Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Bridgestone představil „The Bandag Contract of Trust“

Bridgestone představil „The Bandag Contract of Trust“

 
2016

čtvrtek, 2. června 2016

V zájmu podpory důvěry provozovatelů velkých vozových parků v protektorované pneumatiky představil Bridgestone projekt „The Bandag Contract of Trust“.

 

Bridgestone chce tímto zákazníkům garantovat, že protektorované pneumatiky z materiálu od společnosti Bandag jsou z pohledu bezpečnosti a spolehlivosti plnohodnotnou alternativou nových pneumatik. Současně s tím toto řešení představuje významné snížení nákladů na jeden ujetý kilometr. Všechna oficiální prohlášení se pochopitelně týkají koster originálních pneumatik značek Bridgestone a Firestone, jejichž protektorování je též garantováno značkou Bandag.

The Bandag Contract of Trust (Bandag smlouva důvěry), který bude podepisován mezi lokálními dealery značky Bandag a provozovateli vozových parků, byl představen poprvé veřejnosti při příležitosti letošní výstavy Reifen v německém Essenu. Tento projekt bude postupně představován veřejnosti v režii prodejní sítě značky Bandag po celé Evropě.

The Bandag Contract of Trust vychází z konceptu Total Tyre Life značky Bridgestone a představuje kombinaci využití nových prémiových pneumatik, jejichž kostry jsou konstruované pro další protektorování, a následně protektorovaných pneumatik, což povede nejen k úspoře na jeden ujetý kilometr, ale toto řešení je také šetrné vůči životnímu prostředí.

Smlouva poskytuje provozovatelům vozových parků tři garance:

Garance #1: Bandag poskytuje záruku bezproblémového výkonu pneumatiky, který lze očekávat od nových prémiových pneumatik
Garance #2: Nižší náklady na jeden ujetý kilometr s protektory Bandag
Garance #3: 100 % možnost protektorování koster Bridgestone a Firestone

Bridgestone tímto krokem podporuje segment protektorování zejména z pohledu ochrany životního prostředí. Na výrobu protektoru není potřeba tolik materiálu, jako na výrobu nové pneumatiky, což šetří surovinové zdroje, protektorovaná kostra snižuje zatížení životního prostředí odpady a je spotřebováno mnohem méně energie ve srovnání s výrobou nové pneumatiky. 

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz