Pneurevue.cz » Profil » OCHRANAGUM

Příspěvky v diskuzích

OCHRANAGUMOtoč jen gumu a bude tam čtyřmístný klasický kod. Je to běžné, že na druhé straně je taky napsáno dot, ale jsou tam jiné jejich výrobní kody.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 13. prosince 2022
 
OCHRANAGUMLetošní zimní sezona je zatím velmi solidní. Pneumatik se prodalo hodně, práce je taky stále dostatek. Interneťáci jsou u mne zřídka kdy a platí plnou palbu bez slev. Zatím s nimi ani jeden problém. Zdražil jsem na zimu celkově práci a bez nějaké odezvy. Všichni u mne zatím respektují že služby prostě zdražují. Jinak jsem se taky setkal s přebroušenými kody u pneumatik. Pneu byly zakoupeny u známého českého dodavatele, ne ze zahraničí. Odkud byly nakoupeny nevím. Na funkčnost to nemá vliv a na reklamaci taky ne u tohoto dodavatele. On si to musí pak pořešit u toho který mu je dodal. Je to sice jak se říká zákon padajícího hov.. , ale prokázat že ty pneu byly zakoupeny u přesně tohoto dodavatele není v dnešní době žádný problém. Spíše jde o morální věc, že se to vůbec děje. Jinak celkově rok byl u mne celkem špatný a zimní sezona to asi nezachrání, ale mohlo to být i hůř a tak jsem rád, že to je jak je. Zdar všem gumařům.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 29. listopadu 2020
 
OCHRANAGUMJe dobře, že pneuservisy ty opravdové ti srdcaři, ne ti převlečeni chudáci a ti co si na pneuservisy hrají se kvalitou prosazují a je jedno jestli je to v Praze, nebo v Broumově-Bylnici. Kolenovrti jsou všude, ale jak si je připustíme tak to budeme mít. Já je mám zcela na háku a posílám k šípku. Není čas na otravy a hmyz který pije krev. Je čas dělat práci tak aby nás a lidi v dílnách uživila. Je čas aby jsme dělali tak aby jsme měli klid na práci a ne se otravovat s někým kdo si často nevidí ani do pusy a vypustí někdy takový blábol, že až nechápeme co to melou tito kolenovrti. Sezona běží, dílny jsou plné od rána do večera a tak se neotravujme těmito …….. lidmi, kteří nám mnohdy nesahají ani po kotníky. Hezkou sezonu přeji.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 7. dubna 2019
 
OCHRANAGUMRomane díky. Už jsem něco udělal na zimu, ale teď jsem pořádně přitvrdil. Je nejvyšší čas. NEBOJ SE- PŘIDEJ SE.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 10. března 2019
 
OCHRANAGUMOd 1.4. do 30.4. 2019 nepřezouvám žádnou novou dovezenou gumu odjinud. Přidávám se k výzvě NEBOJ SE PŘIDEJ SE. Už mne to tak nazlobilo, že se můžou postavit třeba na hlavu ti chytráci z internetu. A taky už konečně vidím všude dokola, že se další servisy snaží nějak omezit tyto nepotřebné zákazníky. Je už na čase.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 8. března 2019
 
OCHRANAGUMJaký je Váš názor na tenhle inzerát jednoho velkého Olomouckého agro,nakladího,em pneuservisu který mají už řadu měsíců na stránkách?-- Inzerujeme pracovní pozici Pracovníka nákladního pneuservisu. Přezouváme nejen nákladní vozy, ale často stavební a zemědělskou techniku. Požadujeme praxi v oboru, časovou flexibilitu (týden odpolední směna od 9:30 do 17:00 + sobota od 07:00 do 12:00; týden ranní směna od 07:00 do 15:30 bez víkendu), spolehlivost, ochotu pracovat v týmu, řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič, výborný zdravotní stav. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na HPP v rodinné firmě s tradicí, 20 000 Kč čistého + přesčasy, + víkendové příplatky, + sezónní odměny, + slevy na firemní produkty a služby. ZA MNE- je to hodně málo peněz za pořádnou zodpovědnost a makačku v nákladním pneuservise a za tu těžkou otročinu bych si bez rozmyslu řekl o 30 tis. čistého základ a pak teprve můžou chtít dělat nějaké přesčasy pokud zbudou ještě vůbec síly a hlavně ty soboty se trochu zbláznili. Po celotýdení dřině ještě v sobotu jít dělat ty obrovské pneumatiky?Ty se dnes už vůbec nenosí,max. 2-3 měsíce během roku v sezonním přezouvaní osobních gum a to ještě jsou placeny několikanásobkem klasické týdení směny. Za sebe bych tam tedy určitě nešel a na to že je to největší kazič a dovozce Čín. v nákladních pneumatikách do ČR,tak ještě neplatí ani lidem za tu nákladní dřinu. Není divu že tam nikdo nechce ani vkročit a teď až mu naskočí clo za ty Čínské gumy co se mu plaví na moři tak se bude ještě hodně divit.Dobře mu však tak za jeho přístup k lidem.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 24. března 2018
 
OCHRANAGUMAno už jsem se tady z WRD4 setkal v 17 a byla to na předku katastrofa po 8tisících km. Domnívám se že je možné jak na podzim stahovali tyto některé pneu už i ze servisů co si naskladnili tak je stejně pak dali do oběhu a čekají kdo se ozve a kdo ne. Jedno je jisté tato guma se nepodařila a bude pro Nokian problémem. Nejhorší jsou na tom ti co mají léto v Nokianu naskladněno, protože je lidi pokud mají tyto zimní gumy s letními pošlou někam. Nezávidím.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 24. března 2016
 
OCHRANAGUMPánové to je velký omyl.Vy musíte zákaznikovi do 30dní vyřešit reklamaci.Ve vašemu vztahu k dodavateli to vůbec neplatí!!!Klidně až za 3 měsíce můžou odpovědět.Tak zní zákon.Je to pěkně na hlavu,ale je to tak. Barum je specialista jak dělat drahoty.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 30. června 2015
 
OCHRANAGUMJá jsem zase zastáncem situace jak psal Bořek.Možná, že BIBe ty zrovna teď a dalších pět let nepotřebuješ servis, ale to jsi jeden z 500 servisů.Dnes bez geošky a oprav podvozkových částí nemůže do budoucna pneuservis ani náhodou přežit.V gumách v nejbližších letech dojde k úplně jinému systému prodeje a servisy včetně nákladních budou jen s otevřenou hubou koukat co a jak bylo před léty.Gumy totiž vůbec nepůjdou přes prodejce jako je tomu dneska.Jsou už připravené nové kanály a cesty a servisy v tom téměř už pánové nefigurují.Jak nevyděláš na gumách tak na čem? Na přezutí?Hahaha.Směju se ze široka.Zůstane Vám ještě rád ten servis.A za poslední tři roky znám tak osm pneuservisů co dělají nově geošku+ malý servis a nedají na to dopustit.Jen si nadávají že to nedělali už podstatně dříve.Asi tak.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 29. června 2015
 
OCHRANAGUMSe carpe něčemu divíš?Tady se píchlo do vosího hnízda holou rukou.Pan...... si tady hraje na slušňáka,zatím si ale připravuje půdu pro sebe a svoje koně. Na lidi kteří od něho nedávno brali ze zastoupení Hankooky udělá maximálně boudu.Pár kroků už nenápadně podnikl.Se nemůžete vsadit.Klidně bych mohl napsat kde se teď díky tomuto človíčkovi navezlo G..,ale nejsem žádný práskač.Ono to vyplave na povrch samo.O to to bude pikantnější a pro všechny tady jasným důkazem že se zde hraje tak jak někdo píská.Jinak jsem však slyšel naprosto zaručenou zprávu,že se někteří další naši obchodníci sejdou s Hankookem a budou řešit chování i zde zmiňovaného velkoobchodu.Kdyby se sešli třeba všichni společně bylo by to jenom dobře.Spojením sil by mohlo pořádně zamíchat karty s Hankookem v ČR.Tady se hraje o hodně a vítěz nesmí být zrovna jen třeba to vedení GPD.Hlavně ať to zase někdo nevymaže a napíše že se bojí.Pneu mafie jak to tu nazval BF vidíme že existuje.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 13. dubna 2015
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz