Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanJeště že to nechce (zatím a snad) FÚ po tom, který to dotyčnému přezouval.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 30. listopadu 2019
 
romanPneunm: Neboj, na ušmudlance dlabou, ušmudlanec je pouze dobrý jako "robot" na přezutí a na likvidování ojetých pneumatik. Jinak je to úžasná nabídka: Při slevě pro malý pneuservis 2% je vejvar na sadě od cca 70,- Kč => kdo z Vás má na pneumatiky lepší podmínky...
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 27. listopadu 2019
 
romanKšefty zatím stále jsou, takže ještě celý příští týden má hmyz zákaz vjezdu a pak se uvidí dle aktuální situace. Líbí se mi, jak hmyzáci po vyslechnutí informací o zákazu vjezdu okamžitě provokativně "prásknou" telefonem. Naivně si myslí, že si "probzučí" svou...
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 23. listopadu 2019
 
romanBořku, ten "banner" nemá chybu. Dovolil jsem si přepsat do Wordu https://uloz.to/file/o1nGxgldeqfi/hmyzaci-zip (heslo k archivu je "roman" bez uvozovek). Ať si jej každý rozumný pneuservisák upraví sám a vyvěsí jej ve svém pneuservisu.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 19. listopadu 2019
 
romanJak píšeš: Vyčůránci skřípou zubama => Nebojte se, přidejte se!! => oni se časem naučí! Není jiná možnost. Proč si máme nechat stále kálet na svoji hlavu. Jen tak dál!
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 17. listopadu 2019
 
romanJá mám od hmyzu zatím pokoj. Dalo to cca 5 let odpuzování, domlouvání, vyvěšování "zákazu" na mém webu nebo používání různých jiných restrikcí. Někdo to nepřekousl a odešel, druhý přišel a zůstal a akceptuje moje podmínky. Do středy mám plno, pak to bude asi už volnější. Vypadá to na dobrou sezónu.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 14. listopadu 2019
 
romanKlasika. Ještě někdy hmyzáci říkají, že poštovné se do ceny zboží přece nepočítá, takže jsou na netu o 150,- levnější než v pneuservisu. No nic. Srážka s hmyzem je často stejná jako srážka s korunovaným blbcem.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 12. listopadu 2019
 
romanMáte někdo z Vás osobní zkušenost s TPMS diagnostikou a TPMS ventily od CUBu nebo AUTELu?
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 11. listopadu 2019
 
romanJak jsme si je dříve sami rozmlsali, tak se k nám teď chovají. Stavoval se u mě pán s dotazem, jestli mám v neděli otevřeno. Odpovídám že ne, ale že je jedno volné místo na sobotu. On mi odpověděl, že nemůže, protože chce zazimovat své kytičky na zahrádce a že v neděli může už pršet. Říkám OK, po 1.12. bude na vás už času dost. Koukal jako puk. Jinak práce i kšeftů stále dost a těch několik dotěrných hmyzáků bylo přesměrováno až na prosinec.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 8. listopadu 2019
 
romanBIB: Tvůj příspěvek nám krásně říká, jak si práce pneuservisáků kolenovrtní lidé "váží" => Pokud jim okamžitě nevyhovíš, chtějí si stěžovat do novin (asi tím myslíi populární občasník s názvem Kolenovrtní Listy), ale na prodejce svých pneumatik si otevřít ústa nedovolí. Přitom by bylo logické, aby ten, kdo to prodal to také hmyzákovi přezul - a nejlépe ihned.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 3. listopadu 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz