Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » Přejmenování společnosti ContiTrade Services

Přejmenování společnosti ContiTrade Services

 
BestDrive

čtvrtek, 4. ledna 2024

Společnost ContiTrade Services s.r.o., provozovatel sítě pneuservisů a autoservisů BestDrive v České republice, změnila název na BestDrive Czech Republic s.r.o. Stalo se tak k 1. 1. 2024. BestDrive Czech Republic s.r.o. organizuje v České republice servisní síť s více než 150 pobočkami, vlastními i franšízovými. Celosvětová síť BestDrive je značkou maloobchodních provozoven pod záštitou koncernu Continental AG.

 

Společnost ContiTrade Services s.r.o., provozovatel sítě pneuservisů a autoservisů BestDrive v České republice, změnila název na BestDrive Czech Republic s.r.o. Stalo se tak k  1. 1. 2024.  BestDrive Czech Republic s.r.o. organizuje  v České republice servisní síť s více než 150 pobočkami, vlastními i franšízovými. Celosvětová síť BestDrive je značkou maloobchodních provozoven pod záštitou koncernu Continental AG.  

V  jednotlivých evropských zemích jsou maloobchodní sítě koncernu Continental provozovány pod více značkami, nejrozšířenější je však právě BestDrive. Do budoucna bude BestDrive jedinou značkou servisní sítě. V absolutním počtu se jedná o dva tisíce prodejních a servisních míst.

„Od sjednocení názvu společnosti a naší servisní sítě očekáváme jednodušší komunikaci směrem k zákazníkům, kteří se občas neorientovali v odlišných názvech. Zároveň tato změna posílí znalost značky BestDrive“, uvádí Richard Velísek, marketingový manažer sítě BestDrive. Přejmenování proběhlo i v dalších zemích, konkrétně Rakousku, Švýcarsku, Irsku, Norsku, Slovensku, Francii a Jižní Africe.

 

 
 
 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz