Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanZatím hlásím klid před bouří. Těší mě, že dalších několik lidí, které jsem v minulosti pořádně nebo i preventivně "sprdnul" za donášení cizích gum si to vzalo k srdci a objednávají si gumy tam, kde mají, tj. u mně.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 19. března 2021
 
romanJak vidíš, dobroseři ještě nevymřeli a existují lidé, kteří asi rádi dělají za pár švestek. Dokud má hmyzák kam volat, tak to bude zkoušet stále dál a dál a nějakého dobrosera ještě najde. Bohužel.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 12. března 2021
 
romanKaždý má svůj názor, někdo asi nepoznal v životě lepší pneumatiky a dělá z toho ukvapené závěry, nicméně marketing firem dělá divy. Na věty typu "na internetu jsem četl...viděl..." odpovídám, že já jsem na internetu četl, že průměrný plat v ČR je okolo 80000Kč/měsíc. To samé u testů pneumatik - 10 testů a 10 rozdílných výsledků. Všichni z oboru víme, že to záleží na ostatních okolnostech a metodách vyhodnocení, běžný čtenář to bere jako dogma.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 4. března 2021
 
romanTéž si nestěžuji, k životu mě to v pohodě stačí. Prodej nelukrativního zboží se snažím omezit na minimum a snažím se prodávat pouze to, na čem "něco je". V sezóně nestíhám a tak nevidím jediný důvod přezouvat v sezóně netové gumy. Mimo sezónu jsem ochoten tyto netové gumy přezouvat, pokud hmyzák zaplatí adekvátní cenu. Za 600-700 vč. DPH to hmyzu přezouvat nebudu ani mimo sezónu.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 3. března 2021
 
romanSABe souhlasím, jen poznámka: Pneuservisy si uvědomují, že tady internetové shopy jsou a budou, ale asi si neuvědomují, jak správně píšeš, že bez našich služeb je jim pneumatika platná jako mrtvému zimník. Jde o to, že mnoho pneuservisů se bojí uplatnit jakékoliv restrikce v sezóně nebo "přezutí bez slevy" oproti těm zákazníkům, kteří si kupují pneumatiky v jejich pneuservisech a to je podle mě ten největší kámen úrazu.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 2. března 2021
 
romanHroudo, i kdyby si drzouni přinesli do hospody vlastní pivo, řízek či knedlík, tak je hostinský "vykopne" ze dveří. Kdyby byli hostinští stejní jako pneuservisáci, tak běžně obědváme v hospodě krkovičku z Lidlu, knedlík z Kauflandu a pivo z Tesca, které jsme si sami donesli do jejich lokálu. A hostinští by pouze topil v kamnech a ohříval námi donesené pochutiny. Jenom podotýkám, že v některých zemích/kulturách to takto podobně funguje, např. Holandsko (pokud se nepletu).
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 2. března 2021
 
romanHroudo, chápu, že se mnoha lidem moje řešení nelíbí. Co lidem z našeho oboru brání navrhnout a uskutečnit jiné a lepší řešení? Nic. Nemůžeš dodavatelům nakázat, za kolik korun to mají prodat Tobě a za kolik korun koncákům přes shop.... PM, myslím si, že třeba ukázkovým případem jsou restaurace, kdy sudové pivo nakupují hospody dráž, než koncáci lahváče v marketech. Jenže hospodští si dokázali ochránit svůj píseček. Jasně, kromě koronaviru, ale to je jiné téma.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 1. března 2021
 
romanJe to jasné, už to je na "papíře": https://www.mpo.cz/assets/cz/rozcestnik/pro-media/tiskove-zpravy/2021/2/Omezeni-provozu-k-1--3--2021_2.docx
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 1. března 2021
 
romanHroudo, nevím, jestli mě chceš opět vyprovokovat, nebo si jen nerozumíme => slevy na přezutí "svých" nových pneumatik nebo v sezóně, kdy je plná kapacita servisu, nepřezouvat "cizí" pneumatiky. U mě to funguje.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 1. března 2021
 
romanPavle, to už tady řešíme několik let. Velkoobchod nebo webshop chce prodat co nejvíce pneumatik a je mu jedno komu. Čest výjimkám. Nemá cenu rozvádět příčiny tohoto stavu, možná jsme i my, pneuservisáci zaspali v době a nechali si kálet na hlavu o něco víc, než by bylo zdrávo. Teď se musíme snažit tento stav napravit a o tom se tady opět bavíme již několik let. Několik možností máme a je na nás, jakou možnost zvolíme a jak s ní budeme "hrát".
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 28. února 2021
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz