Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Feruds v Nitře spokojen

Feruds v Nitře spokojen

 
Ferdus

čtvrtek, 10. října 2019

Přední český výrobce a prodejce vybavení pro autoservis a pneuservis, Ferdus, s.r.o., se po roce opět vrátil na největší slovenský automobilový veletrh – Autoshow Nitra. Ve dnech 3. až 6. 10. 2019 zde na největším stánku v hale M5 představil téměř dvě desítky strojů a další stovky větších či menších exponátů.

 

O co byl největší zájem?  Podle očekávání to byly stále populárnější superautomatické zouvačky. Velký pokrok zaznamenaly nůžkové a dvousloupové zvedáky, jejichž sekce ve srovnání s loňským rokem výrazně posílila. Ostatně většina exponátů z obou zmíněných skupin našla ještě v  průběhu veletrhu nové majitele.

Neprodávaly se ale jen největší stroje. Zájem byl rovněž o novinky z oblasti dílenského nábytku a nářadí. Kupovalo se především značkové vybavení SNIT – pojízdné zvedáky a zcela nové lisy vyšší střední třídy. Nedalo se přehlédnout, že opět narostla skupina zákazníků, kteří před extrémně nízkou cenou raději upřednostňují precizní výrobní kvalitu, větší robustnost i stylovější design.

Čilému obchodování pomáhal nově zavedený prodejní pult, ze kterého bylo možno okamžitě tisknout objednávky, navíc s veletržními bonusy. Na druhé straně se ale na stánku Ferdus dalo také pobavit, zasoutěžit a vyhrát – drobné propagační předměty, tašky, nebo třeba velkoformátové plakáty.

Letošní veletrh byl velmi úspěšný.  Vystavovatelů se sešlo více než 200 a podařilo se  překonat absolutní rekord v návštěvnosti. Branami Agrokomplexu letos prošlo 164 192 návštěvníků.  

Zdroj: Ferdus s.r.o.

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz