Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 4 / 07

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

Tatra sází opět na Pirelli

Tatra sází opět na Pirelli

 

Zbrusu nový závodní vůz Loprais Tatra Teamu určený pro 30. ročník dakarské rallye představila svým obchodním partnerům společnost Pirelli. Zároveň s testováním nové tatry byly prezentovány i nové nákladní pneumatiky,... celý článek »

 
 Oranžová alternativa

Oranžová alternativa

 

V červnu letošního roku obohatila nabídku pneumatik a disků pro české motoristy britská společnost Halfords. První prodejna v křiklavé oranžové barvě vyrostla v komerční zóně v Čestlicích u Prahy. Součástí provozovny je... celý článek »

 
Patnáct zelených let

Patnáct zelených let

 

Koncern Michelin odstartoval 30. října celosvětovou osvětovou kampaň, jejímž cílem je zvýšit povědomí o nové generaci úsporných pneumatik Energy Saver. Tato kampaň byla zahájena spuštěním ekologických hodin či... celý článek »

 
 Kdo převezme žezlo

Kdo převezme žezlo

 

Německý hospodářský zázrak z 50. a 60. let minulého století s sebou přinesl vzestup středního stavu, vznik mnoha malých a středních firem, jež měly většinou pevný rodinný základ. Nyní po čtyřiceti až padesáti letech... celý článek »

 
Nové role pneumatik

Nové role pneumatik

 

V polovině července uspořádal německý CTI (Car Training Institute - pobočka IIR Deutschland) konferenci na téma Pneumatiky a nové technologie ve vozidlech. Na 30 účastníku si vyslechlo novinky o vývoji systémů na... celý článek »

 
Provovýbava: nejen investice pro aftermarket

Provovýbava: nejen investice pro aftermarket

 

Prvovýbava představuje velký díl z koláče trhu s pneumatikami – ovšem nikoli ten nejpřehlednější. Ceny pneumatik vyráběných pro první výbavu automobilů drží sice výrobci pod pokličkou, ale přesto se o nich říká, že... celý článek »

 
 A.T.U má novou provozovnu

A.T.U má novou provozovnu

 

8. listopadu otevřela společnost A.T.U (Auto Teile Unger) šestou tuzemskou pobočku, která se nachází v Praze 5 v ulici Ke Kotlářce nedaleko tramvajové smyčky. Nová provozovna doplnila stávajících pět poboček: Praze -... celý článek »

 
Testy ADAC 2007

Testy ADAC 2007

 

Německý autoklub ADAC zveřejnil výsledky letošního testu zimních pneumatik. Nejvyšším hodnocením v tomto testu je udělení tří hvězdiček, kterého dosáhly pouhé dvě pneumatiky z celkem 18 v testovaném rozměru 155/70 R13... celý článek »

 
Sklad versus telefon

Sklad versus telefon

 

Zajímali jsme se o to, jaký je názor a zkušenosti pneuservisů s předzásobením pneumatikami. Mají provozovatelé našich pneuservisů raději zásoby pěkně pod střechou, nebo se spoléhají na „rychlé“ objednávky podle... celý článek »

 
Pirelli pořádá popáté zimní sázku

Pirelli pořádá popáté zimní sázku

 

Italský výrobce pneumatik Pirelli pořádá letos v Německu již popáté zimní sázku, jejímž cílem je podpořit zájem motoristů o nákup a používání zimních pneumatik. Sázka platí v období od 15. listopadu 2007 do 29. února... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz