Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanPavel: Pneuservisní vybavení stojí víc, než izolepa a štítek na balík.... O tom snad žádna debata => Proč by si to nemohl (skoro) každý dovolit? Já jsem OSVČ na okraji města a praktikuji to s úspěchem (co jsem skončil totálně přetažený ve špitále) již čtvrté jaro a jde to v pohodě. Jasně, o několik kolenovrtních zákazníků asi každý přijde (to nikdo nepopírá), ale má snad někdo lepší plán, jak se z této patové situace dostat? Nebo každý čeká, že to udělá "ten druhý" a pak se podle toho zařídí? Také si nosíte do hospody vlastní pivo z marketu? (Je tam přeci levnější...) A pokud "si to nemůže dovolit", tak určitě můžete přizpůsobit svůj ceník tak, aby kolenovrt ve výsledném součtu "prohulil" a příště si to snad lépe spočítá. Jen se nebát a pokusit se o změnu!!
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 26. března 2019
 
romanTaky Kleber moc nenabízím, pokud by někdo chtěl, tak mám cenovku pro případného ženicha na 1259,-Kč. Problém je ale v tom, že jeden shop tuto kleberku v 91H nabízí za cca 970,- Kč přes pult (sice bez dopravy & pošty), ale jak plebejcům, tak i pneuservisům (pochopitelně) za stejný peníz. Co víc dodat => nebát se a přidat se. Nevím, jak jinak se máme bránit těmto obchodním praktikám.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 26. března 2019
 
romaneguma: K tomu citátu "Na prověřených e-shopech lze i špičkové pneumatiky koupit výhodně..." => Tuto větu si může čtenář též vyložit tak, že to v pneuservisech (nebo u jiných prodejců) pravděpodobně nelze. Takže to není objektivní informace. Musím se tedy opakovat. Jediné, co nevím je to, jestli to byl záměr autora článku, nebo chyba či nepozornost. No nic, asi se neshodneme na ničem, nemá cenu si ničit prsty zbytečným klepáním do klávesnice.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 20. března 2019
 
romaneguma: Pokud někdo zamlčí fakt, že existují 2 největší distribuční kanály (shopy a pneuservisy), ale uvede (pravděpodobně záměrně) jen jediný, tak to není moc seriózní a férové jednání ze strany autora článku, nemyslíš? Proto se nediv, že reagujeme tak, jak reagujeme.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 20. března 2019
 
romaneguma: Těch článků označených diplomaticky jako PR sdělení najdeš na netu hafo => článek, který má jinou formu než neutrální sdělení pro čtenáře rozhodně nějak označit jde, takže tvůj argument nemohu přijmout.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 19. března 2019
 
romaneguma: Já se domnívám, že články v jakémkoliv veřejném mediu (tj. i na internetových serverech) by měly být co nejvíce objektivní a pravdivé. Pokud by bylo pod zmíněným článkem napsáno něco ve smyslu "článek je sponzorován XYZ" nebo "článek je reklamním sdělení XYZ", tak bych neřekl ani popel. Jinak definice pojmu "servis" z https://cs.wiktionary.org/wiki/servis#v%C3%BDznam -> význam pojmu SERVIS - ve 4. odrážce se uvádí paradoxně tento příklad: "opravárenská dílna => Musím dát auto do servisu; V tom novém servisu mají levné pneumatiky".
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 19. března 2019
 
romanA opět: https://www.garaz.cz/clanek/pozor-na-padelky-automobilovych-disku-mohou-byt-nebezpecne-21001368 . Cituji: "Před prodejem je tedy vhodné prověřit si prodejce (například na internetovém hodnocení e-shopů), případně ho požádat o doložení homologace prodávaných kol." O prodeji disků v pneuservisech ani náznak. Tak jsme to dopracovali, kamarádi... Takže milý pneuservisáku, jsi v této době tím posledním nejpodřadnějším otrokem na špinavou práci a sluhou shopům.... Probuďme se, braňme se!!!
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 19. března 2019
 
romanPneunm: Jasně, je to blábol o ničem, jenže spoustu lidí (kolenovrtů) to utvrdí v tom, že nejlepší podmínky pro nákup gum jsou na netu a bez váhání "poletí" na nějaký webshop, aby vzápětí začali kroužit po pneuservisech, který "otrok" jim to přezuje za pár drobných dukátů. A pak bude záviset na nás, jestli si ty novky z netu vystaví do vitríny, nebo na nich odjede (předpokládejme, že s "vysokohorskou" přirážkou za přezutí). A jak správně píšeš: "Záleží jen na tom, co my jim dovolíme". Kdo z nás pneuservisáků už nechce dělat ze sebe šaška pro webshopy, tak ať se nebojí a přidá se.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 19. března 2019
 
romanZatím klid a tak koukám co je nového z naší branži a narazil jsem na několik "rad" v tomto článku: https://www.garaz.cz/clanek/na-cem-lze-pri-servisu-auta-setrit-a-na-cem-rozhodne-ne-21001356 . Mj. se zde píše: "Na prověřených e-shopech lze i špičkové pneumatiky koupit výhodně." O tom, že i pneuservisy mají více než konkurence schopné nabídky ani slovo. Neklamný důkaz, že my pneuservisáci jsme bráni (u některých lidí) pouze jako ten největší póvl či odpad, při nejlepší vůli pouze jako sluhové eshopů. Pokud jsme tedy (dle jejich názoru) ten největší póvl resp. jen jejich poslušní sluhové, tak proč bychom měli ve všem vyhovět a s radostí přezouvat ty jejich "úžasné" netové pneumatiky? Musíme se přece bránit => Nebojte se, přidejte se!!!
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 18. března 2019
 
romanPneunm: Mě se to bohužel stalo před cca 3-4 roky. Jedna nová pneumatika udělala ihned po nahuštění bouli a kolenovrt se okamžitě pustil do mě, že jsem to způsobil já špatnou montáží a že chce ode mě nahradit škodu resp. chce novou nepoškozenou pneumatiku. Když neuspěl, tak chtěl ode mě napsat "odborný" posudek pro prodejce. Opět jsem mu nevyhověl - nejsem přece soudní znalec. Pak vyhrožoval soudem, kontrolami atd. Poslal jsem ho sebejistě kamsi, ať tohle zkouší na někoho jiného, ale ne na mě a je od něj snad pokoj. Od té doby je na mé černé listině a bude pro něj vždy obsazeno (jak se říká UPPDKV). Tato událost se stala jedním z prvních impulsů, proč odmítat nazouvání právě zakoupených "cizích" pneumatik.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 13. března 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz