Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanPodle mého ceníku by to bylo 4x70=280Kč.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 25. února 2019
 
romanPneunm: Dělám to také tak. Pokud někdo někomu udělal kšeft (nebo majoritní část kšeftu), tak ať mu "zametení podlahy" udělá též. A pokud to on "nedělá", tak to není přece můj problém. Kšeft musí být výhodný pro obě strany, tj. jak pro zákazníka, tak pro pneumatikáře (samotné "zametení podlahy" nevidím jako dobrý kšeft pro pneuservis). Proč bych měl být tím člověkem, se kterým se pouze zametá podlaha? Nejhorší na tom je to, že je to naše chyba, jelikož jsme si nebránili patřičně svůj píseček a někteří zákazníci začali s námi pouze zametat podlahu. Je dobře, že se situace SNAD začíná trochu měnit a že si už nebudeme nechat jen "kálet na hlavu". Vzpomínám si na mého známého, jak chtěl ušetřit při výměně baterie v hodinkách. Tak si koupil za cca 20Kč baterku do hodinek v nějaké prodejně a šel k hodináři. Hodinář řekl: Vyměním vám to, bude to stát 120Kč. Pokud by jste si koupil tu baterku u mě, stálo by vás to i výměnou 100Kč. Hodinář si evidentne uměl bránit svůj píseček.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 22. února 2019
 
romanPneunm: Přesně tak, jak píšeš. Jenom se divím, že se stále najdou jedinci, kteří to kolenovrtům přezouvají za ceny, které byly platné a rentabilní v minulém století. To si stále někdo neuvědomuje, že "máslo za 10Kč, chleba za 4,20Kč" či "tvrdé Sparty za 8Kč" jsou již dobou dávno minulou? Buď nepřezout kolenovrta z "výchovných důvodů", nebo přezout, ale nechat si to KRÁLOVSKY zaplatit !! Nejsou jiné možnosti.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 15. února 2019
 
romanPneunm: To už prodávají přes půl roku. Nemám ale zprávy, že by si Alza otevřela nějaký svůj pneuservis na přezouvání svých pneumatik. Pokud to někdo jiný "mimozemšťanům" obuje, tak to bude Alza prodávat. Pokud jim to nikdo nepřezuje (nebo za 500Kč/1ks a více), tak jim prodeje gum moc nepůjdou. Záleží to jen na nás, jak se k tomu my, pneuservisáci, postavíme. Pokud stále budeme jenom sklápět uši, tak se stále s námi bude vydrbávat. Nebojte se, přidejte se!
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 15. února 2019
 
romanKvalita služeb jako za středověku, ale pravidelně "upravují" svůj ceník služeb => https://eurozpravy.cz/ekonomika/ceska-republika/248910-ceska-posta-od-brezna-opet-podrazi-lide-si-priplati-az-stokoruny/forum/podle-casu/ .
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 12. února 2019
 
romanKamarád pneuservisák uklízel a našel tohle: http://www.pneurevue.cz/profile/roman/photo/1-roman/6-retro-poklad-z-kamaradova-ponku-z-jednoho-hk.html . Pneuslužby byly za socíku celkem drahé, schválně si to přepočítejte. Minimálně násobte x10 resp. x15 a budete asi překvapeni.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 8. února 2019
 
romanSmekám před tou paní, že si to nechala vysvětlit a gumy vrátila prodejci. Většina lidí má webshopy za Bohy, kteří se nikdy nemýlí a vždy mají pravdu a naopak mají pneuservisáky za nejpodřadnější blbce, kteří ani neumí gumu správně namontovat. Též něco přidám. Minulý týden mě jeden "expert" reklamoval přezutí 2 pneumatik z netu, že na obou je INSIDE uvnitř a OUTSIDE na venku gumy a přitom on chtěl 1 gumu pravou a 1 gumu levou... I na netu si to ověřoval u prodejce, atd., atd..... Po třech dnech se mi přišel omluvit, že je to namontováno správně.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 7. února 2019
 
romanMusí nějak nalákat nové montéry pro jejich netové pneumatiky. Třeba se někdo chytne...
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 7. února 2019
 
romanhttps://faei.cz/remeslnici-razantne-zdrazuji-je-jich-totiz-malo/
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 5. února 2019
 
romanMinulý týden jsem byl poctěn mj. návštěvou jednoho kolenovrta ultra lakomého. Kolenovrt začal popisovat svůj příběh. Na svém SUV má letní kola 19" a zimní kola 18" a každý půlrok vše přezouvá... Nějak jsem nechápal oč jde, ale pak mi kolenovrt sdělil, že má pouze 1 sadu TPMS ventilů, která se musí prostřídat na obou sadách AL disků. Nevěřil jsem vlastním uším. Samozřejmě nové gumy si zásadně kupuje v Německu, aby ušetřil cca 150-200Kč na gumě oproti ČR a jestli by se mohl na jaře stavit s tímto harakiri. Moje odpověď zněla: Ne, nově zakoupené gumy jinde vůbec a nikdy nepřezouvám. Odpověděl, že musí tedy se svou nabídkou kontaktovat další, již čtvrtý pneuservis. Oči mi zazářily radostí.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 3. února 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz