Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanHroudo, u nás zásadně objednáváme zákazníky podle pacifického času. To dá rozum, přece.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 1. listopadu 2021
 
romanBohužel spousta "vysírků" má tyto pisálky za "Bohy" a nás, pneuservisáky za zloděje - neboli přesně tak, co píše ten "novinář". Zrovna tento týden jsem byl nazván zlodějem, že za úschovu čtyřech "svých" gum chci 400,- za půl roku a v ceníku mám 100,- Kč za 1 ks. Asi má auto pouze jednu pneumatiky.... a chci tedy čtyřikrát tolik....takže jsem zloděj.... No nic, už má panáček zákaz vstupu.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 28. října 2021
 
romanAno, pokud jsou kapacity... A pokud je kapacita plná, tak přece nepošlu "dopryč" svého stálého klienta, zejména když vyšší cenu za služby "nový" klient nehodlá akceptovat. To je tak těžké to pochopit?
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 22. října 2021
 
romanPneunm: Jasně, vím, že je to individuální pro každý servis a že záleží na mnoha faktorech. Buď rád, že to u Tebe takto funguje. Pokud já jsem někomu v minulosti řekl, že gumy z netu přezouvám o něco dráž (cca o 400Kč na sadě víc než "moji" zákazníci), tak 95% hmyzu okamžitě odlétlo bzučet někam jinam se slovy o zlodějích. Takže to v sezóně hmyzu ani nenabízím a vůbec mě to nevadí. Práce mám dost a za stejnou cenu jako "svým" to hmyzu dělat nebudu.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 21. října 2021
 
romanPneunm: Kdyby mě dal hmyz 1800, tak bych to asi přezouval též. Bohužel v mém okolí je hafo dobroserů, kteří to udělají "za třetinu". Takže tato alternativa u mě nepřichází v úvahu.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 21. října 2021
 
romanBIB: Přesně tak. A pokud budu mít trochu volného času, tak raději udělám defekt "z ulice" než abych vyhověl hmyzákovi. Hmyz si musí uvědomit, že moji klienti mají nárok na přednostní odbavení a nevidím jediný důvod tohle pravidlo v sezóně měnit. Až bude čas a hmyz si připlatí, tak budiž. Bohužel existují tací, kteří jim to "za pětikilo" přehodí a ještě budou soutěžit, kdo dříve nebo levněji... Ať si to tito převlíkači užijou a zmrší si svá vlastní záda. Proto nehodlám nic na svých "výchovných" metodách měnit.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 19. října 2021
 
romanNákladní nedělám, takže k těm osobním: Osobně si myslím, že jsme i ve "válce" mezi menšími pneuservisy a pneuservisy s VO prodejem. Hodně velkých pneuservisů prodává tu samou pneumatiku koncákovi levněji, než ji prodává malému pneuservisu, od kterého chce co největší odběr. Asi si někteří pneuservisy s VO prodejem myslí, že ten malý pneuservisák je úplný debil, co si nechá sr*t na hlavu a koupí všechno za "neprodejné" ceny. VO pošle obchoďáka do servisu s dotazem "proč toho neberete od nás víc?" Odpověď zní: "Protože nehodlám prodávat se záporným ziskem. Jste cenově úplně mimo". Omlouvám se, ale slušnější slova mě nenapadají. Čest a díky výjimkám, díky kterým mohu prodávat gumy s rozumným ziskem.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 17. října 2021
 
romanJen tak, aby nestála řeč: Test celoroček na Autobildu: https://www.autohledmagazin.cz/nemecky-magazin-otestoval-32-celorocnich-pneumatik-ceska-znacka-skoncila-posledni/ .
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 7. října 2021
 
romanHroudo, ta likvidace internetových gum v pneuservisech mě též proklatě vytáčí. Na jedné straně chápu, že koncák zaplatil v ceně gumy poplatek za likvidaci, ale tu likvidaci děláme za shopy z naprosté části my a to zdarma.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 3. října 2021
 
romanNevydělají si ani na chleba, ale jistou část trhu si tím získají a tím pádem i oni částečně určují výši cen ve svém okolí. Někteří přitom ani nejsou plátci DPH, takže mají legálně 21% výhodu pro "lidí z ulice" na vykonané práce. Nemusí se nám to líbit, ale je to tak. Záleží na konkrétní situaci a na konkrétní lokalitě. Univerzální postup, aby se naše situace zlepšila neexistuje, proto musí každý zvolit takové řešení, které má šanci v dané lokalitě na úspěch.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 1. října 2021
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz