Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanKaždý má svůj obchodní model a je na nás, jakou obranu zvolíme, když se nám jeho obchodní model nelíbí... Pokud naše obrana bude dobrá, tak si kolenovrt může pokličky vystavit třeba na peříňák.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 23. října 2018
 
romanBF: To chce klid. Na gumy a kolenovrty se vztahuje Občanský zákoník a pneuservis je bohužel tím, kdo měl jako poslední podnikatelský subjekt gumu v ruce před předáním koncovému kolenovrtu => Neponesu přece záruku za gumu, kterou sám neprodám!! Jak bych řešil to, kdyby se na nové gumě při montáži udělala boule? Komu bych to reklamoval? Prodejce by řekl: "Já nic, to pneuservis". Proč bych se měl stát tím, s kým se bude řešit případná reklamace. Já přece nejsem ten, s kterým kolenovrt uzavřel kupní smlouvu... Já nemám na té gumě ani korunu rabatu a mám nést záruku? Chce to jen se nebát říci kolevrtovi: "NE, TOHLE JÁ PŘEZOUVAT NEBUDU". Mně se tohle stalo před 3 roky (byť se jednalo o jiného výrobce pneumatiky, než na kterého odkazuješ) a od té doby mají cizí gumy v sezóně "UPP".
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 23. října 2018
 
romanJen pro upřesnění mého minulého příspěvku: Jedná se o rozdíl v ceně práce na sadě pneumatik.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 22. října 2018
 
romanBF: Já dávám už asi 20 let při koupi pneu u mě slevu na přezutí ve výši cca 200,- Kč oproti běžnému přezutí. Přesto jsem měl svůj servis zaplaven gumami z netu, tak proto teď mám rozdíl v ceně mezi pneumatikami zakoupenými u mě a na netu mimo sezónu cca 450,-Kč (v sezóně mají kolenovrti u mě navíc "UPP"), což hodně kolenovrtů už nepřekousne a buď si to koupí u mě, nebo změní "toho osla", který jim dělal přezouvacího sluhu a který jim likvidoval ojeté pneumatiky. Ale plně souhlasím s tím, že každá snaha o zlepšení naší situace se cení.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 22. října 2018
 
romanBF: Podle mě je příplatek 200,- Kč v sezóně za gumy z netu směšně málo, to by se kolenovrtům mohlo v součtu i vyplatit a to není náš cíl. Minimálně 600,- Kč nebo nejbližší termín na přezutí je 1.12.2018 => Ale jak píšeš: Každá restrikce je vítána. Neboj se, přidej se.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 20. října 2018
 
romanPravděpodobně se autor slov o ceně přezutí pneumatik domnívá, že v prosinci, kdy snad zbude čas i na pneumatiky z netu, budou mimosezónní slevy.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 17. října 2018
 
romanOmylem ENTER... Vždyť naše výzva "neboj se, přidej se" se právě týká jen těchto zákazníků, které tady slangově nazýváme kolenovrty.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 12. října 2018
 
romanSJM: Pravděpodobně máš na mysli tuto část mého příspěvku: "Až se ochladí, nastane ultramazec. Nebojte se, přidejte se!! Bez nás budou kolenovrti v zádeli s jejich novým obutím." Těmi kolenovrty nemyslím běžné řidiče, ale ty zákazníky, kteří si zakoupili gumy na netu a jsou do pneuservisu s přáním okamžitého a levného přezutí.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 12. října 2018
 
romanBF: Přesně jak píšeš: "... ať servisy mezi sebou komunikují, bude to podle mne přínosem." Bohužel "válka gumařů" v řadě oblastí způsobila, že to funguje spíše přesně obráceně a to je i jedna z příčin současných problémů naší branže. Pro řadu servisů se vedlejší pneuservis úhlavním nepřítelem než spojencem. Gumy, disky s TPMS ventily se i u mně prodávají dobře, ale na přezutí většina lidí hulí. Až se ochladí, nastane ultramazec. Nebojte se, přidejte se!! Bez nás budou kolenovrti v zádeli s jejich novým obutím.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 11. října 2018
 
romanTaky ENTER... Přidávám link na ceník jednoho velké pneuservisu (pneuservisu internet. prodejce): https://bit.ly/2RzmeZU . Nejdražší je rezervace místa.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 7. října 2018
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz