Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
 
BF
BF Krásný páteční den přeji. Tak konečně od středy opadlo davové šílenství a jede se na pohodu. Od zítřka už ruším i soboty, protože všeho moc škodí. Je třeba po těch týdnech hodit spočing a trochu se zrelaxovat. Jinak práce bylo jak na kostele a děkuji počasí že vydrželo, tím pádem byl čas na pohodové přezouvání bez větších či menších stresů. Prodej pneu taky letos zatím velmi slušný a to jakmile nasněží příjdou další opozdilci a ti kteří dojíždějí zimáky celý rok. Co se týče interneťáků, tak tam jsem eliminoval nežádoucí hmyz a byl velký klid. Očekávám teď volnější průběh s čekáním na sníh a pak ještě klasika odjezdy lidí na svátky do zahraničí, kde si nedovolí to co s gumami u nás. Věřím, že se všem rozumným pneuservisákům podaří uspokojit své potřeby a budou dál bojovat nějakou svou formou v naši akci NEBOJ SE - PŘIDEJ SE. Hezký víkend přeji.
pátek, 15. listopadu 2019
 
roman
roman Já mám od hmyzu zatím pokoj. Dalo to cca 5 let odpuzování, domlouvání, vyvěšování "zákazu" na mém webu nebo používání různých jiných restrikcí. Někdo to nepřekousl a odešel, druhý přišel a zůstal a akceptuje moje podmínky. Do středy mám plno, pak to bude asi už volnější. Vypadá to na dobrou sezónu.
čtvrtek, 14. listopadu 2019
 
Meza74
Meza74 Pražské BMW,gumy z internetu na sedačkách a chtěl hned.Mával na mě dvoukylem že si připlatí a myslel že se z něj poseru.hahahahaha
čtvrtek, 14. listopadu 2019
 
Pneunm
Pneunm Ať vám to přezuje prodejce! Jak si mám najet s autem na internet? No to já nevím :D
čtvrtek, 14. listopadu 2019
 
Pneunm
Pneunm Tak pán si nekoupil pneu ode mě protože ty co si koupil naposled nefungovaly ikdyž měly ještě dobrej vzorek. Zapoměl dodat je kupoval tak před deseti lety.
čtvrtek, 14. listopadu 2019
 
hohencenda
hohencenda Ha ha ha madam ve dveřích přezouváte kola Moje odpověd ano tak ja bych u vás přezula mám jedny disky dvoje pneu Má odpověd dnes v 13:00 dáma to je pozdě jsem v jednom pneuservisu objednaná na příští týden tak to zkusím jinde potřebuji to hned, popřál jsem dámě mnoho uspěchu-.....
středa, 13. listopadu 2019
 
roman
roman Klasika. Ještě někdy hmyzáci říkají, že poštovné se do ceny zboží přece nepočítá, takže jsou na netu o 150,- levnější než v pneuservisu. No nic. Srážka s hmyzem je často stejná jako srážka s korunovaným blbcem.
úterý, 12. listopadu 2019
 
Pneunm
Pneunm Za kolik máte gumy? Za 1040. Za 900 by něco nebylo? Kvalitního ne. Já našel na netu za 900 ale nechce se mi dávat 600 za poštu.
úterý, 12. listopadu 2019
 
roman
roman Máte někdo z Vás osobní zkušenost s TPMS diagnostikou a TPMS ventily od CUBu nebo AUTELu?
pondělí, 11. listopadu 2019
 
hohencenda
hohencenda Nový zákazník Kia Rio 2016 jedny plechy, přezout na zimu ze čtyř snímáčú jeden přinesl pán v hrsti že to dostal od gumaře do ruky zbývající tři na autě tam jsou ale rozlámané prima přezuto na Slevomatu adresu toho dovedy si rád vyslechnu.....
pondělí, 11. listopadu 2019
 
gp50
gp50 www.lezici.cz
sobota, 9. listopadu 2019
 
roman
roman Jak jsme si je dříve sami rozmlsali, tak se k nám teď chovají. Stavoval se u mě pán s dotazem, jestli mám v neděli otevřeno. Odpovídám že ne, ale že je jedno volné místo na sobotu. On mi odpověděl, že nemůže, protože chce zazimovat své kytičky na zahrádce a že v neděli může už pršet. Říkám OK, po 1.12. bude na vás už času dost. Koukal jako puk. Jinak práce i kšeftů stále dost a těch několik dotěrných hmyzáků bylo přesměrováno až na prosinec.
pátek, 8. listopadu 2019
 
Hrouda
Hrouda Dnešní hláška: dobrý den kolikatej budu dneska na přežití no 20.11 můžete bejt první hmmm tak já se zeptám u nás tam máme taky 2 nebo 3 zloděje noooo tak snad vám to klapne pane.
pátek, 8. listopadu 2019
 
Pneunm
Pneunm Myslím že ano, nebuď z toho rozladěný určitě ti tam přibudou i lepší recenze ;)
čtvrtek, 7. listopadu 2019
 
hohencenda
hohencenda Doufám že odpověd se podařila .....
čtvrtek, 7. listopadu 2019
 
Pneunm
Pneunm Obrana proti těmhle čůr@kům (já vím jak ho pojmenovat) je jediná, slušně mu na recenzi odpovědět a odpovědí si zároveň udělat reklamu.
středa, 6. listopadu 2019
 
hohencenda
hohencenda Ten muj ctitel se teda alespon podepsal pod tu recenzi.
úterý, 5. listopadu 2019
 
hohencenda
hohencenda Hroudo sobota cca 16:00 myji kola z předchozího týdne ručně wapkou za werkštatem, telefon tudíž neslyším z vedlejšího domu přijde soused že mám nikoho u vrat. Jdu k vratum tam osoba : měním si doma kola uchází mi ventilek potřebuji to opravit měl pocit že všeho nechám skočim šipku a pujdu měnit,vyvažovat není potřeba děl ten bodrý muž.Říkám mám rozdělanou práci stavte se za tmy udělám vám to za tmy je v kolik hodin děl ten dobrák co mě chtěl nechat vydělat říkam za tmy cca za dvě hodiny poděkoval odešel .No a dnes mi volal jeden zákazník jakou mám pěknou recenzi na firmycz. Co dodat nepřišel a ještě mi udělal prima reklamu.......Obrana proti nevím jak ho ted pojmenovat nemožná.
úterý, 5. listopadu 2019
 
Hrouda
Hrouda Další recenzent alaaa ukřivděny zákazník: J Fr: “Nepřijímají zpět pneumatiky, i přes to, že jsou členy Odběru Eltma. Špatný styl jednání - pokud máte pneumatiky z internetového obchodu, tak raději sem nejezděte! Mají příjemné ceny - přezutí čtyř kol Fabie za 1340kč.” _____ no co dodat pan nechtěl počkat na prázdný kontejner a to při rychlosti svozu trvá i tři týdny, tak se vyzvracel na internet a do telefonu na Eltma a dudou další protože kontejner je stále plnej , asi nemají čas mě ho vyvézt. Bořku dopravci a zemědělci jsou verbeš neplatičů lhářů a vyčůranků. Ale celí svět se jim věnuje jako nikomu - různé aplikace na sledování vozového parku hlídání stavu pneumatik a další vymoženosti za 100tisice ,ale včas zaplatit a dobře zaplatit nato není prostor. Možná to tu čte nějaký programátor co se potom vychloubá svoji apkou v odborných časopisech __ mám prosbu můžete jim tam dát nějaké zvýraznění že ty skvělé pneumatiky co už mají najeto xx tisíc nejsou stále uhrazeny.Třeba jako vyskakovaci okno to bude dost otravny to by mohlo zabrat.
neděle, 3. listopadu 2019
 
roman
roman BIB: Tvůj příspěvek nám krásně říká, jak si práce pneuservisáků kolenovrtní lidé "váží" => Pokud jim okamžitě nevyhovíš, chtějí si stěžovat do novin (asi tím myslíi populární občasník s názvem Kolenovrtní Listy), ale na prodejce svých pneumatik si otevřít ústa nedovolí. Přitom by bylo logické, aby ten, kdo to prodal to také hmyzákovi přezul - a nejlépe ihned.
neděle, 3. listopadu 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz