Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanEguma: Ještě jedna reakce: "Mimochodem, abyste měli o čem přemýšlet: tak kromě Mallu začala prodávat pneumatiky aj Alza." Hezké, ale opět jsem si nevšiml, že Alza bude mít u každé své pobočky svůj "prodělávající" pneuservis. Neboli smetanu slízne Alza a rasovina+špína zbude opět na nás a ty se divíš, že se nějak tomu bráníme?!
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 19. prosince 2017
 
romanEguma: Píšeš:"Od sportovních potřeb přes složitou elektroniku, nábytek, knížky a dokonce i jídlo. Tzn. věci, které dřív byly úzce spojené právě s osobním servisem nebo s kamennými prodejnami." No, elektroniku zapojíš do zásuvky a nepotřebuješ servis => shop OK. Nábytek si většina šikovných chlapů smontuje sama => shop budiž, ale knížky? Nebo jídlo? Maximálně skočíš s jídlem do hospody, ať ti maso z netu usmaží a brambory z netu ohřejí...Hospodský bude jistě nadšen z tvé zakázky. Stejně jako u pneumatik... U pneumatik si buď musíš koupit mašiny nebo jít do pneuservisu. Tady je docela veliký rozdíl, nemyslíš?
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 19. prosince 2017
 
roman1) Neboli nelze automaticky všechny skupiny (boudy/malé servisy/velké servisy) házet do jednoho pytle. Kvalita odvedené práce je individuální. 2) Já osobně si myslím, že i ten "boudař" není nijak nadšený, pokud mu zákazník donese gumy z netu a řekne boudaři, ty gumy mě zdarma zlikviduj....
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 15. prosince 2017
 
romanPepazdepa: 1) Likvidace pneu zdarma atd. platí jak pro "boudy", tak pro značkový pneuservis vybavený zlatými zvedáky. 2) To, že nějaký pneuservis má dražší vybavení automaticky neznamená, že vykonává kvalitnější práci než pneuservis s levnějším vybavením (nepočítám tam samozřejmě ty všeuměly, kteří přezouvají kola za "hubičku"). Někdy se nestačím divit, co někteří se "zlatými zvedáky" předvádějí za fušeřinu a naopak proč by malý pneuservis nemohl odvádět solidní práci.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 15. prosince 2017
 
romanEguma: Další věc, proč to nefunguje a asi nebude fungovat mezi eshopem a pneuservisem: 1) Problém převzetí zodpovědnosti za záruku na pneumatiky při montáži v pneuservisu - finanční efekt pro servis je nula Kč a pouze případné starosti .... 2) Likvidace pneu zdarma - jako odměnou je opět nula Kč a strhaná záda. Nevím jak Ty, ale já nerad pracuji (ručím za něco) za někoho zdarma.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 14. prosince 2017
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz