Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » O čem se dočtete v příštím čísle Pneu revue

O čem se dočtete v příštím čísle Pneu revue

 
Continental

úterý, 31. října 2023

HLASUJTE V NAŠÍ NOVÉ ANKETĚ NA TÉMA PRODEJ ZIMNÍCH PNEU. Poslední letošní čísle Pneu revue přinese jako obvykle řadu zajímavých článků – původních rozhovorů a reportáží z domova a k tomu také pár zahraničních zkušeností. Začneme-li z této strany, za přečtení stojí článek u příležitosti 50. výročí založení belgické společnosti Deldo. Ta letos prodá 10 milionů pneumatik a hranice evropského kontinentu jí začínají být těsné. Dozvíte se, jak se zrodil tento stále rodinný byznys a jak se podařilo předání „otěží“ společnosti na mladší generaci.

 

Tématu velkoobchodu se věnujeme tentokrát více než jindy. V posledních několika číslech Pneu revue jsme navštívili hned několik českých velkoobchodních organizací, které se s námi podělily o své zkušenosti a názory na tuto činnost. Tentokrát jsme navštívili společnost  Pneu Procházka, která má velkoobchodní areál na hranici hlavního města. Tato firma patří k respektovaným podnikatelským subjektům v oblasti pneuservisu, ale velkoobchodní činnost dělá také s plným zápalem a vizí. A přitom nezapře, že své neotřelé postupy a metody prosazuje i ve velkoobchodu. A jaké jsou to zásady? Konsistence, integrita, práce. A pár dalších, ale o těch se dočtete v jednom z hlavních článků nového čísla.

Společnost Ihle už není dávno „rodinným podnikem“, a tak bude zajímavé konfrontovat jejich přístupy k velkoobchodu s těmi, kteří se na stránkách Pneu revue profilovali dříve. Ihle Czech bude dalším velkoobchodem v řadě, které v Pneu revue představíme. Na téma retailu bude náš rozhovor s pneuservisním podnikatelem z Břeclavi. Velmi zajímavá původní reportáž vznikla také na téma servisní techniky. Koho jsme zpovídali? To necháme prozatím jako překvapení.

Na začátku roku jsme přinesli zajímavý rozhovor s dalším vizionářem pneubranže – Vojtěchem Schwangmaierem. A protože nám pár otázek a odpovědí ještě zbylo, přinášíme je v aktualizované podobě nyní.  A s nimi i další zkušenost pneuservisu, který si spolupráci s e-shopem nejenom umí představit, ale také ji úspěšně realizuje.

Další zážitek na vlastní kůži popisujeme v článku jednoduchým názvem – Contidrom. Znalci vědí, o čem je řeč, ale i ti (alespoň doufáme) ocení informace opravdu „od zdroje“. Na 76 stran Pneu revue se samozřejmě vejde o mnoho více, a tak se nebojte, že toto je všechno. Poslední letošní číslo Pneu revue, které nás přivede na práh ročníku 29,  vychází  již 30. listopadu, tedy přesně za měsíc.

Na snímku je nová administrativní budova Continentalu, resp. její část, v Hannoveru, jak jsme ji nafotili při zářijové cestě na Contidrom. 

 
 
 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz