Pneurevue.cz » Pravidla registrace a diskuze na diskuzním fóru/blogu www.pneurevue.cz

Pravidla registrace a diskuze na diskuzním fóru/blogu www.pneurevue.cz

 
 1. Provozovatelem portálu www.pneurevue.cz je Club 91, s.r.o., se sídlem 5. května 9, Praha 4, IČ 26415097.
 2. Čtení příspěvků v diskuzním fóru/blogů je otevřeno všem čtenářům bez nutnosti registrace.
 3. Psaní diskuzních příspěvků/blogů podléhá registraci na http://www.pneurevue.cz/profile/registration.html v šíři Základních údajů. Vložení profilového obrázku a Rozšířených údajů není pro psaní příspěvků povinné.
 4. Registrace je ověřena pomocí registračního e-mailu, který obdrží registrovaný na jím uvedenou e-mailovou adresu. Registrace je aktivní až po potvrzení registrace uživatelem.
 5. Registrace je zdarma.
 6. V případě pochybností o totožnosti registrovaného může provozovatel vyžadovat doložení pravosti uvedených údajů. Během této doby může být účet registrovaného pozastaven.
 7. V případě poskytnutí falešných údajů bude účet trvale smazán a uživateli nebude umožněna další registrace.
 8. Vícenásobná registrace není povolena.
 9. Provozovatel si vyžaduje právo kdykoli v budoucnu vyžadovat i poskytnutí dalších údajů a v případě jejich neposkytnutí stávající registraci zrušit.
 10. Po úspěšném přihlášení na portál www.pneurevue.cz (pomocí uživatelského jména a hesla) lze přidávat příspěvky do diskuzního fóra/blogy bez dalšího přihlášení.
 11. Diskutující se zavazuje zdržet se vulgárních, hanlivých, urážlivých a jinak nevhodných slov i výrazů včetně jejich vytečkovaných variant.
 12. Diskutující šetří čas a nervy čtenářů, a proto píše stručně, jasně, věcně a pouze tehdy, má-li psát o čem. „Každé zbytečné slovo je zbytečné.“
 13. Diskutující si dvakrát rozmyslí, než bude ve svém příspěvku jmenovat konkrétní osoby či firmy a posuzovat jejich jednání a činy. Měl by k tomu mít věcné důvody obecnějšího významu, nikoli pouze důvody osobní.
 14. Diskutující nebude obtěžovat čtenáře gramatickými chybami, překlepy, psaním slov velkými písmeny, nadměrným používáním vykřičníků, smajlíků a jiného plevele. Chcete-li ukázat víc, řekněte to vložením přílohy (fotky, grafiky) na svém uživatelském profilu.
 15. Delší příspěvky nesoucí charakter úvahy, fejetonu či článku v nejširším slova smyslu patří na blog, nikoli do diskuzního fóra.
 16. Diskuze by měla přispívat k nastolení většího porozumění mezi jednotlivými účastníky trhu v pneuobchodu, pneuservisu a příbuzných odvětvích.
 17. Provozovatel nenese odpovědnost za obsah příspěvků.
 18. Provozovatel si vyhrazuje právo smazat příspěvky, které se příčí výše uvedeným zásadám víc, než je zdrávo.


 
 
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz