Pneurevue.cz » MarketPoint » Industrien

Industrien


Kategorie: Stroje a vybavení

 

Industrien

Jana Masaryka
Praha 2 Vinohrady
12000

 

 

E-mail: info@industrien.cz

Web: www.industrien.cz

 

Pracovní doba:

Po: 08:00 - 18:00
Út: 08:00 - 18:00
St: 08:00 - 18:00
Čt: 08:00 - 18:00
Pá: 08:00 - 18:00
So: -
Ne: -
 

Popis:

INDUSTRIEN

Firma zabývající se dovozem a prodejem profesionální průmyslové techniky od českých firem i světových výrobců. Naší hlavní devizou je nabídka pouze prověřených strojů do zátěžových provozů a průmyslových provozoven. Somozřejmostí je poskytování poradenství, servisu či provozování komisního a bazar prodeje strojů našich stálých zákazníků.

 

Sortiment

Jedním ze zásadních sortimentů naší nabídky jsou stroje a vybavení pro autoservisy a pneuservisy, jako jsou zvedáky, vyvažovačky a zouvačky nebo vzduchové kompresory či mnoho menších strojů potřebných v každé odborné dílně jako jsou hydraulické lisy či dílenské jeřáby a mnoho dalších strojů a nářadí. V sortimentu máme však i výrobky pro obrábění a tváření kovů, manipulaci či oblíbenou poradnu a blog. Na přání zákazníků však umíme dodat i atypický stroj vyrobený přímo na zakázku, tak neváhejte a zkuste nás poptat.

 

Výběr značek

Je mnoho potřeb a přání jako je mnoho zákazníků. Snažíme se tak mít v nabídce vždy více technologií od různých výrobců, nikdy však více jak 3. Z dlouholeté praxe se nám ukázalo, že udržovat si podrobný přehled o všech technických detailech, správné údržbě či aktuálních novinkách u mnoha výrobců je téměř nereálně a tento druh obchodování přenecháme horlivým e-shopistům. Tak jako u příkladu vzuchových kompresorů, kde nabízíme levnou značku původem asijských kompresorů značky DEW pro spíš hobby použití či pro zákazníky, kteří právě začínají s podnikáním. Klasikou v nabídce jsou kompresory Orlík, který zná asi každý a vrcholem jsou špičkové italské kompresory Balma, na které se běžně nabízí 5 letá záruka, kdy tyto stoje ocení zejména zkušení podnikatelé, kteří umí ocenit prvotřídní kontrukci a dlouhotrvající kvalitu.

 

Reference

Za dlouhé roky působení na trhu s průmyslovými stroji a vybavením můžeme nabídnout rozsáhlé refeference od našich spokojených zákazníků jako jsou firmy Škoda Plzeň, Ždas, Sigma, ČKD či z automobilové branže autorizovaní dealeři značek Škoda, Volkwagen, Mazda, Citroen, Toyota, Nissan či Tatra a Iveco a mnoho dalších. Navštivte naši nabídku na http://www.industrien.cz/ a přesvědčte se sami!

 

 

 

Poptávkový formulář

  Odeslat poptávku
Ověření
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz