Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanZatím je u mě klid od práce, lidé si zatím spíš předem domlouvají co jim mám objednat popř. kdy se mají "ozvat" se svými požadavky. Tak jako každý rok nebudu v době od 20.10 do 30.11. přezouvat jakékoliv novky, které byly právě zakoupeny jinde než u mně. Dám tohle sdělní na web (tak jako každý rok). Ušetřím tak spoustu drahocenného času abych předešel telefonátům typu "teď mi dovezli nové gumy - kdy máte čas na přezutí". Odpověď by stejně byla že nejdříve po 1.12. Vůbec mě nebude vadit, že tento "kšeft" přenechám někomu jinému, jelikož práce bude dost i bez těchto hmyzáků a navíc si ušetřím nervy při komunikaci s dotěrným hmyzem.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 30. září 2021
 
romanJá z těchto důvodů dávám ventily zdarma, počítám si jenom peníze za jejich montáž (od 20Kč výše dle typu ventilu), TPMS ventily montuji jenom "svoje".
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 12. srpna 2021
 
romanPneunm: To vidím na přezutí za 3000Kč a více. Měl si dovést ještě mašiny na přezutí, pak by to měl o 100Kč levnější...
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 12. srpna 2021
 
romanAch jo... Chtěl jsem napsat: neumí opravit defekt knotem...
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 9. srpna 2021
 
romanNejhorší na tom je to, že pokud opravíš defekt správně hříbkem, tak hodně zákazníků tě má za "blba", který neumí opravit defekt hříbkem a musíš sundat gumu se slovy "borci vedle to umí i bez sundání gumy". To je fakt na poblití....
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 9. srpna 2021
 
romanTéž nejsem příznivcem knotů, ale v tomto případě bych to nazval, že "výjimka potvrzuje pravidlo". Knot to dotěsní v plášti aby tam nezatékala voda do kordu a vlastní gel to navíc dotěsní okolo knotu. Myslím si, že tím knotem nic nepokazíš.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 3. srpna 2021
 
romanPneunm: Vrazil bych tam pro sichr navíc knot.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 3. srpna 2021
 
romanJá CS zpravidla neopravuji, protože očistit tu vrstvu "gelu" je nesmírně pracné, dojde většinou ke znehodnocení frézky resp. brusné koule, což je větší ztráta, než je zisk z opravy pneumatiky hříbkem. Na dojetí (pokud to CS sám neutěsní a je to proveditelné) dávám na dojetí knot.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 2. srpna 2021
 
romanHostinští pochopili, že jsou v současnosti pouze dvě cesty vpřed: Buď musí zdražit své produkty a služby, nebo umřou hlady. U pneuservisů se "vyskytuje" navíc ještě jeden trend vývoje: "Raději chcípnu, ale nesmím přijít ani o jediného zákazníka a musím být stále nejlevnější".
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 27. července 2021
 
romanHroudo, ono to je skoro jedno, jaká "čína". Nějakou si vybereš (třeba tu od "našeho" dodavatele) a budeš ji prodávat místo levných "tradičních" značek za skoro stejné ceny jako ty "tradiční" a uvidíš sám, že většina lidí bude spokojených. Jen to musíš obalit správnou omáčkou.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 10. července 2021
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz