Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanZdravím všechny rozumné gumaře. Nevím, co se dneska dělo, ale kolenovrti asi mají nějaký slet (keců ale měli hafo: před chvílí přijela spedice, teď hned, na počkání, ráno jedu pryč atd.). Uklidnil jsem je, že v prosinci už budu mít na ně alespoň trochu času. Nadšeni nebyli. Nechápu, proč to nezkusí přezout na netu u jejich prodejce... Nejdříve musím přece dodělat svoji klientelu a až pak přijde na řadu kolenovrtní hmyz.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 23. listopadu 2018
 
romanDnešek je za mnou, přežil jsem jej ve zdraví. Několik zákazů vjezdů pro kolenovrty až do 1.12. a na druhou stranu návrat několika zákazníků (bývalých kolenovrtů), kterým se po několika letech kruh uzavřel a přicházejí na to, že pokud chtějí být včas obslouženi, musí si to zakoupit u mně. Léčebná terapie kolenovrtů začíná opět přinášet Romanovi ovoce. Nebojte se, přidejte se!
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 19. listopadu 2018
 
romanHohencenda: Na dotěrný hmyz funguje nejlépe nějaký repelent. Dneska to je mazec, zejména hafo kolenovrtů. Asi posunu zákaz kolenovrtům až do 1.12.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 19. listopadu 2018
 
romanBIB: Když kolenovrt všechno má a potřebuje "jen přezout" (tu hlášku též miluji), tak nám chce kolenovrt asi naznačit, že má i svůj zvedák, zouvačku, vyvažovačku + ostatní nutné vybavení, které si kolenovrt právě teď zakoupil též v akci na netu. Pokud tomu tedy dobře rozumím, tak nám chce kolenovrt říci svým kolenovrtním jazykem to, že nás pustí jako obsluhu k jeho novým strojům a kolik mu ještě my doplatíme za to, že máme čest pracovat na jeho nových strojích...
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 18. listopadu 2018
 
romanJj. Dneska u mě to samé, ale nebyli to kolenovrti, ale "běžná" klientela, byť v "neobvyklý" čas. Zeptal jsem se: Příplatek je dnes 100% na práci - chcete to udělat? 3 lidé řekli, že souhlasí s příplatkem 100% a tak jsem šel i dnes do montérek... 2 lidé si nechtěli připlatit, takže ať se po 25.11. staví, snad už bude klidněji. Jinak v pátek mě volal v 6:45 (otevírám v 8:00) nějaký pán, že mu jeho auto stojí na ráfku před domem a ty gumy jsou jen týden staré a potřebuje TEĎ HNED pomoci. Zeptal jsem se, odkud ty gumy má a kdo mu to přezouval? Má je z netu a říkal mě, že mi do toho nic není, kdo mu je přezouval. Tak jsem mu poradil, ať mu pomůže ten, kdo mu je prodal nebo přezul, jelikož se jedná o zboží v záruce a já s tím nechci mít nic společného a navíc "teď hned" nemám čas, jedině do druhého dne je to mých silách. Prskal, že přece nemůže "teď hned" kontaktovat prodejce, když je má z netu. Tak jsem mu sdělil, že si asi vybral špatného prodejce, když mu nechce "teď hned" opravit týden starou gumu a že si příště si musí vybrat někoho, kdo mu tuto službu poskytne... A bylo po rozhovoru.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 17. listopadu 2018
 
romanJe jich víc, bohužel... Chybí mi tady zvracecí smajlík.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 13. listopadu 2018
 
romanOprava: ...nezíval... má být nazýval. Nějak už mně blbne hlava i prsty. Gumovejpes: Těch 570,- Kč: když odečtu materiál a DPH, tak zbývá cca 300-350Kč. No nic moc, že to má zaplatit vybavení servisu, energie, obsluhu zařízení atd. Ale je fakt, že znám lidi, kteří by to udělali z zdarma (bohužel). Nepochopitelné v dnešní době.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 13. listopadu 2018
 
romanPneuBouda: Přesně jak píšeš. Někdy je lepší říci NE než aby nás kolenovrt nezíval zloději. Nebojte se, přidejte se! To je asi naše jediná šance.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 13. listopadu 2018
 
romanHroudo, dělám to tak 3 roky a další rok to budu dělat stejně. U mně se to osvědčilo a nemám k tomu více co dodat. Ano, ceny gum/disků se snažím držet na nízké úrovni (zhruba na výši webshopů+dopravné a doběrečné+několik Kč), ale stále je to v pohodě ziskové. Je docela zajímavé, že můj rabat na gumách je skoro stále stejný přes 20 let. Dříve mě VO větší rabat nedaly, teď mně nedovolí větší rabat konkurence. Souhlasím s Tebou v tom, že cizí novky se montují za plnou cenu. Rozdíl je jenom v tom, že u mě jedině mimo sezónu, a u Tebe i v sezóně. Další věcí se to, že "plná cena" bude individuálně vysoká a bude záležet na spoustě faktorů (lokalita, velikost a úroveň servisu, roční období, klientela atd). Ještě poznámka k této Tvé větě o ochotě resp. neochotě: "Ve většině zákazníků to probouzí hněv a chuť na odvetu". Mám vyzkoušeno (v mých podmínkách), že se zákazník s novkami ukáže znovu na servise jedině tehdy, když cena přezutí nepřekročí u 15" 1000Kč, jinak mě všude zdrbe a už nepřijde. Když mu dám "stopku", tak se naprdne a řekne: "novky deb*l nedělá" a už nepřijde. Ono to dá skoro nastejno... A dělat Charitu kolenovrtům není přece řešením...
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 11. listopadu 2018
 
romanHroudo, ještě jsem zapomněl na pár skutečností:Souhlasím s Tebou v tom, že až se bude platit za "montaž to je balík tak proč to nedělat", tak třeba změním názor, ale u osobních gum to v mém rajonu zdaleka ještě neplatí a zatím to nijak slavně/rychle nevypadá, že by to v dohledné době platilo (i když se pneu služby zdražují) a proto jednám tak, jak jednám. Nákladní gumy nedělám a tak nemohu posoudit. Měj se.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 11. listopadu 2018
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz