Pneurevue.cz » Profil » Shambo

Příspěvky v diskuzích

ShamboTroška toho domácího čtení na večer o protektorech.... viz odkaz . A pak že se nic neděje. :)
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 1. března 2013
 
Shambohttp://auto.idnes.cz/protektory-vranik-0nv-/automoto.aspx?c=A130301_141806_automoto_fdv
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 1. března 2013
 
Shambo@Beras: firmy objíždíme, výrazně více než v minulosti. I když se to nezdá, na trhu ještě skuliny jsou. Ale chce to pevné nervy, dávku zarputilosti a snad i štěstí.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 1. března 2013
 
ShamboMrtvo není, spíše hrůzný klid před bouří. Popřípadě tornádem. Zvedáky zejí prázdnotou, telefony mlčí, obchodní zástupci mručí nebo kvílejí. Mocnářství vovanula mračna. Štáby výhradních si lámou hlavy a počítače, co by tak ještě zlevnit a připotom splnit plán. Asi budeme fasovat další ošacenky a potravinové lístky. Osobně se těším na skvělou argumentaci zástupců frančíz, kteří budou dále a dále zdůvodňovat, proč to vlastně dělají tak, jak to dělají. Mnohé již bylo v anonci článku naznačeno. Pokud jde jen o získání odbytového teritoria, tak se asi nikde nepočítá s tím, že domorodci by taky mohli brzo vyhynout. Uvidíme, kolik skalpů uloví frančízanti v tomto roce a kolik jich vymře v boji na nože. Dívám se na český gumařský horizont. Stáda bizonů nikde. Snad nás velký Manittou ochrání. Pokud nás dříve nezničí Velký žlutý muž a smrtící hloupost výrobců, chrlících kulaté černé předměty s dírou bez ohledu na jejich reálnou potřebu. Nepřátel se nebojme, na množství nehleďme. Howgh.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 1. března 2013
 
Shambo Jsem přesvědčen o tom, že diskuse na těchto stránkách neutichne. Právě naopak. Problémy se na trhu pneu a servisních prací budou dále jen velmi rychle vyostřovat. Argumentaci p. Mensy chápu a respektuji. Mohu potvrdit ze svého okolí, že tato diskuse je komunitou gumařů bedlivě sledována. Většina z nich mlčela. Stejně jako já. Buď nebylo k tématu věcně již co dodat, nebo se vzhledem k profesnímu postavení čtenářů fóra tito obávali veřejně cokoliv zveřejnit. Věřím, že toto prakticky jediné profesní diskusní fórum zůstane nejen zachováno, ale bude i výrazně rozšířeno. Popravdě řečeno - máme bohužel všichni výrazně více potíží, než jen postoj výhradních dovozců ke svým odběratelům, dopady internetových prodejů na kamenné provozovny nebo dlouhodobou destrukci ceny za odvedenou práci a vzájemnou katastrofální platební (ne-)morálku.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 28. února 2013
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz