Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » O čem se dočtete v zářijovém čísle Pneu revue?

O čem se dočtete v zářijovém čísle Pneu revue?

 
ilustracni

pátek, 22. července 2022

Rozvoj svobodného podnikání po roce 1989 přinesl nevídané možnosti a s nimi obrovské vzedmutí entuziasmu a energie, které vedly k napsání desítek a stovek „success story“. Tyto příběhy mají různý rozměr a je celkem jedno, jestli mluvíme o několika opravdu top firmách v oboru, firmách střední velikosti či stovkách malých rodinných podniků, které i tak poskytly svým majitelům pěkné živobytí.

 

 V těchto letech řada společností slaví kulatá výročí, některé dokonce třicet a více let, a hodně z jejích zakladatelů je stále aktivních a v plné síle. Jenže fyziologické zákonitosti našich životů neošálíme, a tak právě nyní vyvstává u průkopníků servisního podnikání v Česku otázka, co dál. V příštím čísle Pneu revue  přinášíme větší materiál, který uvádí článek o nástupnictví ve firmách z pera Ing. Kateřiny Legnerové z Fakulty podnikohospodářské VŠE, která se věnuje problematice obecně, ale dotýká se i rodinných firem a přináší zajímavé tipy a poznatky. Dále jsme uskutečnili několik rozhovorů s aktéry, jichž se téma dotýká. Ale ono to dožene prakticky každého, kdo se vědomě nerozhodne podnikání ukončit bez ambicí v něm pokračovat bez svého zapojení, případně jej zajímavě zhodnotit. Protože prodej firmy je druhou možností, jak léta tvrdé práce korunovat.

V příštím  čísle Pneu revue přineseme řadu dalších zajímavých článků a původních rozhovorů, i v průběhu léta monitorujeme sitauci na trhu a přineseme i predikce a odhady na téma zimní sezóna 2021. Těšte se na příští číslo Pne revue, které vychází hned po prázdninách. 

 
 
 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz