Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 3 | Datum: 2. března 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Pneu revue

Tento týden vychází první letošní číslo Pneu revue ve svém jubilejním 20. ročníku!  Podivejte se již dnes na výběr článků z nového vydání. Seznamte se  zde s novou pětici v rubrice 5 na str. 5. Naplánujte si návštěvu odborné fleetové akce v rámci Tour de Fleet 2015, kterou Pneu revue mediálně podporuje.Zapojte se do diskuze na webu Pneu revue.

Chceme růst i s vašimi dealery

Hovoříme- li o značce Nexen Tire a České republice, musíme odlišit dvě různé roviny. Tou první je již několikaletá přítomnost této korejské značky na českém trhu díky aktivitě tuzemského dovozce a distributora, který položil základy povědomí a důvěry o značce mezi českými motoristy. Tou druhou je... celý článek »

Servis pneumatik na zemědělské stroje

Tématu zemědělských pneumatik se v odborných článcích na stránkách Pneu revue pravidelně věnujeme. Prodej zemědělské techniky zaznamenával v posledních letech v evropském i globálním měřítku opravdový boom – píšeme o tom na jiném místě v tomto čísle. Ruku v ruce s tím rostla technická úroveň a... celý článek »

Bohnenkamp s novým logistickým areálem

Koncem minulého roku byl zprovozněn nový sklad a logistické centrum akciové společnosti Bohnenkamp. Tím byla ukončena rekonstrukce hlavního sídla podniku v Osnabrücku trvající celkem dva a půl roku. Pro zákazníky to znamená ještě vyšší disponibilitu a rychlejší servis. celý článek »

Počet franšíz roste

Na úvod upřesněme, že předmětem naší analýzy byly jen franšízy zřizované výrobci pneumatik. Nárůst počtu značkových provozoven o 22 % mezi roky 2011 a 2014 má sice omezenou vypovídací hodnotu – např. neříká nic o tom, jak velké přibyvší provozovny byly nebo kolik procent zboží té které značky se... celý článek »

Hankook rozšiřuje nabídku LUV

Korejský výrobce rozšířil nabídku v segmentu lehkých užitkových vozů a minivanů. Základem jsou řady pneumatik Ventus a Vantra, které se vyrábějí v Maďarsku a již si našly cestu k první výbavě značky Mercedes. celý článek »

Continental pro EV a hybridy

Společnost Continental má ve svém portfoliu dva typy pneumatik speciálně navržené pro elektromobily a hybridní vozy. Oba jsou vyráběny pod názvem Conti.eContact, ale každý z nich plně koresponduje s konkrétním druhem pohonu – elektrickým či hybridním. celý článek »

Český úspěch v Mexiku

Závod La Carrera Panamericana je dosud jednou z největších legend světových motoristických soutěží. První ročník slavného klání uspořádala mexická vláda v roce 1950 na oslavu prvenství, když ze všech amerických států dokázalo Mexiko postavit zdejší část panamerické dálnice jako první. Mexičané byli... celý článek »

Hlasujte

Mají podle vás různé globální sponzorské aktivity značek, např. fotbal, motorsport či lyžování, nějaký vliv na každodeníí byznys?
Ano, zákazníci to vnímají pozitivně , pomáhá to 19%
 
Pro dealery je to příjemný bonus, ale na obchod to vliv nemá 5%
 
Necítíme v tom žádnou podporu, je to příliš daleko od reality 43%
 
Spíš to škodí než pomáhá 35%
 

Více »

V tomto čísle

  • Chceme růst i s vašimi dealery
  • Servis pneumatik na zemědělské stroje
  • Bohnenkamp s novým logistickým areálem
  • Počet franšíz roste
  • Hankook rozšiřuje nabídku LUV
  • Continental pro EV a hybridy
  • Český úspěch v Mexiku

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr