Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romangp50: Někdo preferuje kvalitu, někdo cenu, někdo kompromis => Jak kdo. Vzpomínám si, že předloni přijel zákazník s tím, že mu po přezutí v odborném pneuservisu XYZ "auto na vodě plave". Podíval jsem se na jeho pneumatiky a 2 gumy měly špatnou rotaci. Přehodil jsem je a došlo k placení. Pak zákazník zjistil, že jsem v přepočtu na celém autě o 50,- Kč dražší než ten servis, který mu je obul obráceně. Takže zákazník zaplatil se slovy, že příště zase pojede tam, kde to je levnější. Holt kolenovrt si raději rozseká ústa, než by si připlatil za kvalitní práci...
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 6. dubna 2019
 
romanSJM: Já bych slovo neznalost resp. "debilita" spíš nahradil slovem "vychcanost". A pokud někdo je ochotný přistoupit na jejich (kolenovrtní) hru, tak toho kolenovrti logicky využijí (zneužijí). Já vždycky říkám: "Pokud Vám to někdo přezuje, tak proč ne.. Já Vám to ale přezouvat nebudu." Nefunguje to vždy, ale často to funguje. Zrovna včera. Pán navrhl, že si gumy sežene sám a já odvětil "A kdo Vám to přezuje? Já teda NE". A ejhle - dnes jdou "moje" gumy do světa. Je naší chybou, že neumíme využít té skutečnosti, že se hodně lidí "štítí" manuální práce jako čert kříže.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 4. dubna 2019
 
romanHrouda: Proč jsou barumky na netu za 1100,- a v servisu za 1400,-? => Jednoduchá odpověď: a) Vybavení pneuservisu stojí tisíckrát více než izolepa a štítek na pneu z webshopu a přezouvání pneu je za současných cen spíš prodělečné => prodej "mých" pneu dotuje můj servis. b) V pneuservisu neplatíte balné ani poštovné. c) Pneuservis vám (zpravidla) nabídne slevu na práci pokud si zakoupíte pneumatiky v pneuservisu. d) Pneuservis vám zajistí likvidaci ojeté pneumatiky zdarma v pneuservisu. e) Gumy z netu v sezóně nepřezouvám. => Jestli máte zájem, tak barumku vám prodám za 1400,- ...
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 3. dubna 2019
 
romanPavel: Pneuservisní vybavení stojí víc, než izolepa a štítek na balík.... O tom snad žádna debata => Proč by si to nemohl (skoro) každý dovolit? Já jsem OSVČ na okraji města a praktikuji to s úspěchem (co jsem skončil totálně přetažený ve špitále) již čtvrté jaro a jde to v pohodě. Jasně, o několik kolenovrtních zákazníků asi každý přijde (to nikdo nepopírá), ale má snad někdo lepší plán, jak se z této patové situace dostat? Nebo každý čeká, že to udělá "ten druhý" a pak se podle toho zařídí? Také si nosíte do hospody vlastní pivo z marketu? (Je tam přeci levnější...) A pokud "si to nemůže dovolit", tak určitě můžete přizpůsobit svůj ceník tak, aby kolenovrt ve výsledném součtu "prohulil" a příště si to snad lépe spočítá. Jen se nebát a pokusit se o změnu!!
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 26. března 2019
 
romanTaky Kleber moc nenabízím, pokud by někdo chtěl, tak mám cenovku pro případného ženicha na 1259,-Kč. Problém je ale v tom, že jeden shop tuto kleberku v 91H nabízí za cca 970,- Kč přes pult (sice bez dopravy & pošty), ale jak plebejcům, tak i pneuservisům (pochopitelně) za stejný peníz. Co víc dodat => nebát se a přidat se. Nevím, jak jinak se máme bránit těmto obchodním praktikám.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 26. března 2019
 
romaneguma: K tomu citátu "Na prověřených e-shopech lze i špičkové pneumatiky koupit výhodně..." => Tuto větu si může čtenář též vyložit tak, že to v pneuservisech (nebo u jiných prodejců) pravděpodobně nelze. Takže to není objektivní informace. Musím se tedy opakovat. Jediné, co nevím je to, jestli to byl záměr autora článku, nebo chyba či nepozornost. No nic, asi se neshodneme na ničem, nemá cenu si ničit prsty zbytečným klepáním do klávesnice.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 20. března 2019
 
romaneguma: Pokud někdo zamlčí fakt, že existují 2 největší distribuční kanály (shopy a pneuservisy), ale uvede (pravděpodobně záměrně) jen jediný, tak to není moc seriózní a férové jednání ze strany autora článku, nemyslíš? Proto se nediv, že reagujeme tak, jak reagujeme.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 20. března 2019
 
romaneguma: Těch článků označených diplomaticky jako PR sdělení najdeš na netu hafo => článek, který má jinou formu než neutrální sdělení pro čtenáře rozhodně nějak označit jde, takže tvůj argument nemohu přijmout.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 19. března 2019
 
romaneguma: Já se domnívám, že články v jakémkoliv veřejném mediu (tj. i na internetových serverech) by měly být co nejvíce objektivní a pravdivé. Pokud by bylo pod zmíněným článkem napsáno něco ve smyslu "článek je sponzorován XYZ" nebo "článek je reklamním sdělení XYZ", tak bych neřekl ani popel. Jinak definice pojmu "servis" z https://cs.wiktionary.org/wiki/servis#v%C3%BDznam -> význam pojmu SERVIS - ve 4. odrážce se uvádí paradoxně tento příklad: "opravárenská dílna => Musím dát auto do servisu; V tom novém servisu mají levné pneumatiky".
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 19. března 2019
 
romanA opět: https://www.garaz.cz/clanek/pozor-na-padelky-automobilovych-disku-mohou-byt-nebezpecne-21001368 . Cituji: "Před prodejem je tedy vhodné prověřit si prodejce (například na internetovém hodnocení e-shopů), případně ho požádat o doložení homologace prodávaných kol." O prodeji disků v pneuservisech ani náznak. Tak jsme to dopracovali, kamarádi... Takže milý pneuservisáku, jsi v této době tím posledním nejpodřadnějším otrokem na špinavou práci a sluhou shopům.... Probuďme se, braňme se!!!
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 19. března 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz