Pneurevue.cz » Aktuality » Obchod » PRINX již také ve Skandinávii

PRINX již také ve Skandinávii

 
prinx

pátek, 29. března 2024

Výrobce pneumatik PRINX Europe je nyní se svými výrobky značky Fortune zastoupen také ve Skandinávii. Pneumatiky jsou k dostání u společnosti Fagdekk, norského zástupce Point-S. Spolupráce byla zahájena v únoru 2024, symbolicky na slavnostní večeři v hotelu Clarion Congress & Hotel v Oslu, kde se sešlo 225 hostů z oboru. Společnost Fagdekk AS, která je oficiálním zástupcem společnosti Point-S v Norsku, pozvala své členy a dodavatele na každoroční interní výstavu spojenou se společenským programem.

 

Pro společnost Prinx Europe znamenala tato akce také vstup jedné z jejích značek -Fortune -  na norský trh. Pneumatiky jsou nyní k dostání v celé zemi v největším norském řetězci Point-S/Fagdekk.. Síť nezávislých prodejců Fagdekk, která byla založena v roce 1978, v současné době čítá 100 členů, z nichž někteří mají několik servisních středisek.

Pro začátek se společnost Prinx Europe soustředí na pneumatiky pro osobní a lehké nákladní automobily značky Fortune. Později bude nabídka doplněna o zimní pneumatiky pro nákladní automobily a autobusy (TBR). Společnost Fagdekk je také jedním z největších norských distributorů nákladních pneumatik. Adrian Costache, obchodní manažer společnosti Prinx Europe, proto na veletrhu představil připravovanou řadu zimních pneumatik (TBR) a poskytl informace o pokroku při vývoji komplexní řady zimních pneumatik pro lehké užitkové automobily (PCLT) pro severský trh do roku 2025. „První várka pneumatik PCLT byla během veletrhu předána generálnímu řediteli společnosti Fagdekk Bårdovi Dalenovi a udělala dobrý dojem“, říká obchodní manažer Prinxu  Adrian Costache. Společnost Prinx Europe je nyní zastoupena již na většině klíčových evropských trhů a hledá svého zástupce i pro Česko.  

Na nímku zástupci společnosti Prinx Europe a Fagdekk AS

 

 
 
 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz