Pneurevue.cz » Profil » Hrouda

Příspěvky v diskuzích

HroudaJo a začínal jsem s hypotékou na krku a na plný úvazek.
Vybavení pneuservisu
pondělí, 19. srpna 2019
 
HroudaZa mě v pohodě. Ale jen dodám 1. vlastník nového vozů je větší krkoun než si dovedeš představit. 2. Třeba sociálně slabší rodina ti ten litr opravdu nedá ona ho nemá a o tom se tu hádame už roky. Oni už dávno nejezdí ve feldě ale sharanem za 50litru na 17ctkách a po tobě budou chtít levnou montáž a tak dál. Zdarec a pohodové pondělí
Vybavení pneuservisu
pondělí, 19. srpna 2019
 
HroudaRoman na to kápnul. Já jenom neumím dobře formulovat slova a nemám filtr. Co cítím to píšu. Co píšu to dělám. A mám radost že se tu něco děje. Tak a zítra hurá ke strojům.
Vybavení pneuservisu
neděle, 18. srpna 2019
 
HroudaMoc pěkný. Jsem rád že ses tak rozepsal. Teď už tě nic nezastaví. Já ti to přeju jdi si za tim a nepřestávej ,ale dělej to pokaždé jako obchod a ne jako něco co ti ma pomoci přežít. Takovejch je tu dost a ani ty z nich jednou nebudes mit radost. Věřím ze to máš těžký, ale já mám taky hypotéku. A celý můj příspěvek neměl záměr tě nějak urážet, ale říci ti to že pobírat plat mít zaplacené ossz a vzp od zaměstnavatele a o od 15.00h přezouvat auta celkem 3mesice v roce to je to co ten náš obor ne potřebuje. Možná semnou mnozí nebudou souhlasit , ale ja to tak cítím. A jako auto klempiř a pneuservis se v klidu uživíš i s hypotekou. Klidně mě ignoruj . Je to jen muj nazor a nic neznamená. Přeji ti krásný večer .
Vybavení pneuservisu
neděle, 18. srpna 2019
 
HroudaNebuď naštvaný. Pokud si četl můj příspěvek pořádně a nehledal jsi jen návod tak jsem ti odpovídal že jsem měl pocit že chceš dělat pneuservis a o strachu z konkurence jsem nic nepsal. Nesnáším jen ty co si pořizují stroje jen pro vlastní auta. Je to něco jako by jsi říkal že jsme zloději a nebo že to neumíme. Já si okap na baráku nedělal sám a věř že to zvládnu EVROMAT mám 15m od sebe. A jako nejste zrovna zlevní řemeslníci vy klempíři . Ale já ti něco řeknu péčených holoubátek se ti zachtelo proto pneuservis , ale to je iluze. Ale co směle do toho .Měj se krásně.
Vybavení pneuservisu
sobota, 17. srpna 2019
 
HroudaMěl jsem pocit že budeš zakládat pneuservis. S tim pocitem jsem ti odpověděl. Pokud to má sloužit jako dílna pro rodinné auta, tak ten návod rači sežeru než abych ti ho dal. Jezdí do servisu a neseď na těch drobnejch co tě bude stát přezutí. Rubáš totiš nemá kapsy.
Vybavení pneuservisu
sobota, 17. srpna 2019
 
HroudaCemb jsem měl a pořád mám jsou to už muzejní kousky a nepracuji na nich,ale nemám to srdce je hodit do šrotu a tak jsou ve skladu. Ale vždy bez problémů ne jako ty herky za statisíce co mám na dílně . Výdrž a funkčnost CEMBU za jedna .
Vybavení pneuservisu
pátek, 16. srpna 2019
 
HroudaJojo sklad nikdo nemá nafukovací. Úprava skladu +80 sad investice jednorázová a úprava nevratná 55000kč to se musí začít vracet . Romane 400kč je dobrá cesta nemusí pršet stačí když kape.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 24. července 2019
 
HroudaTaké jsem koukal na facebook pjeknyyy hlavně ta reklama na uložení pneu zdarma já účtují od 600kč a stalejm nejdu pod 400kč . Mám pocit že se tu bojuje za lepší zítřky a mluvíte o nějakém zdražování a narovnání oboru a zad. Neber to jako rejpání, ale jako kritiku!!! Máš krásnou dílnu a takovou prasárnu pokud ty pneumatiky nenaskacou do regálů bez tvé pomocí tak to děláš otroka. Takové řeči o kolenovrtech a pak uložení zadarmo. ?
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 24. července 2019
 
HroudaKaždý dobrý skutek bude po zásluze potrestán.A známí není nikdy zákazník . Máte hoši na vše dvoji metr. Cituji.To ale není můj boj, a teď mluvíš tak jako eshop. Jiná míra hlavně že jsou ty černý potvory venku. A v jednom máš pravdu je to boj. Ať se daří kluci a to bez nadsázky.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 23. července 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz