Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 3 / 08

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

Velcí výrobci vyrábějí levněji

Velcí výrobci vyrábějí levněji

 

Časopis Neue Reifenzeitung přinesl výsledky studie Deutsche Bank, která se pokusila stanovit, jak velký je podíl mzdových nákladů na pneumatiku u spíše menších gumárenských závodů, které navíc nepůsobí v zemích s... celý článek »

 
Evropské trendy OTR/EM pneumatik

Evropské trendy OTR/EM pneumatik

 

Celosvětový nedostatek OTR a EM pneumatik způsoboval a dosud někde způsobuje těžkou hlavu manažerům důlních a těžebních společností na celém světě. Zprávy o předražených pneumatikách, kterých je stejně málo, zahálející... celý článek »

 
Kvalita se vyplácí

Kvalita se vyplácí

 

Vidět „v akci“ obři damry, skrejpry, dozery a jinou techniku na zemní práce není při současném stavebním boomu zas takový problém. Stačí se například pohybovat v blízkosti výstavby části Pražského okruhu mezí Lahovicemi... celý článek »

 
M+S, nebo vločka?

M+S, nebo vločka?

 

Mud + Snow – láto a sníh – to je všeobecně uznávané označení pro zimní pneumatiky, jež používá většina světových pneuvýrobců. Přesto se jeho platností nedávno zabýval soud v Bad Oeynhausenu (Severní Porýní-Vestfálsko).... celý článek »

 
Nejdelší životnost prokázal Michelin

Nejdelší životnost prokázal Michelin

 

V minulém čísle (Jarní test pneumatik, str. 16 – 17) jsme informovali o testu pneumatik, který na objednávku společnosti Michelin uskutečnila technická zkušební a certifikační společnost TÜV SÜD Auto CZ. Zopakujme si,... celý článek »

 
Rozhovor základem úspěšného prodeje

Rozhovor základem úspěšného prodeje

 

Co mohu a musím udělat, abych zvýšil svůj podnikatelský úspěch? To je otázka, kterou si často klade mnohý obchodník s pneumatikami bez ohledu na to, zda provozuje malo- či velkoobchod, případně obojí. Jednou z možných... celý článek »

 
Deset let, deset plakátů

Deset let, deset plakátů

 

Psal se rok 1999 a zimní pneumatiky nebyly zdaleka takovou samozřejmostí jako nyní. Jen pomalu a nesměle se dostávaly do povědomí širší motoristické veřejnosti, která často nebyla o jejich přednostech a významu tak... celý článek »

 
Úspěšné letní hledání

Úspěšné letní hledání

 

Ve starobylé Kroměříži, která za dva roky oslaví 750 let od svého založení, je koncem července snazší doptat se na vzácné historické památky než na otevřené pneuservisy. Přesto se nám v asi třicetitisícovém městě... celý článek »

 
Čínská kola v testech neuspěla

Čínská kola v testech neuspěla

 

V poslední době se i na českém trhu objevují ocelová kola pocházející z Číny, jež jsou v rámci aftermarketu nabízena místo originálních náhradních dílů. Zákazníky u těchto kol láká nízká cena, která je však patrně... celý článek »

 
Jak na vibrace podvozku a tah ke straně

Jak na vibrace podvozku a tah ke straně

 

I po perfektním vyvážením kol se může stát, že za jízdy řidič pociťuje vibrace nebo že vozidlo táhne ke straně. Příčin tohoto problému může být více. V tomto článku se budeme věnovat nové možnosti, která se servisům... celý článek »

 
Servisy na klíč

Servisy na klíč

 

K tradičním vystavovatelům na Autoteku patří v oboru vybavení auto- a pneuservisů firma Rinkl CZ, která byla založena v březnu roku 1998 jako samostatná dceřiná společnost stejnojmenné firmy se sídlem v SRN. Zabývá se... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz