Pneurevue.cz » Profil » Poo

Příspěvky v diskuzích

Pooto hulvát z depa : pár lidí se tady snaží o nějakou úroveň diskuze /za což jim děkuji/ a ty jim to jedním zbytečným slovem kazíš a všem nám dáváš teda pěknou nálepku /což se spoustě lidí dozajista hodně hodí do jejich mlýna/. Jo a p.Pešíčka také nemusím ale nemůžeš to co jsi chtěl vyjádřit trošku rozumně ?! Bych se ani nedivil kdyby pan Mensa neuvažoval o zrušení diskuze, toto je opravdu zbytečné hulvátství, ne jako smazaný příspěvek od BF který měl nějaké jádro.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 13. dubna 2015
 
PooJo Michelin a Kormorán je teď za lepší podmínky, předtím byl hlavně Kormorán cenově absolutně mimo, třeba vzhledem k tvé ( a docela i mojí ) oblíbené značce nákladních pneumatik.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 28. února 2015
 
PooMáš ma mysli osobní nebo nákladní, Michelin nebo Kormoran?
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 28. února 2015
 
PooVelmi pěkný článek Bořku, díky za něj a že sem občas napíšeš a podělíš se s ostatními, škoda jen že je tu takový velký počet tichých přihlížejících i když by třeba taky měli hodně co říct. Co se týče Vraníka tak už takový optimista jako ty nejsem. Je fakt že se kvalita posunula ale já jako servis mám docela problém s jeho obchodní politikou. Což už se tu taky něky řešilo. To že je jejich kol plný internet a zákazníci si je vozí z tohoto kanálu v hojném počtu mi až tak nevadí. Větší problém mám u nákladních, kde mezi koncovou autodopravu o 2 autech a servisem který to má na další prodej není téměř žádný rozdíl. Tuhle politiku už jedou poměrně dlouho a v posledních letech se rozdíl ještě snížil. Z toho co udělali – podle mě nesmyslně vysoká sleva na koncového zákazníka- se už těžko budou dostávat. Plus nějaké další věci. Takže za mne Vraník určitě ne, maximálně jen velmi okrajově, protože abych dal někam kola řekněmě na 25% a přijel tam jejich obchoďák s dodávkou a hned mu dal 35% a já byl za vola nejsem už moc zvědavej.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 12. ledna 2015
 
PooTak že by Goodyear už taky moc přepnul strunu tak jako Michelin?
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 19. prosince 2014
 
Poohttps://www.youtube.com/results?search_query=pneuboss Zdeněk Izer pro Tasy...celkem pěkné,pobavilo :-)
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 14. prosince 2014
 
PooVelkoobchodní ceny pro každého ! Stačí se jen zaregistrovat ! www. nejlevnejsipneu.cz "Každý zákazník, který se zaregistruje, může nakupovat za velkoobchodní ceny! Ihned po registraci získává každý slevu na celý sortiment! " Tož taky máme nějaký ten pokles v prodeji i ve službách oproti předchozím zimním sezonám, ale toto už je tedy ultra zoufalství.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 12. prosince 2014
 
PooTak u nás už od minulého týdne to jelo jen tak na půl, a tento týden je s přezouváním skoro klid, pár lidí za den. Jinak co mě teď docela pobavilo : http://www.nejlevnejsipneu.cz/pdf/michelin.pdf
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 27. listopadu 2014
 
PooTak řekl bych že vzhledem k datumu a hlavně počasí to jde lépe než jsem čekal, od začátku týdne se každý den přezuje několik aut a i nějaká ta sada pneumatik prodá. Takže spokojenost :-)
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 15. října 2014
 
PooTak tu konečně máme zimní test ADAC a pro mě velmi překvapivý výsledek A5tky
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 25. září 2014
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz