Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Již brzy nové číslo Pneu revue

Již brzy nové číslo Pneu revue

 
Auta

středa, 13. května 2020

Již zhruba za tři neděle vychází druhé jarní číslo Pneu revue. Co si na stránkách již 99. vydání časopisu přečtete? Samozřejmě jsme nemohli ignorovat bezprecedentní situaci, která nastala bezprostředně poté, co vyšlo první letošní číslo Pneu revue. „Vypnutá“ ekonomika se samozřejmě nevyhnula ani naší branži, a proto jsme tomuto tématu věnovali mimořádný prostor na úkor těch plánovaných. Shromažďovali jsme názory zástupců značek, velkoobchodů i majitelů pneuservisů – to vše si přečtete na více než patnácti stranách.

 

Samozřejmě však zbyl prostor i na jiná témata, protože život jde dál a přes všechna omezení přijdou nové a nové sezony pneuservisu. Věříme, že foto vydání, které v předstihu přidáváme k tomuto článku a které symbolizuje ono "vypnutí ekonomiky" v uplynulých týdnech, nebude v době vydání Pneu revue již dávno aktuální.

Přinášíme zajímavé srovnání cenové úrovně jednotlivých značek v porovnání s jejich výkonností – danou v tomto případě výsledky testů. Autorem je Christian Marx z německého časopisu Neue Reifenzeitung. Navštívili jsme též nový showroom značka AD Technik, který může přinést nejednu inspiraci pneuservisům napříč republikou. V rozhovoru čísla jsme si na dálku povídali s Pavlem Ferdusem, jehož firma letos slaví hezké jubileum. A nechybí samozřejmě řada dalších článků z průmyslu, obchodu a produktové oblasti.

Uzávěrka časopisu je 29.5. a tištěné vydání je pak v prodeji o týden později. Těšte se na nové číslo Pneu reuve s pořadovým číslem 99.

 
 
 

Komentáře k článku

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz