Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanU mně jde o zvýšení o rovných 100%.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 20. prosince 2021
 
romanhttps://orlicky.denik.cz/nehody/muzi-v-zamberku-explodovala-pneumatika-pod-rukama-utrpel-vazna-zraneni-20211214.html
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 14. prosince 2021
 
romanBF, Hohencenda: Mám jisté obavy, že než se ceny v naší branži diametrálně změní, aby minimálně pokryly současné náklady na provoz pneuservisu, musí celá naše branže nejprve padnout "na hubu". Proč? Pokud se dobře pamatuji, tak jsem se v letošní listopadové Pneurevue dočetl, že nějaký (a pokud mě paměť neklame i dost velký pneuservis) přezouvá 17" pneumatiky letos za 699,- Kč, což je ještě méně, než některé garážové pneuservisy. No nevím, ale já bych se do 699Kč vč. DPH cenově asi "nevešel" a to jsem živnostník bez zaměstnanců. Myslím si, že to zdražení bude okolo cca 10% oproti letošku. Rád bych se pletl a bylo by to o více procent.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 11. prosince 2021
 
romanNeklamné znaky, že stárneme a že práce v pneuservisu patří mezi fyzicky velmi náročné a neprospívá našemu zdraví.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 9. prosince 2021
 
romanSice z minulého roku, byl to čtvrtek v půli listopadu, ale podobný "vymrzovač": Máte v neděli čas? Zaplatím vám i 500Kč za přehození!! V pátek jdu na nákup, v sobotu dopoledne bude pěkně, takže půjdu na zahrádku, v sobotu odpoledne přijede dcera, půjdeme na procházku, takže jedině v neděli mám čas na přezutí? Gumy už nám koupené, nemějte strach.... Odpovídám: Co vám brání zakoupit si mašiny na netu (jistě též za 500Kč) a přezout si to sám v neděli?
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 28. listopadu 2021
 
romanTo moc dobře znám... Proto tento "druh" lidí v sezóně posílám rovnou do pryč.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 27. listopadu 2021
 
romanPneum: Já jsem starý dobrák od kosti, to asi víš :D => Není problém mu to za 10000Kč dělem nahodit, aby ušetřil. To víš, slevu (a zvláště pro hmyz) nechci zadarmo. Hmyz tento druh medicíny miluje....
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 19. listopadu 2021
 
romanSAB: Osobně bych nevolil jedno ani to druhé. Já objednávám v sezóně pouze na konkrétní čas už asi 15 roků. Hmyz v sezóně nedělám. Nechávám si denně 1 až 2 místa volné na "zajímavé" kšefty, popř. na nutné opravy. Přezout "teď hned" u mě není možné, jedině na objednání. Komu se to nelíbí, ať mi ***** políbí (jak se u nás říká).
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 18. listopadu 2021
 
romanMůj názor: Když jsem v roce 1996 začínal, tak jsem roznášel letáky, měl jsem menší placenou reklamu v MHD. Teď na placenou reklamu už kašlu. Mám pouze webové stránky a bezplatnou reklamu ve vyhledávačích. Nic víc. Je rozdíl mít webshop a pouze prodávat na netu a chrlit množství prodaných gum, nebo mít servis v kombinaci s prodejem a zajišťovat na "své" prodané pneumatik i servis. Prodáš hned, ale hned to nepřezuješ... To trvá podstatně déle a potřebuje to i víc lidské práce a víc času. Webshopy mají klienty po celé republice, nepřezouvají, kdežto pneuservis má své klienty spíš ve svém okolí a musí ty pneumatiky přezout a to není "co by dup". Nebo někdo by přijel po uskutečněné reklamě přezouvat pneumatiky do pneuservisu z Aše do Ostravy? Asi by jich moc nebylo... Je v tom docela velký rozdíl. V sezóně nestíhám (takže na nějakou placenou reklamu nevidím důvod) a mimo sezónu se to asi moc ani nevyplatí.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 6. listopadu 2021
 
romanToyota Auris, po 3 zimách s nájezdem cca 12000km 2ks Schraderů EZ baterky "kaput", to samé u Toyoty RAV.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 2. listopadu 2021
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz