Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Continental: Efektivní platforma pro řidiče

Continental: Efektivní platforma pro řidiče

 
Continental

úterý, 2. ledna 2024

Společnost Continental spustila nový kanál pro své zákazníky z oblasti dopravy a logistiky. Jmenuje se myVDO a obsahuje užitečné informace s akcentem na soulad s předpisy. Ty, jak známo, jsou velmi složité a často nepřehledné. Continental získal jako ambasadora značky aktivního řidiče kamionu Olliho Gleinerta. Ten bude kolegům řidičům vysvětlovat nový inteligentní tachograf (2. verze) VDO DTCO 4.1 a diskutovat o výzvách balíčku EU pro mobilitu I.

 

„Požadavky EU na dodržování předpisů se neustále zvyšují a často není snadné jim porozumět," říká Ulrich Stern, vedoucí marketingu a komunikace v oblasti Smart Mobility. „Nechceme, aby komerčním vozovým parkům v Evropě hrozily nečekané pokuty a sankce. Proto jsme odhodláni usnadnit pochopení požadavků na dodržování předpisů."

Portál myVDO je hlavním kontaktním místem společnosti Continental pro tato témata. Profesionální řidiči, vozové parky, servisy, prodejci a školitelé se zde mohou zaregistrovat a přihlásit, aby získali informace přizpůsobené jejich speciálním potřebám. Patří sem novinky, vysvětlující videa, aktualizace a soubory ke stažení pro software a hardware. Uživatelé také mohou získat odpovědi na důležité otázky a najít odkazy na VDO PartnerFinder. Nový portál je součástí mise společnosti Continental, jejímž cílem je poskytnout efektivní a levnou platformu pro driver management a soulad s právními předpisy. Mimo jiné o požadavcích na dokumentaci pro fakturaci a vykazování doby řízení, což jsou trvale palčivá témata.  Společnost Continental plánuje nabídnout myVDO ve všech evropských jazycích včetně češtiny. Od konce roku 2023 je portál k dispozici na 13 evropských trzích. Další služby a informace budou přidávány postupně.

„Chceme, aby myVDO bylo více než jen jednoduchý zákaznický portál pro správu nákupů a získávání příležitostných aktualizací softwaru," říká Stern. „Portál zahrnuje nabídky pro lidi ze všech oblastí dopravní logistiky a je vždy klíčován podle jejich individuálních potřeb."

Ilustrační foto

 
 
 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz