Pneurevue.cz » Profil » Hrouda

Příspěvky v diskuzích

HroudaNo skvělé. Blahopřeji a závidím tu zářnou budoucnost. Pán v obleku frontmana kapely ŠUM SVISTU s platem Cristiana Ronalda portugalského herce/fotbalu. Ty částky opravdu podtrhují jakým směrem se vše ubírá. Kdyby to bylo jen o 10% méně, tak to určitě nevezme a to by byl konec. Každý jednotliví zaměstnanec Goodyearu má stejný podíl na úspěchu značky a možná že si nemůže dopřát ani nové auto jednou za 7let a nebo vlastní dům nebo byt. Je větší zásluha vyhandlovat pozici na trhu nebo vypotit každou jednotlivou pneumatiku ???
20 milionů ($) pro manažera
neděle, 28. ledna 2024
 
HroudaSAB ahoj zeptal bych se jak se máš, ale to je zbytečný odpoveď znám a proto vynechám tuto otázku a jdu k věci . . Nenapinej nás a řekni nam co je to za zázrak. Nas uz taky boleji ruce , ale nemáme dost informací o tvem zazracnem produktu. Jen malou nápovědu prosím :D
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 7. prosince 2023
 
HroudaDobrý den, rád bych se podělil o svou zkušenost s pneu GITI. Pořídil jsem do firmy nový VW Crafter, který je obutý na zmíněných pneumatikách GITI. Nejsou na mém VW pneumatiky GitiSynergyH2 a doufám, že pneumatiky GitiSynergyH2 jsou tak kvalitní, jak se v tomto příspěvku píše. Soudruhům do Německé spolkové republiky přeji mnoho úspěchů a blahopřeji k první certifikaci. Nikdy jsem netušil, že si pořídím nový vůz a má první cesta po ujetí jednoho tisíce km bude rovnou do pneuservisu, kde mě zbaví pneumatik z první výbavy. Na pneumatikách GITI jsem nebo tedy nejsem schopen za mokrého počasí rozjezdu bez prokluzování. O brždění se ani nebudu zmiňovat. Ale hledal jsem i dobrou stránku těchto pneu a až jí najdu, tak podám nějaké informace. Pokud elektromobil je cesta budoucnosti, tak na pneumatikách GITI do budoucnosti nikdy bezpečně nedojedeme. Pokud mou osobu, která je lehce závislá na hluku vycházejícím z motoru má něco přesvědčit o pořízení elektrovozu, tak tato značka pneumatik tento krok jen ztěžuje. Je opravdu nutné při pořizovací ceně vozu daleko přes mil. korun montovat pneumatiky, které nejsou bezpečné na mokré vozovce ????
Giti Tire v nejnáročnějším sektoru OE
čtvrtek, 2. listopadu 2023
 
HroudaCenu řeši u nás každý. Nejdříve cenu za...... a pak se rozhodují. Stává se že po zjištění ceny i odcházejí řešit přezutí v šedé zóně tohoto odvětví. A ti samí se vracejí jen v případě potíží. Poškození šroubů, bezpečnostní klíč k nenalezení, defekt už dvakrát opravovaný, a další. A v tomto případě je cena na druhem místě.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 27. září 2023
 
HroudaRomane to je naprosto přesně popsáno. Neni co dodat.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 26. září 2023
 
HroudaPM. Rád ti to popíšu. Ale nemám na tebe kontakt. .
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 19. září 2023
 
HroudaSAB. Asi máš pravdu. Jaký plán. Mám tak různorodou klientelu že se v tom sam nevyznám :D A vetši část je uz na hraně toho co unesou, což bych mohl říci co je mě po tom. Vidím že přijedou károu za dvě mega s tastičkou přes rameno a sluneční brýle na čele, ale jedna kapsa prázdná a druhá vysypaná a tak. Tak ze dost často chtějí cenu vědět dopředu což neni problém cenik mám jasne daný, ale jen jsem trošku váhavej . Chtěl jsem jen rict že se jim to líbit nebude. No ale určitě dudou i tací co to pochopí a budou to respektovat .
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 19. září 2023
 
HroudaZajímavé je tu někdo s propracovaným plánem? Nebude to mít efekt přijdu v jiný čas? Nebo jdu k Tondoj do garáže, tam je mu jedno kdy přijdu. Pneu a jejich montaž je nutne zlo chlast má jiné prior. Čislo nekde zhruba nezi 1 až 2 v žebříčku to musim mít.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 15. září 2023
 
HroudaMožná bych dal možnost některým majitelum pneuservisu provadet STK oficiálně a to bude mazec STK na oa bude za 400 a na vozík za 70 bez dokladu :D a projde i to co uz léta hnije za garáži.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 20. června 2023
 
HroudaPri vší účtě k tobě SJM . Opravdu nic ve zlém, ale na zelené louce ti tu STK neprovaděl žádný zajic nebo jelen. Budova a stavební parcela neco stála..... ..... . A hlavně nenajdeš STK ,kterou vlastní dement co potrebuje bejt lacinější nez jina STK. To v náší profesi je to hlavní moto celeho procesu HLAVNĚ LEVNĚ. omlouvam se těm keři to tak nedělají.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 20. června 2023
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz