Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanPneum: Tak to se omlouvám, vyložil jsem si to jinak, než bylo Tebou myšleno.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 22. září 2019
 
romanHroudo, jednoduchá odpověď: Ventily, závaží a ostatní komponenty není problém "ošetřit". Např. ventil je zdarma, ale jeho montáž stojí např. 20,- Kč => zákazník zaplatí stejně, když si koupí prkotiny kdekoliv jinde, nebo u mě.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 21. září 2019
 
romanPneum: Není to trochu jinak? Neznám pneuservis, který by byl nadšený novými pneumatikami zakoupenými jinde. Ceny za přezutí se ani zdaleka neblíží Evropě, ale vstupní náklady jsou srovnatelné. Až budou evropské ceny za přezutí, tak se nikdo bránit asi už nebude, ale ceny s Evropou 1:1 jsou zatím v nedohlednu => Žádný pneuservis není nadšený, když si zákazník koupí gumy někde v Tramtárii a pneuservis se už nemůže dočkat, jak je bude přezouvat za "naše" ceny a navíc bude muset staré gumy grátis zlikvidovat... Rozdíl je jenom v tom, že někdo se brání, druhý sklopí uši a třetí dělá, že o ničem neví, aby nepřišel ani o jednoho zákazníka. Navíc se blíží sezóna a opravdu nechápu, proč bych měl přezouvat cizí gumy z netu, když nebudu stíhat přezouvat ani "své" stálé klienty. Pokud někdo dává přednost přezouvat gumy ze shopů před přezouváním své stálé klientely, tak je to jeho volba a nikdo mu v tom asi bránit nebude. Nechápu, čemu se tedy tvoji kolegové tak diví, jak uvádíš níže.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 21. září 2019
 
romanNevím proč, ale letos pozoruji opětovné zvýšení počtu donesených jetin z bazarů a vrakovišť. Uvažuji, že "zákaz vjezdu" nových gum od jiných prodejců rozšířím i o "zákaz vjezdu" jetin.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 21. září 2019
 
romanKdo si chce bránit svoje živobytí, tak se přidá k naší výzvě už teď a ten, který chce "být hodný" na kolenovrty a nechá si jimi kálet na svoji hlavu nepomůže ani 10 klubů na sociálních sítích. Myslím si, že tuto diskuzi čte na Pneurevue hodně pneuservisáků a záleží pouze na nich, jak se zachovají. Nebráním se vzniku klubu na sociálních sítích, ale v tomto případě a tento okamžik tam nevidím ani nějakou výhodu.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 21. září 2019
 
romanPneum: Něco se hmyzákovi nelíbilo? Že by byla naše terapie na hmyzáky účinná?
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 20. září 2019
 
romanAno, ale většina osobních pneuservisů "žije" z toho, co během těch cca 3-4 měsíců vydělá. Jinak hlásím, že u mě je "klid před bouří", zatím úplně liduprázdno.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 16. září 2019
 
romanNemyslím si, že nás, největší póvl na špinavou práci, nepotřebují. Potřebují! Představ si, že by v době přezouvání všechny pneuservisy odmítaly přezouvat všechny nové pneumatiky od jiných prodejců (pneuservisáci by přezouvali jenom "své" pneumatiky). Jsem přesvědčen, že by nastal veliký "binec" a že pak by se začalo konečně jednat o nějakém řešení. Pokud si necháme neustále kálet na hlavu, tak toho logicky využívají resp. zneužívají. Ale to tady řešíme už roky a moc se toho zatím nezměnilo (my jim děláme stále sluhy => oni si s námi vytírají pozadí). Zdražením pneuservisních prací sice pomůžeme částečně vyřešit naší finanční situaci, ale ta nevyřeší náš problém s dodavateli pneumatik.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 16. září 2019
 
romanBF: Skoro mě to připomíná situaci, kdy velkoobchod prodá koncákovi 4 pneumatiky levněji než pneuservisu tucet pneumatik týdně a pak se zeptá pneuservisu na to, jak by mu mohl pomoci, aby nad tou situací nenadával, zvítězil a byl spokojený.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 15. září 2019
 
romanPneum: Škoda, že tím myslí za celé auto. Oni tam uvádějí množné číslo => "Výměna pneumatik s vyvážením kol trvá asi 30 minut. Cena za přezutí se pohybuje kolem pětistovky."
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 13. září 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz