Pneurevue.cz » Aktuální číslo » PNEU REVUE 4 / 07 » A.T.U má novou provozovnu

A.T.U má novou provozovnu

 

8. listopadu otevřela společnost A.T.U (Auto Teile Unger) šestou tuzemskou pobočku, která se nachází v Praze 5 v ulici Ke Kotlářce nedaleko tramvajové smyčky. Nová provozovna doplnila stávajících pět poboček: Praze - Chodově, v Plzni, Hradci...

 
8. listopadu otevřela společnost A.T.U (Auto Teile Unger) šestou tuzemskou pobočku, která se nachází v Praze 5 v ulici Ke Kotlářce nedaleko tramvajové smyčky. Nová provozovna doplnila stávajících pět poboček: Praze - Chodově, v Plzni, Hradci Králové, Ostravě a Karlových Varech.

„Nabízíme našim zákazníkům úsporu ceny více než 20 procent oproti autorizovaným servisům,“ tvrdí manažer A.T.U pro Českou republiku Svatopluk Neuschl. „Zaručujeme samozřejmě stoprocentní garanci naší práce i originálních náhradních dílů. Jde tedy o díly, které jsou od stejného výrobce jako díly značkové, jen nemají drahé logo. Potom mohou být naše ceny pro motoristy v České republice tak výrazně výhodné. Přitom opravujeme vozy prakticky všech značek.“

V České republice nabízí A.T.U motoristům přímo na skladě patnáct tisíc druhů motoristického zboží a tři tisíce typů pneumatik a ráfků. Ve dvou moderních logistických centrech v Německu je pak skladováno dalších 45 tisíc druhů náhradních dílů, které jsou prakticky ihned k dodání. Celkem má A.T.U v sortimentu kolem 140 tisíc obchodních položek.

Firma A.T.U je v autopravárenském segmentu jediným producentem odpadu v České republice, který vyváží do sousedního Německa. Je to díky tomu, že A.T.U vlastní jedno z nejmodernějších zařízení právě na recyklaci a likvidaci odpadu z automobilového průmyslu ve Weidenu.


A.T.U v Evropě
V roce 1985 založil Peter Unger v německém Weidenu společnost Auto Teile Unger. Během krátké doby se mu podařilo vytvořit rozsáhlou síť poboček zejména v Německu. V roce 1996 byla otevřena první zahraniční pobočka v Praze, v roce 1997 v Rakouském Klagenfurtu. V současné době má firma přes 600 poboček v celé Evropě, z toho 560 v Německu. V celé Evropě má A.T.U 14 000 zaměstnanců, loňský obrat činil 1,4 miliardy eur v celé síti. Úspěšný koncept je kombinací rychloservisu, autoservisu a odborné prodejny pro motoristy. Důležitou položkou jsou pneumatiky a hliníkové ráfky. 
 
 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz