Pneurevue.cz » Aktuální číslo » PNEU REVUE 4 / 20 » Pirelli rozšiřuje nabídku celoročních pneu

Pirelli rozšiřuje nabídku celoročních pneu

 
Pirelli

úterý, 1. prosince 2020

Pirelli posiluje řadu All Season o 22 nových rozměrů u dezénů Cinturato All Season SF2, Scorpion Verde All Season SF a Carrier All Season.

 

Cinturato All Season SF2
Je navržená pro řidiče, kteří jezdí především ve městech a je k dispozici  v široké rozměrové škále od 15 do 20 palců. Pneumatika nahrazuje dezén Cinturato All Season Plus, která byla vývojovou verzí první generace Cinturato All Season, zatímco letošní produkt je zcela nový. Vývoj řady All Season těží ze speciálního směrového dezénu, který vylepšuje odvod vody dvěma širokými podélnými a příčnými kanálky, a zmírňuje tak nebezpečí aquaplaningu. Inovativní design současně snižuje hlučnost pneumatiky, čímž vylepšuje celkový jízdní komfort. Další charakteristickou vlastností pneumatiky Cinturato All Season SF2 jsou její 3D pásy. Vzorek je konstruován tak, že optimalizuje pohyb bloků dezénu a poskytuje lepší výkonnost při brzdění a zatáčení. Napomáhá také rovnoměrnému opotřebení pneumatiky a prodlužuje její životnost. Při jízdě na sněhu se bloky otevírají a zachycují sníh, což poskytuje vysokou stabilitu na silnici. Cinturato All Season SF2 je označena symboly M+S i 3PMSF, což ostatně platí i pro dva následující produkty.

Scorpion Verde All Season SF
Tato pneumatika je navržena pro vozy typu SUV a crossover. Specifická konstrukce dezénu a bloků propůjčuje pneumatice kvalitní ovladatelnost ve sněhu i za mokra s vysokou trakcí, boční stabilitou a nízkou hlučností. Mezi další její výhody patří dlouhá životnost a nízký valivý odpor napomáhající redukci spotřeby paliva.

Carrier All Season
Jedná se o celoroční pneumatiku Pirelli, určenou pro dodávky a lehká užitková vozidla. Pneumatika je velmi snadno ovladatelná, má dlouhou životnost, nízký valivý odpor a kvalitní výkon za všech podmínek. Carrier All Season je skvělá pro jízdu za mokra.

Seal Inside i Run Flat
Celoroční pneumatiky Pirelli Cinturato All Season Plus a Scorpion Verde All Season SF jsou k dispozici také s technologií Seal Inside, která umožňuje v případě defektu do čtyř milimetrů pokračovat v jízdě bez ztráty tlaku v pneumatikách. Funguje díky speciální pěně uvnitř pneumatiky, jež okamžitě obalí jakýkoli cizí předmět a zacelí průpich či průraz. Jakmile je objekt odstraněn, pěna se roztáhne a mezeru dále zaplní. Technologie Seal Inside rozšiřuje mobilitu vozu, chrání před propíchnutím a zaručuje výkon za jakýchkoliv podmínek.

Pneumatiky Scorpion Verde All Season jsou dále k dispozici také s volitelným speciálním doplňkem Run Flat, zaručujícím v případě defektu i na prázdné pneumatice bezpečně ujet dalších až 80 kilometrů při rychlosti 80 km/h.

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz