Pneurevue.cz » Archiv

PNEU REVUE 4 / 06

Charakteristika

Pneu revue je specializovaný magazín typu „business-to-business“ pro oblast prodeje a servisu pneumatik a příbuzná odvětví. Pokrývá všechny aspekty tohoto oboru jak z hlediska prodejců a poskytovatelů služeb, tak i jejich příjemců – zejména vozových parků. Pneu revue monitoruje stav a trendy odvětví v České republice a v evropském a světovém kontextu. Již deset let je respektovaným zdrojem informací a nepřehlédnutelným komunikačním prostředkem, spoluvytvářejícím veřejné mínění.

 
 

Vybrané články

SÍŤ S VELKÝMI AMBICEMI

SÍŤ S VELKÝMI AMBICEMI

 

Na českém trhu se v září objevil nový servisní subjekt – Pneubox. Nejde však o žádného nováčka, ale o starého borce, který jen dostal nové jméno. Pneubox totiž nahradil Obnovu Brno, kterou před časem převzal slovenský... celý článek »

 
BEZDOTYKOVÁ GEOMETRIE

BEZDOTYKOVÁ GEOMETRIE

 

Specialista na garážové vybavení Beissbarth představil zajímavou novinku, která by neměla uniknout naší pozornosti, a to zvláště v čísle, které se zabývá servisní technikou. Něco o výrobku napoví i jeho název –... celý článek »

 
AMERICKÉ PNEU Z LIBERCE

AMERICKÉ PNEU Z LIBERCE

 

Pneumatiky Cooper nejsou na našem trhu příliš zažitou značkou. I tak se jim ale u nás daří, a to hlavně díky úsilí firmy CD Motor, která se zabývá jejich velkoobchodním prodejem. O tom, jak složité je připravit pro... celý článek »

 
AVON JE TRADICE I HIGH-TECH

AVON JE TRADICE I HIGH-TECH

 

Zhruba dvě hodiny jízdy na západ od Londýna leží Melksham, nevelké městečko při řece Avoně v hrabství Wiltshire, které je od roku 1901 domovem jednoho z nejstarších výrobců pneumatik v Evropě – společnosti Avon Tyres.... celý článek »

 
UŽITKOVÝ BOOM

UŽITKOVÝ BOOM

 

Návštěva tiskových konferencí předních evropských dodavatelů techniky na letošním veletrhu užitkových vozů IAA v Hannoveru byla zajímavým a silným zážitkem. Zatímco evropský trh s osobními automobily zaznamenává... celý článek »

 
PŘEKVAPIVÍ LETNÍ BORCI

PŘEKVAPIVÍ LETNÍ BORCI

 

Finská společnost Nokian je u zákazníků obvvykle spojována s kvalitními zimními pneu, což je určitě opodstatněné. Méně se však už ví, že Nokian začínal s výrobou letních pneumatik a zimní produkty se v nabídce objevily... celý článek »

 
BIPOLARIZOVANÝ TRH

BIPOLARIZOVANÝ TRH

 

Prodej pneumatik v posledních letech ovlivnil příliv internetových obchodů. ento fakt trh rozdělil na dva rozdílné póly. Na jedné straně jsou tu lidé, kteří při nákupu nových pneumatik šetří každou korunu a nevadí jim,... celý článek »

 
PLYNOVÉ TLUMIČE NA POSTUPU

PLYNOVÉ TLUMIČE NA POSTUPU

 

Stále více řidičů se při výměně olejových tlumičů rozhoduje pro jejich náhradu plynovými. Za posledních 15 let stoupl při výměně tlumičů podíl plynových na úkor olejových o více než 500 procent. Největší světový výrobce... celý článek »

 
PROTEKTORY POD TLAKEM

PROTEKTORY POD TLAKEM

 

Výrobci protektorů testovali své produkty v náročných podmínkách. Každý po svém. Zatímco rakouská společnost Kraiburg využila prostory italského mramorového dolu, italská firma Marangoni jela za testováním do Skotska,... celý článek »

 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz