Pneurevue.cz » Profil » PM

Příspěvky v diskuzích

PMPneunm. Bylo to před 16 lety, Jak říká Roman v sezóně to nepotřebuju a mimo sezonu zase oslovuješ malou skupinu lidí , co ještě nemá pneu vyřešeny, tak to možná není uplně efektivní, alespoň u mě. S lidma bude problém , to už vidím teď, jediná možnost je mít solidní výdělek ,abych mohl zaplatiti kvalitní lidi.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 7. listopadu 2021
 
PMKdyž jsem začínal, tak jsem roznesl asi 10 tis letaků sám a měl jsem hezkou první sezonu...teď už jen vizitky , připadně reklama přímo na servis jelikož jsem u hlavní silnice. Má někdo zkušenost s řešením od B2B on line výloha případně Smart katalog..?
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 6. listopadu 2021
 
PMMě to přijde taky celkem dost peněz, ale asi záleží na situaci. Jakou formou do ty reklamy investuješ? Bilboardy, letáky, internet?
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 6. listopadu 2021
 
PMHroudo díky za názor, trochu jsem doufal, že Hunter pomůže i u menších rozměrů...
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 9. září 2021
 
PMTo kolo na feldu by jsme mu taky přezuli, udělal bych mu to co nejlíp a doporučil příště koupit pneu u nás (nebo ještě hned vrátit a koupit u nás) . Myslím , že by mu dvojka za práci stačila i se závažím :)
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 25. srpna 2021
 
PMDík za zprávu Hroudo, je to dobrý pomocník i na běžná kola? To video od nich vypadá celkem dobře, zadáš první kolo a pak už to jede ,,skoro" samo :)
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 25. srpna 2021
 
PMHezký den přeju. Nemáte někdo zkušenost s Hunterem evolution walk away? Přemýším, že ho pořídím do servisu. Poloautonomní stroj zní celkem dobře :) Ušetří Vám práci?..Případně má někdo zkušenost s podobným strojem od jiného výrobce? Rád bych nám tu práci na servise trochu zpříjemnil.. Ať se daří....
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 23. srpna 2021
 
PMTak jsem to ještě trochu přepočítal a pokud do prodejů započítám i marže z prodeje disků,alu disků, TPMS a duší, tak jsem opravdu kolem 35-40% marže a 60-65% práce. Ceny za práci mám spíš vyšší. Ještě by mě zajímalo ,jak jste do výpočtu započítali ventilky a závaží? Jako prodej zboží nebo do práce? Já to mám v ceně přezutí, který je tím pádem o něco dražší. Romane tvůj výpočet nechápu, buďto si bereš za práci tak málo ,že z ní máš jen 30-40% ,nebo musíš každému autu co přezuješ rovnou prodat nové pneumatiky...?? (nebo jsem to špatně pochopil). Ještě bych rád podotknul ,že dovoz vlastních pneu se snažím regulovat, jde to docela dobře a po dobrém (slušné vysvětlování výhod a sleva na přezutí pro lidi se staršíma pneu a nových pneu od nás). Každý rok dovoz novek na náš servis klesá, což je dobrý trend...Hezký večer všem.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 6. července 2021
 
PMEntr, nové pneu tak by pomer primu z prace/material byl 75/25 a to je idealni stav. Beru v potaz osobni pneuservis, nevim jak je to u nakladniho... nechapu tedy jak to delate, ze mate lepsi pomer.... provizi z pneu beru v prumeru 300
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 29. června 2021
 
PMPokoušel jsem se dát dohromady nějaký výpočet ,pokud počítám že by si každý zákazník koupil jednou za 4 roky nové pnru
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 29. června 2021
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz