Pneurevue.cz » Profil » roman

Příspěvky v diskuzích

romanJe to mj. i o penězích. Proč by dělal rukama a ničil si svá záda, když může sedět u PC a fyzicky se nenamáhat a vydělat si podstatně víc, než ten, který se nadře. Až bude fyzická práce královsky zaplacená (jak to je běžné v okolních státech EU), tak se určitě někdo najde a půjde dělat rukama. Sice se víc nadře, ale také si víc vydělá než běžný "kravaťák". Tohle se určitě někdy změní, jen je otázkou kdy to bude.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 17. června 2021
 
romanTéž si myslím, že jak to dopadne s prodejem pneumatik a službami v pneuservisech v horizontu několika let záleží jen a jen na nás samotných, co si necháme líbit a co už ne. Jak se dříve říkalo: "Nevidím jediný důvod si svlékat kalhoty již teď, brod je ještě hodně daleko."
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 13. června 2021
 
romanUrčitě to není rozhodující kritérium pro výběr pneuservisu, ale někdy se to hodí (třeba u neopravitelných defektů, kdy zákazník s pětistovkou v kapce by si 2 nové gumy nekoupil, ale na kartu ano). QR platba je určitě dobré řešení, také přijímám též QR platby, ale to je spíš výjimkou. Používat bankovnictví v mobilu není (alespoň podle mně) nejbezpečnějším řešením. Ale to je každého věc, jak se chová v digitálním světě, nikoliv moje.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 3. června 2021
 
romanKarty beru, hodně lidí hotovost už s sebou ani nenosí. Nebýt plateb kartou, tak bych přišel o pár kšeftů, což mi minimálně "kompenzuje" poplatky bance za platbu kartou, takže u mě karty mají zelenou.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 3. června 2021
 
romanSAB: Myslím si, že těch dobroserů je víc, než těch zmíněných 22%, ale budiž. Pokud ale je mezi námi 22% dobroserů tak to je sice dost, ale před 5 roky bylo těch dobroserů minimálně 80-90%, takže bych to viděl docela pozitivně. Posun k "lepšímu" tam je vidět. I dobroser snad časem pozná, že tudy cesta k vítězství nevede a zavede nějaké antihmyzí restrikce. Všechno chce svůj čas. Jak už napsal Bořek: "život se má prožít a ne přežít". Dělat lidem dobrosera nebo šaška znamená, že si život jenom doku*víme.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 31. května 2021
 
romanBořku máš pravdu za předpokladu, že hmyz "základní cenu" bude akceptovat. Pokud mě zákazník zavolá (samozřejmě že mimo sezónu) s hmyzím konstatováním, že "teď právě mě přivezli gumy a potřebuji je namontovat a staré zlikvidovat" a já mu odpovím, že ano, ale za základní cenu a on se zeptá "kolik to je" a já mu odpovím, že je to podle velikosti a je to cca o 100Kč na kole více, než přezutí se standardní slevou (což je v součtu cca 1100-1600Kč dle velikosti pneumatiky), tak z deseti volajících dorazí maximálně jeden a ještě bude "držkovat".... Tak to ne.... Takže rozhodně nelze jednoznačně říci jaký postup zvolit. Záleží na konkrétní lokalitě, na počtu dobroserů v okolí atd.
O všem, co hýbe gumařinou
neděle, 30. května 2021
 
romanTire: Za 39k bez daně by to chtěl přezouvat asi každý z nás. Na druhou stranu existují i takový "borci". kteří by to přezuli i za 500Kč a ještě by nabídli k tomu oběd i s kávou pro panského řidiče zdarma.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 28. května 2021
 
romanJak to tak čtu, tak jsem asi výjimka a nemyslím si, že jsem ztratil zdravý rozum. Ano, jsou různé názory na možnost očkování, možná to je 50/50, ale 90%? To snad ani ne.... Nebo žijeme každý na jiném světě. U mě i u mé klientely převládá spíš názor o správnosti očkování. Doufám, že nebudu za své názory zde označen jako nesvéprávný.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 15. května 2021
 
romanJá jsem už delší dobu naočkovaný, jelikož patřím svým chorobopisem (lze mého ošetřujícího lékaře) do "nejrizikovější skupiny". Dnes v poledne mě volal jeden pán, jestli bych mu nemohl poradit s nákupem pneumatik na eshopu. Pán měl dobrý odhad: opravdu bych nemohl. :D Pneunm: Měl jsem podobný problém s klony na Renaultu Fluence vybaveným startovací kartou. Stejná "závada" jako u Tebe se projevovala cca po týdnu a nepomohlo ani použití jiných klonů od jiného výrobce. Nakonec se tam musely dát origo senzory Renault a byl klid. Bylo mě sděleno, že je to "problém" u vozidel vybavených startovací kartou z důvodu nemožnosti zhotovit duplikát ke startovací kartě. Jestli se to pravda netuším, ale s origo senzory je to už v pohodě.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 13. května 2021
 
romanPneunm: Loni 1956515 a 2055516 u mě docela šly, ale letos oba rozměry "stojí".
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 11. května 2021
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz