Pneurevue.cz » Profil » Moris

Příspěvky v diskuzích

MorisVelmi zajímavé BF a myslím, že po takovém článku se nad tímto musí každý pneuservis zamyslet....momentálně situace je velmi vyostřená co se týká schopných lidí k práci....a k tomu je stále vidět, za co někteří přezouvají a jsou schopni vymyslet i akci na přezutí v sezoně.... mnohdy jsou situace mezi námi, kdy se zákazník nestačí chechtat, jak se podlízáme navzájem cenou u služby, nebo pneumatik, který on potřebuje....
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 8. ledna 2018
 
MorisDodavatele se_ou na mě, já se_u na ně....
O všem, co hýbe gumařinou
úterý, 17. února 2015
 
MorisTak nám skáčou na internetu zajímavé ceny at se přihlásí ten kdo koupil Michelin 195/65 R15 91T A5 dráž než Grill prodává na zákazníka (1401.- vč. DPH) od Michelinu Já se hlásím. https://www.nejlevnejsipneu.cz/cz/pneumatiky.php?druh=2&vyrobce=Michelin&sirka=195&profil=65&prumer=15&id=105598&utm_source=topprodukt
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 2. února 2015
 
MorisJojo Michelin má zajmavou obchodní politiku. Předzásobení už dělat nebudu protože pro mě stejně Michelin ke konci tohoto roku končí. Jedině jít do frenšízy euromasteru což pro mě stejně nemá smysl, navíc za cash měsíčně, nevim o nikom kdo do toho půjde, aby si mohl udělat předzásobení a mělo se ve skladě na co prášit. To co málo na pneumatikách dneska vyděláme jim odevzdám zpátky ne? zřejmě si dělají zas jen prdel ze servisu. Navíc cokoliv dokoupit dneska už neni problem pneumatik je na našem malým rybníčku až moc. Nevím jak to vidí ostatní pneuservisy ale z mého pohledu se stejně spolupráce odvíjela za poslední roky jenom k horšímu. Popř. je tu vůbec někdo kdo do toho po novém roce s Michelin jde?
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 27. listopadu 2014
 
MorisPo asi půl roce vás tady všechny zdravím, nechápu za co se na Bartoše zlobíte, osobně co já teda vim, tak na koncáka neprodává a opravte mě jestli se mýlím. Několikrát jsem koupil přes pneub2b lepší než v eshopu dodavatele, popř. cena byla stejná. Pro mě jako pneuservis je pneub2b přínosem. Rychlí přehledný a hlavně skladem, což u mě ovlivňuje prodej v sezoně. Rozhodně lepší, než pneumatiky v nedohlednu, řeky slibů a výmluv.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 23. června 2014
 
MorisDěkuji paní Magdě za vysvětlení, panu Mensovi za zprostředkování, taky budu stručný. Nemůžu si pomoc, ipneu je pro mě skandál v chování dodavatele. Snad jen co můžu napsat, jsem velmi rád, že nejsem člen Bestdrive, asi bych u vás nevydržel ani den. Přeju Vám hodně prodaných pneumatik přes ipneu.cz.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 15. listopadu 2013
 
MorisInternet je černá kapitola prodeje pneumatik. Poslední dobou se stává pricekillerem ipneu.cz Continental ts830 205/55 R16 91T 1995.- vč DPH na zákazníka vč. dopravy + Vám přijde s pneu poukázka na přezutí do sitě bestdrive za 169.- vč. DPH do 17" /1ks. Já kupuju na přímo od té samý firmy Provozovatel: ContiTrade Services s.r.o. ič: 411 93 598 205/55 R16 91T Conti ts830 o 120.- na kole dráž Pro zajmavost po pneuservisech všude znalý Pešíček -2189.- . Další věcí kterou si pánové protiřečí je honba za dot. Kde uvádějí hned na hlavní stránce, že neprodávají pneu starší 3 let. Myslím, že co se týká prasárem na internetu tak už jsme něco viděli, ale tohle je dle mého názoru naprostý dno. Byl bych velmi rád kdyby se pan Mensa mohl v Contitrade zeptat, třeba do příštího čísla, zda si myslí že je tohle vůči pneuservisům v pořádku. Snad bych to pochopil před koncem roku, ale sezony ještě není konec ve většině ČR stále není sních na který se ted do přezouvání čeká.
O všem, co hýbe gumařinou
středa, 13. listopadu 2013
 
MorisK stáří pneu dle mého názoru je 12 let poměrně přestřelený, obzvlášť na zimu a ještě navíc, že pneu již byla uvedena do provozu. V případě porovitosti pneu což předpokládám, že bych na pneu našel by jsme pneu nenamontovali!!! Konec kupte si nový nebo jedte pryč. Osobně si myslím, že montáž takových to pneu může poškodit jméno pneuservisu obzvlášť v případě, že by se něco řešilo.
O všem, co hýbe gumařinou
pátek, 8. listopadu 2013
 
MorisNadstandartní služby se platí, stejně jako když někdo chce letět první třídou v letadle, at si to zaplatí. Můžu zákazníkovi poskytnou servis klidně ve 2 hodiny v noci, v neděli, ve svátek, kdykoliv, ale základ je u mě 1800.- + práce a produkty již v normální ceně. Myslím si, že to stejně není drahý. O prodlouženém víkendu bude hezky mám v plánu výlet.
O všem, co hýbe gumařinou
čtvrtek, 24. října 2013
 
MorisNo Ferdo nevím proč, ale nějak ti to prostě nevěřím. Myslím že ti tohle co tu píšeš: bagry,převodovky, osobáky, náklaďáky, geometrie, prodej -vše udělám sám, málo který pneuservis v této době věří. Spíš bych věřil tomu, že jsi zalezlý v garáži pod eternitovou střechou do který ti prší.
O všem, co hýbe gumařinou
pondělí, 21. října 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz