Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Náhradní vozidla pro QCS

Náhradní vozidla pro QCS

 
quick-stop

pátek, 19. srpna 2022

Franšízová síť autoservisů Quick Stop Car (QSC) v září otevře své první servisní jednotky. Na každém z těchto servisů budou pro zákazníky připravena náhradní vozidla. Pro tyto účely se Quick Stop Car spojil s největšími dealery automobilů v České republice. Vozy do servisů bude dodávat Louda Auto, P Automobil Import a Autocentrum BARTH.

 

Quick Stop Car získal strategického partnera ve společnosti Louda Auto, a.s. Quick Stop Car má v současnosti od Louda Auto objednáno patnáct  vozidel Seat Ibiza a služební vůz Cupra Formentor pro vrcholný management. V každém dalším roce (až do roku 2025) by měl QSC zakoupit dalších 40 nových vozů. „Vzhledem k tomu, že dnes nabízíme celkem deset značek aut, můžeme vyhovět jakémukoli požadavku na typ vozu, model a pohon včetně hybridů a elektrického pohonu,“ říká Pavel Vrecník ze společnosti Louda Auto, a.s

Na několika servisech budou pro zákazníky připraveny také Citroeny C3. Dodavatelem patnácti francouzských automobilů bude P Automobil import s.r.o. „Věřím, že se QSC stane naším stabilním zákazníkem využívající vozidla značek z našeho portfolia, kam patří Peugeot, Citroën, Opel nebo DS a bude průkopníkem na poli multibrandu, jenž bude hrát čím dál větší roli ve fleetech tohoto typu,“ komentuje David Čepelák ze společnosti P Automobil import s.r.o.

Do třetice nové Fabie bude dodávat Autocentrum BARTH. „Klient odebírá všechna vozidla velice dobře vybavená, navíc jsou úplně nová, což určitě ocení především zákazníci servisu. Do budoucna očekáváme masivní navýšení počtu odebraných vozidel, jelikož se budou otvírat stále nové provozovny,“ dodává Tomáš Felcman, vedoucí fleetového oddělení ve společnosti Autocentrum BARTH.

 
 
 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz