Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanU mně je klid, ani se ještě neobjednávají na přezutí. Na pondělí vím pouze o jednom zákazníkovi.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 13. března 2020
 
romanToť otázka. Pokud dojde ke zhoršení současné situace a byly by veškeré "kamenné prodejny i servisy" uzavřeny (asi kromě prodejen potravin a lékáren), tak jsme totálně v zádeli, jelikož si tím pádem každý zakoupí pneu na netu v době karantény a bude čekat, až se situace uklidní a servisy se otevřou. Pokud by tohle nastalo, tak bychom museli veškeré zisky nutné k zajištění provozu pneuservisu nekompromisně vyždímat z pozdějšího servisu, nebyla by jiná možnost, jak tuto situace alespoň trochu eliminovat. Snad tato situace nenastane.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 12. března 2020
 
romanJenicek: Díky, to jsem byl já, nicméně už pár měsíců používám k plné spokojenosti TPMS od Autelu.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 6. března 2020
 
roman1) Momentálně přes Eltma vše, jelikož nemám jiné či lepší řešení. 2) Cizí galusky v sezóně nedělám a mimo sezónu přezouvám za plnou (hmyzí) cenu.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 3. března 2020
 
romanPneunm: Souhlas, nevím jak tohle jinak vyřešit. Příplatek použít nesmíš, ale výše ceny za přezutí není nijak určená a pokud je uvedena v ceníku a zákazník ji akceptuje...
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 3. března 2020
 
romanDokud se nezmění znění zákona, tak to jiné nebude a navrhnout změnu (natož ji prosadit) je za současné situace téměř nemožné. Někomu tato situace vyhovuje, někomu (např. "montérům" pneumatik) určitě ne.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 3. března 2020
 
romanOmlouvám se, nejsem účetní, tak mně případně opravte: Dejme tomu, že jde o jednoho člověka a má na to čas 1 hodinu "za 500" (tj. přezutí vozidla, vyřízení dokladů k platbě a lehký úklid pracoviště): 500Kč-21% DPH = 413Kč. Odečtu ventily a závaží v hodnotě 50Kč a na amortizaci a vybavení pneuservisu dám symbolických 100Kč a jsem na 263Kč. Odpočítám sociální a zdravotní pojištění ve výši 85Kč a jsem na 178Kč ve hrubém. 8% z toho odečtu na dovolenou a jsem na 164Kč a nemám žádnou rezervu na horší časy, případné průšvihy atd. Na těžkou a odpovědnou fyzickou práci nic moc, že.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 1. března 2020
 
romanPneunm: Někteří hmyzáci vůbec neřeší související okolnosti. On by jim to "někdo" možná přezul (i přezuje) za 500Kč, ale buď je to ta situace, kterou popisuješ Ty, nebo se jedná o "socík". V "socíku" by to bylo na strojích patřících někomu jinému a s použitím spotřebního materiálu, který mu též nepatří. Navíc energie, DPH, pracovní oděv a amortizace mu též neříkají pane a ještě k tomu v pracovní době, kdy jej platí za odvedenou práci pro firmu zaměstnavatel. Pokud "někdo" nemá na hmyzáka čas, tak nechápu, že mají tu drzost vyslovit "za 500" s konkurenčním zbožím v komerčním pneuservisu. Tohle hmyz nechápe či nechce chápat? Ano, rozmlsali jsme si je, ale i tak mě to jejich jednání nepřipadá normální a často mě to i uráží. Ještě 14 dní a bude od nich zase pokoj resp. budou mít u mně zákaz...
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 1. března 2020
 
romanJe to tak. Zrovna dneska jeden hmyzák ke mně dorazil s novkami a po aplikaci finanční vakcíny začal prskat a volal "že mu to všude jinde přezují za 500". Asi má vakcína i nějaké vedlejší účinky a chudák hmyzák ani neví, co říká. No nic. Ještě 14 dní a opět vyvěsím zákaz vjezdu hmyzákům.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 29. února 2020
 
romanMoje mašiny vždy onemocní jakýmsi koronavirem, pokud uvidí novou gumu právě zakoupenou někde jinde. Očkování strojů též nepomáhá.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 28. února 2020
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz