Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Jarní Pneu revue se blíží

Jarní Pneu revue se blíží

 
ilustracni

pondělí, 18. února 2019

Již brzy vyjde první letošní číslo Pneu revue – s pořadovým číslem 94. Co zajímavého si na jejích stránkách přečtete? Blíží se jaro a s ním i jedna z hlavních pneuservisních sezon. To je dobrá příležitost zeptat se importérů a výhradních distributorů pneumatikářských značek, jak hodnotí rok minulý, co očekávají od letošního a s čím zajímavým v oblasti obchodu i produktu přijdou.

 

V zimě jsme navštívili dva dealery – jednoho na v Libereckém a jednoho v Plzeňském kraji. Ptali jsme se na podnikání, situaci na trhu a samozřejmě hlavně na to, jak se jim daří vzdorovat všem současným nástrahám trhu.

V rubrice obchod se věnujeme hned několika tématům pneuservisní techniky. Pokud např. sháníte nový zvedák do své provozovny, poradíme vám, čím se řídit a na co si dát pozor. Zaměříme  na olejové hospodářství – jak může pneuservisu pomoci jako doplněk pneuservisních  aktivit.

Jedním z klíčových témat čísla je TPMS. Letos tomu bude pět let, co nabyla účinnosti celoevropská legislativa zavazující výrobce vozidel vybavovat vozidla systémy TPMS, ať už přímými či nepřímými. Oslovili jsme několik subjektů na trhu, kteří se problematikou TPMS zabývají , a zeptali se na vše důležité, co se TPMS týká. Především, jak pneuservisy zvládly tuto oblast a do jaké míry se naplnilo, že TPMS přinese nové obchodní příležitosti.

Po roce se vrátíme k tématu zpětného odběru, provětráme téma vyvažování „práškem“ a přineseme velký rozhovor na téma nákladních pneumatik. Více už prozrazovat nebudeme – těšte se na novou Pneu revue, která vychází 15. března.

 
 
 

Komentáře k článku

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz