v noci k plotu na parkoviště a td. > 3) v případě odmítnutí jsou > sprostí na obsluhu a lžou v případných sporech. > > A td. > > > Dělám co můžu a v případech jako jsou tyto jsem ten špatný já a všichni > zapomínají na to kdo se stará zadarmo. > Upravte znění zákona stanovte odměnu za nakládání s ojetými pneumatikami a > bude konec stížnostem . > > > S pozdravem _______________*** odpověď od úřednice: :> Dobrý den, pane Šando, > > určitě bychom byli rádi, kdybychom mohli tvořit zákon o odpadech, ale to > bohužel přísluší pouze zákonodárcům. My samozřejmě máme připomínky k zákonu, > které oficiálně podáváme, nicméně určitě nemáme hlavní slovo. Věřte, že my > víme, že to děláte zadarmo - i my to děláme zadarmo a ne vždy se setkáváme s > pochopením stejně jako Vy - ať od občanů, pneuservisů nebo samosprávy.-___________ No a je to paráda
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 22. října 2019
 
HroudaBoudař mě gumu nedoveze na to nemá koule ,ale jeho zákazník po přezutí jede k nám odevzdat pneu a to vzít musím a je to každý den v době prezouváni tak co teď s tím ???
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 22. října 2019
 
HroudaJinak měl jsem tu pána co stál u zrodu tohohle dokurvenýho zákon a to by jste se ...... oni "zapomněli na některé věci" jako kdo to naloží , kdo bude obsluhovat ono místo v případě příchodu "zakaznika" co nese ne vaše pneumatiky. A td.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 22. října 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz