Pneurevue.cz » Profil » PM

Příspěvky v diskuzích

PMZdravím gumaře. Nemáte někdo zkušenost s rezervačním systémem propojeným s eshopem od B2B? Vyplatí se to pro menší servis (2 stání)? Asi nejde jen o finanční stránku,ale i úsporu času strávenou vytvářením nabídek. V součastnosti nám chodí cca 30% objednání přezutí přes online rezervaci. Ať se daří.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 13. dubna 2024
 
PMNejlepší investor světa Warren Buffett má průměrné zhodnocení 20% ročně. To znamená ,že z 10000 dolarů v roce 1965 kdy začínal, by dnes bylo díky složenému úročení přes 300 milionů dolarů. Pokud někdo dokáže investováním dělat přes 150% ročně, tak ho brzo dožene. Kloubouk dolu,ale něco mi tu nehraje.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 2. listopadu 2023
 
PMTakový příběhy o xx% zhodnocení jsem už slyšel. Naposledy mi o tom říkal jeden majitel pneuservisu. Už by skoro servis zavíral. Peníze na jeho imginárním internetovém účtu naskakovali , problém nastal když je chtěl vybrat. Nakonec o všechno přišel a zůstal u práce. Přeji hodně stěstí. Když si půjdu hodit kuličku a 3x za sebou padne červená, tak mám taky 8 násobek, ale spíš vše prohraju.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 31. října 2023
 
PMTo bude nějakěj tunel ne?
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 30. října 2023
 
PMKaždé ráno hipnotizuju předpoveď, aby tohle počasí vydrželo co nejdéle. Aspoň ještě 3 týdny. Přeju klidnou sezónu.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 25. října 2023
 
PMPřemýšlím o nákupu vyvažovačky Hunter, top model s přítlakem a všim příslušenstvím. Rozmluví mi to někdo? Nevím jestli je to rentabilní . Nerad se zákazníkům vnucuju a je vůbec poptávka po prémiovém vyvážení?
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 18. září 2023
 
PMMyslím, že v budoucnu se bude podle sezonnosti učtovat i v jiných oborech. A to nejen z personálních důvodů. Pneuservisem to nekončí. Otázka jak to dostat do přezouvacího kalendáře. V hotelech je to jasný, lidi dopředu vědí kolik je bude hotel stát a cena se mění dle obsazennosti.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 18. září 2023
 
PMNekde jsem četl ,mějte maximální možnou cenu, jakou je ještě zákazník ochoten zaplatit. Kdo dělá levně , okradá sám sebe. Když zakázník odchazí měl by si říct, nebylo to levné ,ale jsem spokojen. Pokud zákazník odchazí s myšlenkou, že nechápe, jak to můžete dělat tak levně, je něco špatně. Určitě se vám stalo, že jste odcházeli třeba od kadeřníka, restarace nebo jiné služby a říkali jste si , že by jste klidně zaplatili o 50% navíc. Takové podniky většinou buďto zmizí nebo zdraží. Nevidím , že by se do pneuservisu někdo extra hrnul, je to těžká špinavá práce, problém sehnat lidi, prostory jsou drahý a přezouvat ty velký kola už taky každej neumí. Dle mého názoru prostor pro nápravu cen v pneuservisu je.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 20. června 2023
 
PMTaky zdravím, u nás propad prodejů cca 40% , ještě uvidíme jaký bude dojezd. 195/65/15 i 205/55/16 u nás nic moc , máme prodáno cca 30 % skladu v těchto rozměrech. Cenu za práci jsme museli zvýšit a lidi to celkem chápou. Taky už vidím začátek příštího týdne celkem mrtvý, teď ještě makáme. Stoupá počet uskladněných kol i když máme cenu z kapacitnách důvodů poměrne vysokou.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 18. května 2023
 
PMZa mě celkem dobrý nápad, tvuj servis, tvoje pravidla. Celkem se mě i líbili dřívější návrhy, co tu zazníznavali...např. cena dle datumu jak je to v hotelech.... Někdy jsou atraktivní datumy třeba na 4 násobku ceny základní...Za mě ale musím říct, že počet zákazníků, který by byl ochotný si připlatit je minimální....
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 15. dubna 2023
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz