Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 3 / 09

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

Protektory od břehů Jičínky

Protektory od břehů Jičínky

 

Název firmy Alma pneu, s.r.o. nemá nic společného s významem latinského slova alma – živící či životodárný. Ačkoliv…Pro mnohé dopravce je přece životodárným zdrojem nových pneumatik – protektorovaných, ale jako nových.... celý článek »

 
Krize je zkouškou dospělosti

Krize je zkouškou dospělosti

 

Evropa a s ní i Česká republika se ponořila do hospodářské recese. Návod, jak období ekonomické stagnace ve zdraví přečkat, je v jistém smyslu pro všechny stejný. Je třeba sledovat situaci na trhu, u svých dodavatelů i... celý článek »

 
Michelin uděluje prodejcům certifikace

Michelin uděluje prodejcům certifikace

 

Dovozce pneumatik Michelin nemá v České republice vlastní prodejní síť – dává přednost spolupráci se stávajícími nezávislými dealery. Letos však u nás začal aplikovat svůj celosvětový program certifikace standardu... celý článek »

 
Umytá kola: bonus, nebo zdroj zisku?

Umytá kola: bonus, nebo zdroj zisku?

 

Ještě před patnácti lety byla myčka kol v tuzemských pneuservisech téměř neznámým pojmem. Postupně se ale tento moderní stroj zabydlel nejdříve v těch „větších“ provozovnách, později se začal rozšiřovat i do ostatních... celý článek »

 
Monitoring cen pneumatik

Monitoring cen pneumatik

 

Zjišťování a porovnávání cen je zřejmě hlavní starostí zájemců při hledání nabídky pneumatik na internetu. Kromě specializovaných internetových obchodů nabízejí na internetu své zboží i individuální obchodníci, kteří... celý článek »

 
První v metropoli

První v metropoli

 

Prodejní a servisní sítě jsou u nás trendem posledních let. V Evropě a ve světě však mají za sebou mnohdy již mnohaletou tradici. To platí i pro síť Premio, která vznikla v roce 1996 v Německu a brzy se rozšířila do... celý článek »

 
Užitečné příslušenství

Užitečné příslušenství

 

Společnost Technology-Garage přináší na náš trh novinku – pneumatický palec pro montáž / demontáž pneumatik bez montážní páky. Pomocí tohoto palce lze bezpečně a jednoduše sezouvat a nazouvat hlavně nízkoprofilové... celý článek »

 
Průzkum průměrných cen

Průzkum průměrných cen

 

Společenstvo vulkanizérů ČR o.s. uskutečnilo průzkum průměrných cen servisních prací v pneuservisech. Zjišťovala se celková průměrná cena bez DPH za níže uvedené úkony za 4 kompletní kola na jedno vozidlo: * 1x Příprava... celý článek »

 
Anketa: Reagují ceny na pokles marží?

Anketa: Reagují ceny na pokles marží?

 

V našich pravidelných sondách „V kůži zákazníků“ průběžně sledujeme situaci kolem cen zboží i služeb. Zčásti si tak lze udělat obrázek o této problematice v rámci republiky, nicméně ucelenější pohled poskytnou jedině... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz