Pneurevue.cz » Aktuální číslo » PNEU REVUE 2 / 11 » Technicky audit, aneb S čím pracujeme

Technicky audit, aneb S čím pracujeme

 
image2072

V minulém čísle jsme přišli s prvním z technických auditů, v rámci kterých budeme pravidelně hodnotit vybavení pneuservisů a jejich styl práce. Tentokrát jsme navštívili AUTO PNEU VULKÁN v Praze 4 - Šeberově. Majitelé firmy Jan a Svetlana Petrů se...

 

V minulém čísle jsme přišli s prvním z technických auditů, v rámci kterých budeme pravidelně hodnotit vybavení pneuservisů a jejich styl práce. Tentokrát jsme navštívili AUTO PNEU VULKÁN v Praze 4 - Šeberově. Majitelé firmy Jan a Svetlana Petrů se zaměstnanci se nám ochotně věnovali a poskytli nám  dostatek informací včetně praktických ukázek fungování jednotlivých strojů.

Auto Pneu Vulkán založili před 21 lety rodiče Jana Petrů a jde tedy o zavedenou rodinnou firmu. Pneuservis sídlí v Šeberově, který je součástí Prahy 4, nicméně se jedná o klidnou příměstskou část Prahy s rybníkem a zvlášť zákazníci, kteří sem přijíždějí z centra metropole, uniknou z ruchu velkoměsta do oázy klidu. Servis je umístěn hned vedle uvedeného rybníku. A zatímco je automobil zákazníků v péči mechaniků, klienti mohou trávit čas v čekárně, která na první pohled zaujme velkým akváriem a nechybí tu ani velká televize či volné WI-FI připojení. Lidé zde mohou doslova relaxovat, jako kdyby byli doma v obývacím pokoji. A útulné prostředí tu není náhodou vzhledem k tomu, že jde o firmu rodinného typu. V recepci i v dílnách se o zákazníky postará příjemný a odborně vyškolený personál. V servisu je znát i vliv něžného pohlaví, který se projevuje nejen vlídným přístupem, ale také péčí o pořádek a čistotu, které nebývají hlavně pro malé provozovny s převažujícím mužským elementem pravidlem.

V Auto Pneu Vulkán je vidět podnikatelský „tah na branku“, kam se podíváte. Když si zákazník bude hledat cestu do šeberovského servisu na internetu, narazí na profesionální webovou prezentaci. A hned jako jedna z prvních informací, která na webu zaujme, je provozní doba mezi pneuservisy i autoservisy nevídaná.

Vulkán má otevřeno od pondělí do soboty 8:00 – 22:00 hodin. To uvítají například hodně pracovně vytížení zákazníci. Navíc různé defekty a poruchy auta se pochopitelně nestávají jen v čase, kdy jsou otevřené běžné provozovny. „Náš přístup se nám vyplatil. Nemáme jen zákazníky z okruhu deseti kilometrů (např. Chodov, Jesenice, Čestlice), odkud jich je asi nejvíc. Najdou se i lidé, kteří k nám pravidelně jezdí z Mníšku pod Brdy nebo Neratovic,“ říká Jan Petrů. O podnikatelském úspěchu provozovny svědčí také skutečnost, že ve Vulkánu bývá i plně obsazené parkoviště, s kapacitou 30 míst kvůli kterému uvažují výhledově o rozšíření. Technické vybavení servisu je poměrně rozmanité a od renomovaných dodavatelů, kteří kladou důraz na přesnost a kvalitu. Nás však zajímaly především stroje a zařízení od americké společnosti John Bean. Tuto značku zastupuje pro český trh firma Siems-Klein z Jesenice u Prahy.

Celý článek si přečtěte v Pneu revue č. 2 / 11

 
 
 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz