Pneurevue.cz » Pravidla registrace a diskuze na diskuzním fóru/blogu www.pneurevue.cz

Pravidla registrace a diskuze na diskuzním fóru/blogu www.pneurevue.cz

 
 1. Provozovatelem portálu www.pneurevue.cz je Club 91, s.r.o., se sídlem 5. května 9, Praha 4, IČ 26415097.
 2. Čtení příspěvků v diskuzním fóru/blogů je otevřeno všem čtenářům bez nutnosti registrace.
 3. Psaní diskuzních příspěvků/blogů podléhá registraci na http://www.pneurevue.cz/profile/registration.html v šíři Základních údajů. Vložení profilového obrázku a Rozšířených údajů není pro psaní příspěvků povinné.
 4. Registrace je ověřena pomocí registračního e-mailu, který obdrží registrovaný na jím uvedenou e-mailovou adresu. Registrace je aktivní až po potvrzení registrace uživatelem.
 5. Registrace je zdarma.
 6. V případě pochybností o totožnosti registrovaného může provozovatel vyžadovat doložení pravosti uvedených údajů. Během této doby může být účet registrovaného pozastaven.
 7. V případě poskytnutí falešných údajů bude účet trvale smazán a uživateli nebude umožněna další registrace.
 8. Vícenásobná registrace není povolena.
 9. Provozovatel si vyžaduje právo kdykoli v budoucnu vyžadovat i poskytnutí dalších údajů a v případě jejich neposkytnutí stávající registraci zrušit.
 10. Po úspěšném přihlášení na portál www.pneurevue.cz (pomocí uživatelského jména a hesla) lze přidávat příspěvky do diskuzního fóra/blogy bez dalšího přihlášení.
 11. Diskutující se zavazuje zdržet se vulgárních, hanlivých, urážlivých a jinak nevhodných slov i výrazů včetně jejich vytečkovaných variant.
 12. Diskutující šetří čas a nervy čtenářů, a proto píše stručně, jasně, věcně a pouze tehdy, má-li psát o čem. „Každé zbytečné slovo je zbytečné.“
 13. Diskutující si dvakrát rozmyslí, než bude ve svém příspěvku jmenovat konkrétní osoby či firmy a posuzovat jejich jednání a činy. Měl by k tomu mít věcné důvody obecnějšího významu, nikoli pouze důvody osobní.
 14. Diskutující nebude obtěžovat čtenáře gramatickými chybami, překlepy, psaním slov velkými písmeny, nadměrným používáním vykřičníků, smajlíků a jiného plevele. Chcete-li ukázat víc, řekněte to vložením přílohy (fotky, grafiky) na svém uživatelském profilu.
 15. Delší příspěvky nesoucí charakter úvahy, fejetonu či článku v nejširším slova smyslu patří na blog, nikoli do diskuzního fóra.
 16. Diskuze by měla přispívat k nastolení většího porozumění mezi jednotlivými účastníky trhu v pneuobchodu, pneuservisu a příbuzných odvětvích.
 17. Provozovatel nenese odpovědnost za obsah příspěvků.
 18. Provozovatel si vyhrazuje právo smazat příspěvky, které se příčí výše uvedeným zásadám víc, než je zdrávo.


 
 
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz