Předplatné | e-Pneu revue | Inzerce

Číslo: 3 | Datum: 11. září 2012 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Corghi hlásí "revoluci" v měření geometrie

Italský výrobce servisního vybavení Corghi oznámil uvedení revolučního zařízení na měření geometrie pod názvem R.E.M.O. Je to zkratka anglických slov Robotic Equipment for Measuring by Optics (robotické zařízení pro měření optikou), současně je však i reminiscencí na zakladatele firmy Remo... celý článek »

Češi navštívili závod Nokianu v Rusku

Skupina prodejců značky Nokian z celé ČR pod vedením ředitele tuzemské pobočky Nokian Tyres Milana Hybše navštívila první zářijový týden výrobní závod společnosti Nokian Tyres v ruském Vševoložsku v Leningradské oblasti Ruské federace. Tamní továrna otevřená v roce 2005 patří k nejmodernějším... celý článek »

Dobré Pneu v Hummer centru

Velkoobchod pneumatik Dobré Pneu s.r.o uspořádal první zářijový den setkání svých významných zákazníků v Hummer centru v pražských Horních Počernicích. Účastníci zažili adrenalinový program, v němž okusili divokou jízdu v pravém armádním hummeru, fingované vyloupení nedaleké Benziny, závody ve... celý článek »

"Zelené" ocenění pro Marathon

Nákladní pneumatiky Goodyear Marathon obdržely prestižní ekologické ocenění na lucemburském summitu Green Business 2012. Tato řada pneumatik využívající technologie Fuel Saving získala ocenění „Green Product“, jež vyzdvihuje význam přínosu pneumatiky při snižování emisí... celý článek »

Štítky nezmění tržní podíly

Analytici z Deutsche Bank (DB) se domnívají, že nová evropská legislativa v oblasti povinného označování pneumatik štítky nepovede k výrazným změnám co do tržních podílů jednotlivých výrobců. celý článek »

Sava chce proniknout k mladým řidičům

Nová marketingová kampaň značky Sava má zvýšit povědomí a kredit původně slovinských pneumatik u mladých lidí mezi 18 a 34 roky věku. Sava si k tomu najala dva americké komiky Kenny Santucciho a Bena Rameakaa. Sava doufá, že oba herci dodají obsah novému reklamnímu sloganu značky „Sava drivers... celý článek »

Důvěra je křehké zboží

Každý z nás již zřejmě někdy vyplnil formulář a připojil se k věrnostnímu programu té či oné firmy. Vstup do klubu či věrnostního programu je však vázán na poskytnutí osobních dat, která jsou cenným marketingovým materiálem. celý článek »

Hlasujte

Jaká pneuservisní síť je v současnosti nejatraktivnější alternativou pro dosud nezávislé pneuservisy?
BestDrive10%
First Stop11%
Point S28%
Premio6%
Vianor20%
žádná28%

Více »

V tomto čísle

  • Další články
  • Trendy ve vyvažování nákladních pneumatik
  • Hřmění nad Valencií
  • Chci být šéfem své firmy

Více »

© 2012 Club91 s.r.o. | www.pneurevue.cz | Odhlásit odběr