Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 1 / 10

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

Čína je největším světovým výrobcem pneumatik

Čína je největším světovým výrobcem pneumatik

 

Podle studie „Global & Chine Tire Market Report 2008-2009“ vzrostla čínská produkce za rok 2008 o 6,7 procent na 546,14 milionů pneumatik. Tím se Čína katapultovala do pozice největšího producenta světa. Jak se ve... celý článek »

 
Dvakrát užitkové pneu

Dvakrát užitkové pneu

 

Společnost Linde Material Handling nabízí novou službu - expresní výměnu pneumatik pro vysokozdvižné vozíky na repasovaných discích. Pobočky mají skladem nejpoužívanější rozměry pneumatik již nalisované na ráfcích.... celý článek »

 
 Diskuze o internetu pokračuje

Diskuze o internetu pokračuje

 

Prodej pneumatik přes internet je dnes bezesporu nejrozšířenějším tématem všech diskuzí v rámci odvětví. „Střet“ mezi zastánci klasického prodeje ve specializovaném pneuservisu a příznivci nákupu on-line se nebývale... celý článek »

 
Čeká nákladní sektor oživení?

Čeká nákladní sektor oživení?

 

Po letech překotného růstu trhu užitkových automobilů začala ve druhé polovině roku 2008 rozjetá lokomotiva tohoto odvětví pomalu zadrhávat, až se její několikaletá spanilá jízda proměnila v zoufalé supění srovnatelné s... celý článek »

 
Opravy rychloopravnými materiály

Opravy rychloopravnými materiály

 

V minulém čísle jsme se zabývali dostupnými možnostmi v oblasti nouzových oprav pneumatik. Nouzové nebo také bezdemontážní opravy pneumatik se v posledních, přibližně pěti letech, vyvinuli do různých variant. Jako první... celý článek »

 
Co série, to originál

Co série, to originál

 

Se stroji z Číny a podobných destinací osobní zkušenosti nemáme, ale mohu pouze tlumočit zkušenosti z terénu od zákazníků – uživatelů těchto strojů. První problém je absolutní nepřehlednost ve výrobcích těchto zařízení.... celý článek »

 
Pilot Sport 3 startuje

Pilot Sport 3 startuje

 

Nová osobní letní pneumatika od Michelinu je určena pro městské automobily, malé rodinné vozy i větší, výkonnější sedany, stejně tak i pro male sportovní vozy, jako roadstery a coupé. S průměrem 18 a 19 palců je také... celý článek »

 
Klesající počet učňů v Německu

Klesající počet učňů v Německu

 

Před nedostatkem odborníků v pneuservisním odvětví varuje Peter Hülzer, předseda odvětvového svazu pneuservisů BRV v Německu. Důvodem jeho obav jsou poklesy počtu učňů v oboru mechanik – pneumechanik: k 1. říjnu 2009... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz