Pneurevue.cz » Profil » Pneunm

Příspěvky v diskuzích

PneunmEnter... Jasně, řekl jsem, připravil jsem je před dílnu do pytlů a se zájmem jsem sledoval jak to rvou do X5. Pán je starší, drobnější, měl na to hezké bílé rukavičky a vsadím se že u druhého kola toho nápadů začal litovat :)
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 22. září 2022
 
PneunmPřijel zákazník že sehnali garáž a že si chtějí odvézt kola ze skladu, že budou ke mě dál jezdit ale že je budou mít v garáži.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 22. září 2022
 
PneunmJestli Vám do toho můžu vstoupit tak podle mě je hlavní problém v tom že Pneuservis je často doplněk k něčemu. Tady mají mašiny atomechanici, lakýrník, kámoš kterej dělá klimošky, chlápek co tahá auta atd. Tyhle lidi to neživý a pro to cenu neřeší a berou to jen jako přivýdělek. Zedník Vám kotel nezapojí ale automechanik Vám kola přehodí, sice neumí velký kola, neočistí závaží, senzory neumí, momenťák netřeba ale cenu má nízko.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 11. září 2022
 
Pneunmhohencenda díky, já diagnostiku mám, jen né pro to abych zjišťoval čísla pro internetové prodejce.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 9. září 2022
 
PneunmJen pro přesnost, to mi řekl zákazník :)
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 5. září 2022
 
Pneunm"Máte diagnostiku na senzory? Prodejce po mě chce čísla aby mi je mohl naprogramovat."
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 5. září 2022
 
PneunmVerím že máš pravdu. Já taky žádné slevy nedávám, deset let jsem přezouval cokoliv, kdykoliv za tašku hrušek a přivedlo mě to na pokraj vyhoření. Už se nechci nikdy vracet tam kde mi bylo mizerně, asi bych to raději zavřel. V tom je možná jedna z mála výhod toho mít servis v nájmu :)
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 24. srpna 2022
 
PneunmSAB já měl takovýho včera, přijel když jsem zrovna zavíral a dvacet minut jsem dělal nabídku na čtyři gumy. Tady je mají za tolik, nešlo by to objednat tady? Ne nešlo! Že si to rozmyslí, tak ho čekám v pátek s gumama obmotanýma izolačkou v kufru. To bude teprve diskuze.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 24. srpna 2022
 
Pneunmhohencenda bez dovolené bych to asi nedal, potřebuju se na to občas vykašlat a na čtrnáct dní vypadnout. Celkově tomu v létě moc nedávám, mám teď od 8 do 15 a pátky většinou zavřeno. Jestli jsem v něčích očích boudař nebo garažník je mi úplně jedno, snažím se dělat dobrou práci pro to aby se mi zákazníci vraceli a ne pro to abych dělal dojem na ostatní. Pneuservis je pro mě pouze práce která má slušně uživit mojí rodinu, nikoliv poslání.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 22. srpna 2022
 
PneunmBF chápu tvůj názor ale nesouhlasím s tím že teplo se rovná zdraví. Já to mám přesně naopak. Netopím v ložnici, v bytě topíme jen lechce, když priložím hodně deti mají druhý den laringitidu. Netopím ráno v autě, když jsem si koupil auto s vyhřívanými sedačkami louplo mi v zádech jako nikdy. Když jsem si přetápěl v kanclu pořád mě bolelo v krku. Do minulého roku jsem měl velké problémy s eustachovou trubicí, loni touhle dobou jsem se začal každé ráno sprchovat ledovou vodou a díky bohu je to pryč. Jedno koleno je slabší ale to je z hokeje a nemá to nic společného s teplotou. Mám kvalitní funkční prádlo, funkční montérky, super boty atd. atd. Špatnou funkci vyvažovačky upřímně nepozoruju, dělám to takhle patnáct let a vyhovuje mi to takhle. Letos mám v plánu začít si chodit před prací zaplavat. Vím že oboru rozumíš víc než já, že máš lepší servis ale možná bys neměl být tak zásadní ve svých názorech.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 17. srpna 2022
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz