Pneurevue.cz » Profil » SAB

Příspěvky v diskuzích

SABPM věřím, že jsi četl pozorně, protože jsem psal o privátních značkách pro pneuservisy a těch moc není. Schválně je nechci jmenovat , protože tato diskuze je veřejná a bavíme se o interních věcech do, kterých veřejnosti nic není. Opravdu to není problém v dodavatelich, ale v jednotlivcích , kteří tyto privátní exkluzivní značky pro prodej pouze v servise stejně kurví a nechápu proč to dělají. Když to neumí prodávat tak ať to neprodávají a bylo by to lepší. Když jsou doporučené ceny za, které by se tyto pneu měli prodávat tak nerozumím tomu, proč by se měli kazit i tyto značky na, kterých můj pneuservis už 10let prosperuje.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 26. května 2020
 
SABPM víš jaký je rozdíl mezi prodejcem kol a servisákem, který prodává pneumatiky? Rozdíl je v tom, že prodejci kol mají nějakou doporučenou cenu, které se všichni prodejci kol drží a tudíž si nekonkurují cenou, ale kvalitou poskytovaných služeb. U servisáka, který prodává exkluzivní značku pneumatik pro prodej pouze v servise se najdou takový, kteří se nedrží doporučených cen pro prodej koncákovi a konkuruje druhému servisu pouze cenou a né kvalitou služeb. Já to osobně nechápu, protože je tady jedinečná příležitost už několik let prosperovat na prodeji pneu a někteří místo toho aby toho využili a prosperovali tak jenom kurví ostatním prodejcům ceny což mě neskutečně sere. I já mám ve svém městě kurviče a ve vedlejších městech také kurviče cen a né jednou se mi stalo, že zákazník si vyhledal tyto prodejce a jel si to koupit k těm kurvičům cen protože i po projetí pohonných hmot ušetřil 200-300,- Kč. Tímto bych chtěl vyzvat všechny prodejce exkluzivních značek pro prodej pouze v servise aby se drželi doporučených cen a věřte tomu, že to za tyto ceny jde krásně prodávat a pak budete i prosperovat.
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 26. května 2020
 
SABNa téma zisků z prodeje pneu bych se na veřejné diskusi nerad bavil, taktéž bych vás rád vyzval aby jste neuváděli žádné značky. Hmyz je všude a může být i tady.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 25. května 2020
 
SABPM a ostatní prosím aby jste zde neuváděli vaše zisky z prodeje pneu jelikož tady ta diskuse je veřejně dostupná i pro vychcané koncaky, kteří si to tady přečtou a budou ještě více chytří než doposud.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 25. května 2020
 
SABHrouda mě to taky nikdy nešlo abych prodával jiným servisům.Párkrát jsem to zkusil a vždy jsem se vytrestal, protože jsem zjistil, že dotyčný servis vždy kurvil jenom ceny. Jakmile jsem to zjistil okamžitě jsem ho odstřihnul naštěstí toho moc nebylo, ale i dnes jsem smutný z toho že máme jako servisy jen zlomek značek na , které máme exkluzivitu pro prodej jenom v servise a najdou se i tady mezi námi diskutujícími (nebudu jmenovat) takový, kteří toho nedokáží využít ve svůj prospěch a kurví ceny i na tyto značky. Umění není prodávat velké objemy s minimálním ziskem, ale umění je prodat pneu s velkým ziskem a tohle je moje motto, kterého se já držím již několik let.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 25. května 2020
 
SABJenicek já jsem nežádal a ani žádat nebudu neboť u mě pokles žádný není a ani nebyl. Proto nebudu riskovat,že na mě dobroseři z ANO zakleknou. Každopádně je to lákavé ,ale já na to seru vím,že mi to za to nestojí.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 25. května 2020
 
SABJá volím cestu ,že zákazníka si vychovám k obrazu svému. Je to běh na dlouhou trať , nicméně můžu říct ,že to nese své plody a funguje to, pokud nabízíte 100% přístup a služby zákazníkovi a on je maximálně spokojený tak tu vaší hru akceptuje, protože nemá důvod hledat jinde . Jsem nejdražší servis v našem městě a i přesto si na nedostatek zákazníku nemohu stěžovat. Mezi zákazníky mám pověst ,že jsem drahý a že mám drahé pneumatiky atd. ,ale většina mích zákazníku si to umí dobře spočítat ,že když přistoupí na mé podmínky tak ode mě vždy můžou čekat 100% přístup a spolehnutí, že je nikdy nenechám čekat a že jím vždy vyhovím atd. Ti chytří to pochopili už dávno a nové si vychovávám. Neříkám,že každý přistoupí na mé podmínky,ale většina to pochopila. Proto obsluhuji i interneťáky a pracuji s němi a vysvětluji jím,že když si příště koupí pneumatiky u mě tak to pro ně bude lepší po všech stránkách.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 25. května 2020
 
SABPánové je to o tom jak si ty lidi (zákazníky) naučíte. Je běh na dlouhou trať, ale souhlasím s Romanem, že dělat šaška to je cesta do záhuby. Za sebe můžu říct, že než abych měl odmítnout hmyzáka jen proto, že si dovezl gumy z netu tak mu prostě v klidu vysvětlím, že v mém servise nemá žádný nárok na slevu a že je pro něj příště lepší si koupit pneumatiky u mě. Z 90% tato terapie u mých zákazníků zabírá, jelikož jsou spokojeni s mým přístupem a kvalitou služeb, kterou jim poskytuji. Jak jsem psal prodávám pneumatiky za mnohem dražší ceny a tím pádem je u mě cca. generovaný zisk z prodeje pneumatik na 70% z celkového mého zisku.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 23. května 2020
 
SABBF krásně jsi to napsal a vystihl situaci v naší branži, nicméně přikláním se k Hroudovi a jeho názoru,že je pro mě lepší prodávat své pneumatiky na ,kterých se dá pěkně vydělat jelikož jsem malý pneuservis o dvou stáních a proto logicky prodávám pneumatiky dráž na kterých generuji zisk v menším objemu ks než se honit ve velkém objemu prodaných pneu s minimálním ziskem jen proto abych je mohl obout a měl práci. Každý malý a střední pneuservis by si tohle měl uvědomit,že zisk nenahoní v objemech prodaných ks s minimálním ziskem,ale právě naopak. Pokud chce někdo soupeřit s cenovou politikou internetových cen a velkoskladů co prodávají do ulice koncákům a snaží se srovnávat s těmito prodejci ceny je to jeho podnikatelská sebevražda,protože tohle nemůže mít dlouhého trvání pokud chce generovat zisk pouze ze své práce.Přezouvám interneťáky a budu je přezouvat i nadále ,protože kapacitu na ně mám i v sezóně ,ale v mém servise pouze za raketu .Za sebe max. spokojenost s touhle sezónou.
O všem, co hýbe gumařinou
sobota, 23. května 2020
 
SABDnes mě jeden ko...ot vytočil do běla volá mi v 10hod,že by dnes rád odpoledne v 15hod přijel přezout pneumatiky. ,že to dřív nestíhá.Říkám není problém budu s Vámi v 15hod počítat ok byli jsme domluveni. Já jsem si v poledne mezi 12-13 hod kdy mám přestávku potřeboval zařídit své věci, No ten ko..ot mi volá ve 12:30 že kde jsem že on přijel přezout gumy a já tam nejsem a že ho to udivuje já mu říkám jestli si spletl hodiny nebo co ,že jsme byli domluveni v 15hod odpoledne.No ten ko..ot si usmysel,že přijede dříve aniž by mě dal vědět. Tak mu říkám,že tam budu nejdříve po 13hod ,on nasraný že tam nejsem a nečekám na něj v pozoru! Takže si dá oběd a že přijede po obědě. Samozřejmě ten čur...k už nepřijel a v 15 hod poslal sms ,že ruší objednávku. Ten kokot aniž by to tušil je od dnešního dne na černé listině.Ten ko...t už si u mě neškrtne! Jo je to mimochodem interneťák , nikdy nic u mě nekoupil jen si vozil svoje gumy z netu a já mu to za raketu přezouval,klasické chování zmrda.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 15. května 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz