Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanBohužel řada z nich jsou "Ferda Mravenec - práce všeho druhu". Někdo možná udělá všechny práce dobře, někdo sice opraví všechno, ale jak... Bohužel současný trend jde právě tímto směrem. Včera jsem po jednom takovém všeumělcovi povoloval kolové šrouby trhákem s nasazenou metrovou trubkou a dalo hodně práce šrouby povolit. Pneunm: Přemýšlím, že si nechám v těchto případech proplatit alespoň část ceny případně zničeného nářadí.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 22. listopadu 2020
 
romanMeza: Bohužel je to přesně podle zákona a pokud se nezmění zákon, tak budou pneuservisy, kteří "montují" tyto pneumatiky dělat ze sebe (dosaď si sám) pro prodejce neposkytující pneuservisní služby.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 16. listopadu 2020
 
romanNěkolikrát jsem viděl vybroušené DOTky, ale to je spíš rarita. Že by se reklamní akce na "vždy čerstvé DOT" nějak zvrhla? U mě jeden zákazník "vymrzoval" nad tím, že nový zimák ode mně má DOT 2020 => už je skoro půl roku starý... už je částečně ztvrdlý.... No nic, chtělo to 10 minut dalšího vysvětlování a pak slavnostně zaplatil a spokojeně odjel.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 14. listopadu 2020
 
romanPneunm: 1) K objednání. Ano, s tím souhlasím. 2) K těm rotacím gum: Též souhlasím. Může se stát, že řízení potom potáhne ke straně. Po prohození gum tento problém zmizí. Někdo mi říkal (člověk od Pirelli?) že je to dáno změnou průměru pneumatiky na vnitřku/vnějšku při provozu vozidla se špatnou geometrii. S tímto problémem jsem se setkal již mnohokrát a proto prohazuji gumy mezi sebou jen na jedné straně vozidla.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 12. listopadu 2020
 
romanPodotýkám, že tím úplně plno myslím úplně plno svými stálými zákazníky.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 12. listopadu 2020
 
romanPneunm: To je sice pěkné, ale u mě je problém momentálně v tom, že mám úplně plno a jen jedno stání a navíc jsem na všechno sám. Takže i kdyby chtěl zákazník nové gumy teď hned, tak nemám volné místo na heveru a nejsem magor, abych někoho vyhnal z heveru se slovy "zmiz, mám teď lepší kšeft". Najdu bližší termín, ale teď hned? To opravdu neumím. Tohle nemá s internetem nic společného.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 12. listopadu 2020
 
romanPneunm: Máš pravdu v tom, že dříve u mě též neplatilo rovnítko mezi hmyzem a prací bez objednání, nicméně teď tomu tak je. Alespoň u mně. Stálý klient včas zavolá a sdělí mi své přání a zeptá se resp. dohodneme se na termínu. Hmyz volá: "Teď mi převezli gumy a potřebuji je dnes obout"...
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 12. listopadu 2020
 
romanJá osobně se bráním online objednávacího systému, ačkoliv můj web "to umí". Důvod je ten, že při telefonickém nebo emailové objednání nejprve zákazníka vyzpovídám o stavu a nabytí jeho pneumatik a na tom základě nabídnu termín na přezutí. U online objednávek bych o tento "výslech" přišel, což nechci. Zaměstnance nemám, všechno dělám sám.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 11. listopadu 2020
 
romanJá objednávám na přesný čas již přes 10 let a nemohu si stěžovat. Stálá klientela si na tento způsob zvykla a je spokojena. Nejbližší volný termín mám na 20.11. a moji zákazníci to akceptují a většina hmyzu letí bzučet jinam, kde to budou mít "ihned na počkání".
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 11. listopadu 2020
 
romanVěřím tomu, že se zlepší i pozice "muklů" v malých pneuservisech. Řada pneuservisů se začíná konečně ozývat a bránit svůj píseček, což je jen a jen dobře.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 11. listopadu 2020
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz