Pneurevue.cz » Aktuální číslo » PNEU REVUE 3 / 20 » Zimní pneumatiky Armstrong od velkoobchodu Van den Ban

Zimní pneumatiky Armstrong od velkoobchodu Van den Ban

 
vdb

pondělí, 14. září 2020

Před dvěma lety se pneumatiky značky Armstrong vrátily prostřednictvím velkoobchodu Van den Ban na evropský trh. Nabídka této oblíbené značky s výborným poměrem ceny - výkon od té doby průběžně rostla a netrpělivě se očekávalo rozšíření sortimentu o zimní pneumatiky. Ty přicházejí na trh právě teď.

 

 

Nové zimní dezény SKI-TRAC PC (osobní) a SKI-TRAC HP (UHP) jsou připraveny ve více než 30 rozměrech od 13 do 19 palců. Paralelně s nimi nabízí Armstrong nadále své celoroční pneumatiky v dezénech BLU-TRAC PC Flex a TRU-TRAC SU Flex – a to ve 25 rozšířených rozměrech od 14 do 19 palců. Všechny zimní i celoroční pneumatiky Armstrong nesou zimní symbol 3PMSF.

Za poslední dva roky si získala velkou oblibu mezi dealery i koncovými zákazníky řada letních pneumatik Armstrong  (dezény BLU-TRAC PC, BLU-TRAC HP, TRU-TRAC SU, TRU-TRAC HT A BLU-TRAC Van v 164 skladových položkách v palcových řadách 13“ – 20“.

Van den Ban podporuje značku Armstrong na jednotlivých trzích prostřednictvím podpůrných marketingových programů. A to není vše – po zimních pneumatikách přicházejí na řadu také nákladní pneumatiky Armstrong, které se očekávají již na konci roku 2020. Řada zahrnuje pneumatiky pro řídící nápravy, přípojná vozidla i všechny pozice, pro dálkový, regionální, městský i smíšený provoz včetně mimosilničního použití v celkem devíti dezénech a 23 skladových položkách.

Armstrong patří k americkému „národnímu stříbru“, značka se zrodila již v roce 1912. Vysokou kvalitu garantují moderní závody s nejvyspělejším vybavením včetně testovacích strojů na valivý odpor. Armstrong nabízí nadstandardní záruční podmínky včetně speciální garance TUFF 360 Warranty, více na stránkách www.armstrongtyres.com

Výhradní  importér a distributor značky Armstrong – nizozemský velkoobchod Van den Ban – disponuje sklady o celkové kapacitě 1,5 milionu pneumatik v 10 500 skladových položkách. Tento multiznačkový velkoobchod nabízí rozsáhlou škálu značek od prémiových po budget.

Díky skladu nedaleko Brna garantuje Van den Ban dodávky v rámci České republiky do 24 hodin. Zákazníci mohou objednávat prostřednictvím moderních e-commerce nástrojů nebo aplikace v režimu 24/7. Dále Van den Ban své zákazníky podporuje v oblasti IT, marketingu a všestranné zákaznické podpory.

Obchodní zástupce pro Čekou republiku pan Tomáš Flašar je k dispozici na e-mailové adrese tflasar@vandenban.nl a  telefonu +420 724 985 828. Navštivte české www stránky www.vandenban.nl/cs/. 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz