Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Co si přečtete v příštím čísle Pneu revue?

Co si přečtete v příštím čísle Pneu revue?

 
pneuforce

čtvrtek, 27. dubna 2023

Pomalu se blíží červnové číslo Pneu revue a my již pilně pracujeme na jeho obsahu. Jako vždy můžete čekat velkou porci původních článků i zajímavé informace převzaté ze zahraničních zdrojů, s nimiž spolupracujeme.

 

Budeme se věnovat franšízovým vztahům – přečtete si minimálně tři velké rozhovory, v nichž budou figurovat franšízoři i franšízanti. Nebude chybět ani zástupce nové sítě, která přichází na trh se zajímavým modelem.

Přečtete si původní reportáže z testování pneumatik Hankook, představení celoročních pneumatik Continental a zatím poměrně exotické značky Prinx z Číny. Náš spolupracovník shromáždil některé informace a poznatky, které vám mohou pomoci při případném prodeji provozovny. Představíme nového spolupracovníka Jana Brejchu, experta na technickou stránku pneumatik, který v tomto čísle představí novinky z technologického veletrhu a konference Tire Technology a přinese fundovaný článek k tématu stáří pneumatik.

Hlavní rozhovor čísla se bude týkat velkoobchodu – uskutečnili jsme jej u společnosti, která se „potichu“ prodrala mezi hlavní hráče velkoobchodní branže v ČR.  A dozvíte  se též zajímavé informace o jejich skladu, který se nachází v budově s unikátní historií.

Věnujte pozornost našemu novému digitálnímu portálu na adrese digiport.cz, kde si můžete stáhnou a přečíst nejen aktuální číslo, ale i celý archiv do roku 2011. Digitální vydání není žádnou novinkou, ale nové úložiště a čtečka jsou  uživatelsky „přátelštější“ ne ty dosavadní a znamenají velmi efektivní cestu ke čtení našeho časopisu.

Digitální Pneurevue

 

 
 
 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz