Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanBořku, ten "banner" nemá chybu. Dovolil jsem si přepsat do Wordu https://uloz.to/file/o1nGxgldeqfi/hmyzaci-zip (heslo k archivu je "roman" bez uvozovek). Ať si jej každý rozumný pneuservisák upraví sám a vyvěsí jej ve svém pneuservisu.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 19. listopadu 2019
 
romanJak píšeš: Vyčůránci skřípou zubama => Nebojte se, přidejte se!! => oni se časem naučí! Není jiná možnost. Proč si máme nechat stále kálet na svoji hlavu. Jen tak dál!
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 17. listopadu 2019
 
romanJá mám od hmyzu zatím pokoj. Dalo to cca 5 let odpuzování, domlouvání, vyvěšování "zákazu" na mém webu nebo používání různých jiných restrikcí. Někdo to nepřekousl a odešel, druhý přišel a zůstal a akceptuje moje podmínky. Do středy mám plno, pak to bude asi už volnější. Vypadá to na dobrou sezónu.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 14. listopadu 2019
 
romanKlasika. Ještě někdy hmyzáci říkají, že poštovné se do ceny zboží přece nepočítá, takže jsou na netu o 150,- levnější než v pneuservisu. No nic. Srážka s hmyzem je často stejná jako srážka s korunovaným blbcem.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 12. listopadu 2019
 
romanMáte někdo z Vás osobní zkušenost s TPMS diagnostikou a TPMS ventily od CUBu nebo AUTELu?
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 11. listopadu 2019
 
romanJak jsme si je dříve sami rozmlsali, tak se k nám teď chovají. Stavoval se u mě pán s dotazem, jestli mám v neděli otevřeno. Odpovídám že ne, ale že je jedno volné místo na sobotu. On mi odpověděl, že nemůže, protože chce zazimovat své kytičky na zahrádce a že v neděli může už pršet. Říkám OK, po 1.12. bude na vás už času dost. Koukal jako puk. Jinak práce i kšeftů stále dost a těch několik dotěrných hmyzáků bylo přesměrováno až na prosinec.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 8. listopadu 2019
 
romanBIB: Tvůj příspěvek nám krásně říká, jak si práce pneuservisáků kolenovrtní lidé "váží" => Pokud jim okamžitě nevyhovíš, chtějí si stěžovat do novin (asi tím myslíi populární občasník s názvem Kolenovrtní Listy), ale na prodejce svých pneumatik si otevřít ústa nedovolí. Přitom by bylo logické, aby ten, kdo to prodal to také hmyzákovi přezul - a nejlépe ihned.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 3. listopadu 2019
 
romanVzpomínám si, jak před několika lety přišel ke mě kolenovrt a říká, že mám "šikovný zvedák" a "šikovnou pistoli" a že bych mu pouze auťák zvedl na zvedák a on by si s mojí pistolí vyměnil kola sám. Tak jsem mu řekl, že to sice může, ale že mu to budu účtovat tak, jako bych to měnil já. On se zhrozil a říká: Proč bych vám to měl platit, vždyť si to přece budu měnit sám! Divil se, že dostal ode mě "doživotní zákaz vjezdu" do mého pneuservisu.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 2. listopadu 2019
 
romanPneunm: Pokud zaplatí předem zálohové "výserné" ve výši 3000Kč a současně víkendový příplatek ve výši 1000Kč, tak může...
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 2. listopadu 2019
 
romanJe to palba. Teplý říjen je znát. Práce až nad hlavu na minimálně 14 dní dopředu, kšefty jsou a prodává se to, co chci já, hmyz odfiltrován na prosinec (pokud dorazí -> plná cena, pokud ne, nezblázním se z toho). Většina hmyzu když to slyší, nafoukne pusu a se slovy "tak půjdu jinam, kde budou ochotnější" odfuní za mého jásotu zrychleným krokem pryč. Ale je jich stále méně, takže moje 4 roky stará výchovná terapie přináší své další kladné výsledky. Denně je pár dotazů od jedinců (asi z jiné galaxie) typu "zítra, až pojedu kolem vás ve 15:55 by to nešlo na počkání přezout?" => asi si myslí, že jsou to pouze oni, kteří potřebují právě teď přezout své vozítko. Ale to je všude stejné. Nebojte se, přidejte se! Proč bychom dělali ze sebe sluhy někomu, kdo pouze prodává a neposkytují ke svému zboží patřičné služby, likvidaci starých gum atd.?
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 2. listopadu 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz