Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanPneum: Myslím si, že kolenovrt Hohencendovi vyhrožuje kontrolami ze "všech úřadů" a "zavřením všeho možného". Kolenovrt si totiž myslí, že jsme POVINNI mu netové gumy kdykoliv přezout (a nejlépe za hrst rýže)... Nejsme povinni. Musí to být "kšeft" i pro nás, což za současné situace zpravidla není. V hospodě mu také neuvaří guláš z masa, které si štangast donesl z marketu. Kolenovrt totiž nedokáže pochopit to, že "kšeft" musí být výhodný pro obě strany, nikoliv pouze pro něho. Já též raději kolenovrtní "kšeft" odmítnu, jelikož nevýhody tohoto "kšeftu" jsou větší, než případné výhody takového "kšeftu". Nechci být (a nebudu) tím, se kterým se pouze "vytírá podlaha".
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 7. září 2019
 
romanTo, že kolenovrt Ti vyhrožuje je pravděpodobně znakem toho, že jej odmítlo víc pneuservisů. Nemá přece důvod někomu vyhrožovat za to, když odmítne jeho "úžasnou" zakázku. Přece nebudeš ručit po montáži i za pneumatiky, když na nich nemáš ani korunu zisku. Komu bys je případně reklamoval? Dodavatel pneumatik je přece prodal kolenovrtovi a nikoliv Tobě (ale Ty se musíš převzít ojeté gumy na likvidaci zdarma)... Proto máš proto uvedeno v obchodních podmínkách, že gumy zakoupené na web-shopech nepřezouváš. Tak proč se kolenovrt čílí? Můžeš si být téměř jistý tím, že v případě jakýchkoli problémů s pneumatikami by kolenovrt začal vymrzovat nejprve u Tebe, že je to způsobeno špatnou montáží... Tento stav už přestává být udržitelný, musíme se začít tomu bránit.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 7. září 2019
 
romanHohencenda: Palec nahoru za Tvůj pravdivý a výstižný vzkaz kolenovrtovi. Čím nás bude víc se stejnou vizí a názorem, tím větší máme šanci něco změnit v našem boji za naše lepší a silnější postavení, které bude adekvátní naší těžké práci rukami a našemu nelevnému strojnímu vybavení. Nebojte se, přidejte se!!
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 5. září 2019
 
romanKolo je nemocný, snad obvaz pomůže... => http://www.autoforum.cz/bleskovky/policie-zatkla-muze-ktery-se-pokousel-opravit-prorazenou-pneu-obvazy-z-lekarnicky/ .
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 24. srpna 2019
 
romanRozjet asi jde skoro všechno, spíš jde o to, aby nedošlo k té situaci, o které jsem psal včera.
Vybavení pneuservisu
pondělí, 19. srpna 2019
 
romanJá jsem OSVČ 23 let a začal jsem od nuly, nejprve pouze prodej pneu a po krátké době i pneuservis.Zaměstnance nemám a asi nikdy mít nebudu. Snad už to do důchodu jako OSVČ nějak doklepu. Ale vím jednu věc: Pokud bych měl druhý život, tak bych zvolil jinou podnikatelskou činnost než gumařinu.
Vybavení pneuservisu
pondělí, 19. srpna 2019
 
romanBobeš: Je to tak, jak píše Hrouda. Důchodce se starou Feldou se bude při placení zpravidla méně kroutit, než "borec" v kvádru s bavorem na 19". Proč? Možná proto, že důchodce s Felicií ještě ví, jak vypadá práce rukama a chápe, že i ty chceš z něčeho žít, kdežto pro kravaťáka je práce rukama sci-fi a zároveň něco jako podřadná práce pro "otroky", pro které je adekvátní příjem tak cca 100Kč/hod. Pneum: 100% souhlas.
Vybavení pneuservisu
pondělí, 19. srpna 2019
 
romanBobeš: Vítej v našem boji za náše lepší zítřky. Předně říkám, že to píšu v obecné rovině a v žádném případě to není mířeno proti Tobě. Jde o to, že 90% vznikajících pneuservisů lidmi, kteří mají pneuservis jako "druhou" činnost se snaží získat podíl na trhu tím, že nastaví svoji podnikatelskou strategii tak, že provoz pneuservisu dotují z jiného podnikatelského oboru a to dočasně udělá z pneuservisů, které to mají jako hlavní zdroj příjmu (nenapadá mě jiné slovo) "nenažrané zloděje". Pokud to myslíš s gumařinou vážně a má Tě gumařina živit, tak není možné přezouvat auto za "pětikilo". A takových pneuservisů "na vedlejšák" je bohužel většina... Vzniknou, domrší trh a pak velmi často zaniknou... Pneuservisy dříve si nedokázaly chránit svůj píseček a teď s tím bojujeme a chceme (musíme) to změnit, abychom žili a prosperovali. Asi proto ta Hroudova reakce. Když tak mě někdo opravte, pokud to vidíte někdo jinak.
Vybavení pneuservisu
neděle, 18. srpna 2019
 
romanTéž mám omezené prostory pro uloženky, proto mé uloženky jsou vázané předpokladem, že pneu MUSÍ být zakoupeny u mně => Chceš mít tuto službu, musíš mít pneumatiky zakoupeny u mně a je to za zatím za 400 Kč. Přes to nejede vlak.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 24. července 2019
 
romanČlověk je tvor myslící, takže pokud se vyskytne nějaká možnost, jak něco pořídit levněji, tak toho logicky využije nebo se snaží využít. Naší obrovskou výhodou je to, že máme strojní vybavení na přezouvání pneumatik, bez které je pneumatika pouze gumovým předmětem. Je pouze naší chybou, že neumíme této značné výhody využít v boji pro náš prospěch. Pokud nezměníme svoji strategii boje, tak budeme dělat do nekonečna ze sebe podřadné sluhy ostatním prodejcům. Nevěřím tomu, že na většinu "znalých" kolenovrtních zákazníků nějak zaberou domluvy, jediné co zabere budou (u někoho už jsou) tvrdá restriktivní opatření (tj. zákaz nebo zcela jiná cena za službu či kombinace obou těchto faktorů). Práci zdar a pneumatikám obzvláště!
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 24. července 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz