Pneurevue.cz » Profil » Milan

Příspěvky v diskuzích

MilanPánové jeden dotaz co to je pneuvo.cz? Jste někdo přihlášený? Díky
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 4. dubna 2013
 
MilanTak včera jsem konečně mohl sednout k novému pneurevue a detailně prozkoumat. Hm bude ještě sranda. Jinak omlouvám se za odkaz který sem dám ale je to dokument o nás všech. http://ulozto.cz/xLwbrUV/duch-doby-avi Asi hodinu co jsem to viděl jsem jen seděl a nemohl nic jen jsem nechápal. Takže takhle nějak to vše je a takhle nějak si nás i v pneu oboru výrobci pohrávají. Jen se na to koukněte někdy když budete mít blbou náladu. Jinak si tu dobrou hnedka pohnojíte. Cus
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 22. března 2013
 
MilanMichale stejně jako v ČR. nakoupíš s DPH a poté když ji prodáš tak zaplatíš jen ten rozdíl navýšení DPH. Čisté jak lílie a pak ať se ukáže kdo kde a za kolik bude prodávat hlavně však nebude takový rozdíl cen. Vždyť se podívej kolik procent jsou rozdíly cen pneu na netu. Myslím že tohle čistota opravdu není!!!
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 6. února 2013
 
MilanAhoj všem od pondělka jsem se stavil v pár salonech hodit řeč Mazda, Micina, Ford, VW, Citroen, Nissan a mnoho dalších co se zastavilo na kafčo v průběhu ledna. Co se opravdu děje s pneu atd. je to samé jako s auty. Nevím jak vy znáte ceny kolik a jak můžou výhradní v městech zajít s cenou dolů, ale při pár zkouknutí nákupních faktur a takhle to prostě je. Budmě rádi že děláme jen pneu za pár tisíc max a tolik zase nestárne :-). Bylo mě z toho zle. Cena auta 250 tisíc a řešit támhle mě kolega 20 km dal k autu nové pneu a já nemůžu protože zisk by byl jen 1200 kč ale jemu to stačí za ty peníze a čárku jak se to zde jede v ČR je hrozný. A pak hlavně kvartálové vystřízlivění při nedostatečném prodeji (málo jste prodal na vrácení zpětnýho bonusu nedosáhnete) tak těch 1200 kč co jsem počítal i s bonusem je najednou mínus 12000kč. Auta, elektronika, bíla technika, náhradní díly vše jde do opravdu do hoven. Jsem zvědavej kam až to může vše zajít. A do toho dokument o železné lady. Jen v jednoduchosti její slova. Ekonomiku drží malé a střední firmy do 50 zaměstnanců. A nejlépe rodinné firmy. Pomozte jim a vše půjde zase nahoru. Německo, Anglie to chápou jen tady dostaváme klackem přes prsty od lídí ze státního sektoru. Dnes kontrola celní správa. Sice 3 hodinky bez nějaké odvedené práce ale opravdu jsem si i pokecal o pneu a skoro všech věcech dovážených bez DPH na bílé koně. Vědí ale nemůžou nic dělat dokud jsou zákony že se platí DPH na výstupu když už to prodám a všude jinde v EU to je už je aby se předešlo tomuto na vstupu tak se pak nedivme my se můžeme pouze držet zákonů v ČR. A my všichni co pořád vše poctivě platíme a furt nám nejde do hlavy jak ty lidi ty pneu můžou za ty prachy nakoupit a prodávat. Proč jsou tyhle zákony že by hlavně šlo o naftu a benzín. Hnus velebnosti.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 6. února 2013
 
MilanSJM: přeju ti hodně štestí. Myslím že nás je trochu více, kteří uvažují stejně jako ty. Tohle co se děje s cenama pneu se bohužel už nedá ustát a jak řekl Bořek pneu se bude prodávat brzo za nulu zisku ale bude to jen o službě navíc aby jsi předstihnul konkurenci. Rok se věnuju po večerech a investuju mnoho času ale bohužel i dost peněz a cest po světě do jednoho produktu v pneu oboru. Bohu dík za kolegovu kamarádku v Americe kdy její manžel je testovacím člověkěm ve firmě evropské značky automobilky. S tím čím tam teďka jezdí a testuje nebudu psát protože to je tak trochu sranda karoserie stará víme proč ale všechna výbava a motorizace určena pro prodej v roce 2014/2015 :-) Bořku rád bych ti zavolal a vše vysvětlím. Potřebuji tvoji pomoc realizace v ČR a na oplátku pomůžu tobě a rozumným servisům, které znáš, aby tento produkt drželi jen a pouze v pneuservisech. Nebude to o kvantitě ale kvalitě. A tak trochu sebrat zákazníky autorizovaným servisům, protože to je servis a prodejce ale ne pneuservis:-) Jinak zastoupení produktu mám podepsané pro ČR, SK a Polsko. A hlavním manažerem prodeje pro starý kontinent jsem velice za dobře takže šedivek z jinačích států se nebojím.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 31. ledna 2013
 
Milanno jasně ale pán kouka na nakup a určitě je cena bez DPH :-) Za tu podobnou cenu je máme možnost taky nakoupit.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 18. ledna 2013
 
Milanale určo se jedná o staré dotky 2011.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 17. ledna 2013
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz